reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Dziewczyny czy któreś z Was, które już były w ciąży mają zrobioną listę potrzebnych rzeczy np w Exelu itp? 🙂 ja się chyba za taka będę brać, bo już nie mogę wytrzymać 🤣
Do szpitala najlepiej rozpisać sobie osobno co potrzebne. Jak znajdę kochana listę co mam zapisana, taka dokładniejsza, to Ci wyślę :)
 
reklama
Dziewczyny czy któreś z Was, które już były w ciąży mają zrobioną listę potrzebnych rzeczy np w Exelu itp? [emoji846] ja się chyba za taka będę brać, bo już nie mogę wytrzymać [emoji1787]
My część rzeczy mamy, wcześniej sporo dostaliśmy od szwagierki po jej synu, więc do naszego chłopca pasowało, ale fakt tych małych ubranek 56-62 trochę mało było, więc teraz napewno więcej dokupie. No ale zależy od płci co będzie. Tego typu jak przewijak to dla mnie super sprawa, mamy po pierwszym, wózek też zostaje, choć to już będzie 4 dziecko w tym wózku wożone. Napewno mam listę co do szpitala potrzebuje, bo będę rodzic w tym samym szpitalu, więc ubranek do szpitala nie muszę mieć, ale np staniki do karmienia czy laktator teraz wezmę.
 
Dziewczyny czy któreś z Was, które już były w ciąży mają zrobioną listę potrzebnych rzeczy np w Exelu itp? 🙂 ja się chyba za taka będę brać, bo już nie mogę wytrzymać 🤣
 

Załączniki

  • Screenshot_20210726-105927_Gallery.jpg
    Screenshot_20210726-105927_Gallery.jpg
    346,5 KB · Wyświetleń: 53
Wróciłam z badań i co kibelek trzeba było odwiedzić przed śniadaniem, chociaż w drodze powrotnej kawałek drożdżówki zjadłam i popiłam sokiem pomarańczowym i wszystko w WC wylądowało, śniadanie także [emoji27] kiedy to się skończy
Nic nie mów. Ja nie mogę funkcjonować, dostaje już w głowę. Wymioty i mdłości są tragiczne, mam wrażenie że osiągnęły poziom hardcore.
 
Jeny wy już o takich rzeczach jak wyprawka itd myślicie.. Ja jestem z tym daleko w póki, póki co chce przetrwać do 2 trym.. 😪
 
Dziewczyny czy któreś z Was, które już były w ciąży mają zrobioną listę potrzebnych rzeczy np w Exelu itp? 🙂 ja się chyba za taka będę brać, bo już nie mogę wytrzymać 🤣
Z tym, że do szpitala zredukowałam bardoz listę po przeczytaniu na stronie szpitala, w którym rodziłam co zapewniają. Rękawiczek niedrapek i czapeczki nigdy nie nakładałam. To lista generalnie chyba taka wszystko wszystko. Część na pewno szpital oferuje, dlatego warto sprawdzić na ich stronie.
 
Do szpitala najlepiej rozpisać sobie osobno co potrzebne. Jak znajdę kochana listę co mam zapisana, taka dokładniejsza, to Ci wyślę :)
Ale to też zależy od szpitala co wymaga/chce żeby kobieta miała ze sobą i noworodek. Ja np, w tym szpitalu, gdzie rodziłam pierwsze i drugie też tam to muszę mieć do siebie koszule, ręcznik żadnych podkładów nie muszę mieć (chociaż zapewne kilka szt wezmę), do dziecka mokre chusteczki, pampersy i maść do pupy tyle muszę mieć i chyba ręcznik do dziecka jak dobrze pamiętam. Więc dużo zależy od szpitala.
 
Ale to też zależy od szpitala co wymaga/chce żeby kobieta miała ze sobą i noworodek. Ja np, w tym szpitalu, gdzie rodziłam pierwsze i drugie też tam to muszę mieć do siebie koszule, ręcznik żadnych podkładów nie muszę mieć (chociaż zapewne kilka szt wezmę), do dziecka mokre chusteczki, pampersy i maść do pupy tyle muszę mieć i chyba ręcznik do dziecka jak dobrze pamiętam. Więc dużo zależy od szpitala.
Napisałam to chwilę temu :) że najlepiej sprawdzić co szpital daje a ta lista jest do weryfikacji według własnego uznania :)
 
reklama
Nic nie mów. Ja nie mogę funkcjonować, dostaje już w głowę. Wymioty i mdłości są tragiczne, mam wrażenie że osiągnęły poziom hardcore.
A weź, ja kompletnie inaczej czuje się w tej ciąży niż w pierwszej. Jakaś katorga teraz, zaczynam normalnie funkcjonować ok 12 i potem wieczorem jest różnie.
Jeny wy już o takich rzeczach jak wyprawka itd myślicie.. Ja jestem z tym daleko w póki, póki co chce przetrwać do 2 trym.. [emoji25]
To ze spokojem, ja w pierwszej ciąży po 20tc wszystko zaczęłam ogarniać żeby mieć na 7 mies ciąży wszystko gotowe, teraz zapewne też tak będzie.
 
Do góry