reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Jak ja was zaczynam rozumieć z tymi mdłościami porannymi i wymiotami. W poprzedniej ciąży tak nie miałam a tu od tygodnia jakiegoś codziennie i ledwo śniadanie wchodzi [emoji23] na szczęście jutro lekarz i ciekawe co w usg wyjdzie.
 
reklama
Mój też pytał na pierwszej wizycie pytał czy chce zwolnienie, wtedy nie chciałam ale dzisiaj na wizycie go już poproszę. Też nie nosilam nic ciężkiego, większość przed kompem ale tak mnie ostatnio wkurzyli tym że tylko mnie pominęli z premia i że wrócili do swojego zachowania Mobing że powiedziałam że mam ich gdzies. Ważniejsze jest mój spokój i to żebym się nie denerwowała niż oni.
Niestety u mnie w pracy też atmosfera daleka od ideału. Ilekroć zgłaszamy że pracy jest za dużo i jest za ciężko to słyszymy tekst " ja jestem twoim kierownikiem i to ja cię rozliczam z zadań". Może jakby było w pracy miło to by się lepiej znosiło ogólnie pracę, a tak to uważam że tracę tam czas i energię.
 
Mój też pytał na pierwszej wizycie pytał czy chce zwolnienie, wtedy nie chciałam ale dzisiaj na wizycie go już poproszę. Też nie nosilam nic ciężkiego, większość przed kompem ale tak mnie ostatnio wkurzyli tym że tylko mnie pominęli z premia i że wrócili do swojego zachowania Mobing że powiedziałam że mam ich gdzies. Ważniejsze jest mój spokój i to żebym się nie denerwowała niż oni.

Ja poszłam na L4 odrazu, pracuje w gastro fakt na wyższym stanowisku, ale teraz miałam mega nerwowke, zatrudnianie, nie raz trzeba było dźwigać, a stresu co nie miara.. stwierdziłam że nie ma co się męczyć..
 
Czesc 😁 u mnie prania i pakowania tobołków ciąg dalszy 🙈😂 już wysiadam 😬

Ja mam 3.08 prenatalne, będzie 13t4d

Hej dziewczyny, pytanie z całkiem innej beczki. Młody ma wysypkę i tak pojawia się bez powodu, rano, i utrzymuje się ciągle. Swędzi przez ok dwa tyg potem przestaje ale nie znika, tylko dochodzi nowa. Podawałam mu syrop na uczulenie jak kazał lekarz ale nic nie daje... Może doświadczone mamy będą coś wiedziały? Wysypka na rekach głównie, wcześniej na brzuchu też, i parę krostek na twarzy. Nie zmieniałam proszków płynów nic nowego też nie jadł.
a ile ma młody? Nas w tym roku wysypało od truskawek, ale teraz już nie sezon

A może białka za dużo? 🤔 moja córka jak była mniejsza tez miała wysypkę ale okazało się ze właśnie za dużo nabiału jadła, jak trochę odstawiliśmy to przeszło samo
 
Niestety u mnie w pracy też atmosfera daleka od ideału. Ilekroć zgłaszamy że pracy jest za dużo i jest za ciężko to słyszymy tekst " ja jestem twoim kierownikiem i to ja cię rozliczam z zadań". Może jakby było w pracy miło to by się lepiej znosiło ogólnie pracę, a tak to uważam że tracę tam czas i energię.
Dokładnie, zwłaszcza że spędza się tam większą część dnia, a co za tym idzie i życia. Dobrze by było jakby atmosfera była miła, i człowiek się wtedy bardziej stara i nie wstaje rano z odruchem wymiotnym. Ale skoro szefostwo tak postępuje to ja np nie mam wyrzutów sumienia że poszłam już na L4.
 
Hej dziewczyny, pytanie z całkiem innej beczki. Młody ma wysypkę i tak pojawia się bez powodu, rano, i utrzymuje się ciągle. Swędzi przez ok dwa tyg potem przestaje ale nie znika, tylko dochodzi nowa. Podawałam mu syrop na uczulenie jak kazał lekarz ale nic nie daje... Może doświadczone mamy będą coś wiedziały? Wysypka na rekach głównie, wcześniej na brzuchu też, i parę krostek na twarzy. Nie zmieniałam proszków płynów nic nowego też nie jadł.
To mi wygląda na jakaś pokrzywkę. Dawałaś mu wapno? Ogólnie mi lekarz kiedyś przy córce powiedział że nie wiadomo od czego się robi pokrzywka, że może być od wszystkiego.
 
Ja mam USG prenatalne 26.07 to będzie 12 t i 4 dzień.
W poprzednich ciążach miałam badania po 13 tygodniu i lekarz już zawsze określał trafnie płeć. Mam nadzieję, że tym razem też już będzie widać, moją córeczkę 😅😜 a wy dziewczyny macie jakieś marzenia co do tego kto tam w brzuchu siedzi ? Czy jest wam zupełnie obojętne.
 
Kupuj raz dwa te leki.
Wyjdę dzisiaj wcześniej z pracy i ogarnę ten temat. Niestety wizyta u mojego super lekarza dopiero jest na 24.08... Mam nadzieję że jednak coś się wcześniej zwolni i on faktycznie powie co w tym konkretnym przypadku się może wydarzyć i na ile to jest w moim przypadku poważne.
 
Ja mam USG prenatalne 26.07 to będzie 12 t i 4 dzień.
W poprzednich ciążach miałam badania po 13 tygodniu i lekarz już zawsze określał trafnie płeć. Mam nadzieję, że tym razem też już będzie widać, moją córeczkę 😅😜 a wy dziewczyny macie jakieś marzenia co do tego kto tam w brzuchu siedzi ? Czy jest wam zupełnie obojętne.
Mam już córkę. Teraz obojętnie jaka płeć 🙂
 
reklama
Ja mam USG prenatalne 26.07 to będzie 12 t i 4 dzień.
W poprzednich ciążach miałam badania po 13 tygodniu i lekarz już zawsze określał trafnie płeć. Mam nadzieję, że tym razem też już będzie widać, moją córeczkę 😅😜 a wy dziewczyny macie jakieś marzenia co do tego kto tam w brzuchu siedzi ? Czy jest wam zupełnie obojętne.
Dla mnie obojętne, najważniejsze żeby było zdrowe. Z praktycznego punktu widzenia lepiej córkę bo dla dziewczynki mam wszystko (ubrania/ zabawki/ wystrój pokoju/ kocyki itp.)
 
Do góry