reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Dla mnie też najważniejsze, żeby było zdrowe, ale skrycie po cichu marzę o córeczce 🙂 to nasza pierwsza ciąża, ale co będzie to będzie, tak samo będę kochać ❤️
 
reklama
Ja mam USG prenatalne 26.07 to będzie 12 t i 4 dzień.
W poprzednich ciążach miałam badania po 13 tygodniu i lekarz już zawsze określał trafnie płeć. Mam nadzieję, że tym razem też już będzie widać, moją córeczkę 😅😜 a wy dziewczyny macie jakieś marzenia co do tego kto tam w brzuchu siedzi ? Czy jest wam zupełnie obojętne.
 
Ja mam USG prenatalne 26.07 to będzie 12 t i 4 dzień.
W poprzednich ciążach miałam badania po 13 tygodniu i lekarz już zawsze określał trafnie płeć. Mam nadzieję, że tym razem też już będzie widać, moją córeczkę 😅😜 a wy dziewczyny macie jakieś marzenia co do tego kto tam w brzuchu siedzi ? Czy jest wam zupełnie obojętne.
Ja też mam 26.07, będzie to 12+0. W domu prawie 10 latek, więc też marzy mi się córeczka 😄 Już widzę te wszystkie tiule, kokardki, brokaty i róże 😂😉
 
Czesc 😁 u mnie prania i pakowania tobołków ciąg dalszy 🙈😂 już wysiadam 😬

Ja mam 3.08 prenatalne, będzie 13t4d


a ile ma młody? Nas w tym roku wysypało od truskawek, ale teraz już nie sezon

A może białka za dużo? 🤔 moja córka jak była mniejsza tez miała wysypkę ale okazało się ze właśnie za dużo nabiału jadła, jak trochę odstawiliśmy to przeszło samo
Też mam prenatalne 3 sierpnia ☺️ u mnie będzie to 12+6. Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze i zacznę wreszcie się cieszyć a nie umartwiać
 
Hej dziewczyny, pytanie z całkiem innej beczki. Młody ma wysypkę i tak pojawia się bez powodu, rano, i utrzymuje się ciągle. Swędzi przez ok dwa tyg potem przestaje ale nie znika, tylko dochodzi nowa. Podawałam mu syrop na uczulenie jak kazał lekarz ale nic nie daje... Może doświadczone mamy będą coś wiedziały? Wysypka na rekach głównie, wcześniej na brzuchu też, i parę krostek na twarzy. Nie zmieniałam proszków płynów nic nowego też nie jadł.
A to nie jest czasem uczulenie na słońce?
 
No to widzę że chyba bardziej powinnam wziąć sobie do serca tego krwiaka i czym prędzej wykupić leki... Jest 3 cm x 2,5 cm
3 x 2,5 cm to nieduży 😊 Pamiętam że czytałam o dużo większych. Na pewno wchłonie się. Ale i tak oszczędzaj się i dużo odpoczywaj. Nie noś, nie biegaj. Nawet jeśli nie jest to absolutnie koniecznie - to na pewno nie zaszkodzi 😊 A jeśli masz ciężką pracę - to może warto byłoby pójść na zwolnienie?
Łomatkooooo dopiero 24/08 następna wizyta?!?! Powariowali! Przecież to ponad miesiąc! Jeśli u tego samego lekarza nie ma opcji dostać się szybciej to wbiłabym do innego lekarza, gdzieś w połowie tego czasu. Nooo chyba że jesteś aż tak cierpliwa 😮
 
Ja mam USG prenatalne 26.07 to będzie 12 t i 4 dzień.
W poprzednich ciążach miałam badania po 13 tygodniu i lekarz już zawsze określał trafnie płeć. Mam nadzieję, że tym razem też już będzie widać, moją córeczkę [emoji28][emoji12] a wy dziewczyny macie jakieś marzenia co do tego kto tam w brzuchu siedzi ? Czy jest wam zupełnie obojętne.

Ja w pierwszej ciąży miałam 12+1 i lekarz wstępnie ocenił płeć i zostało do końca. Mamy już syna, ale dla nas najważniejsze aby zdrowe, chociaż chyba wolałabym drugiego syna, półtora roku różnicy to mogliby się fajnie bawić. Ale zobaczymy co będzie najważniejsze aby zdrowe.
 
No to widzę że chyba bardziej powinnam wziąć sobie do serca tego krwiaka i czym prędzej wykupić leki... Jest 3 cm x 2,5 cm
Po prostu odpoczywaj i bez stresu będzie dobrze, wchłonie się 🙂 pierwsze dni się denerwowałam i dużo czytałam teraz odpuściłam i już się tak nie stresuje 🙂
 
reklama
Do góry