reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Hej Dziewczyny :)

Czytam, póki co się nie udzielałam, ale bardzo się cieszę Sojka że się udało ❤️

Ja jutro mam wizytę u gin, u mnie 8t2d i mega się stresuje, ale dodało mi to trochę otuchy :)
 
reklama
Hej Dziewczyny :)

Czytam, póki co się nie udzielałam, ale bardzo się cieszę Sojka że się udało ❤️

Ja jutro mam wizytę u gin, u mnie 8t2d i mega się stresuje, ale dodało mi to trochę otuchy :)
Dzięki :-) Domyślam się co czujesz, trzymam kciuki! Będzie dobrze, najważniejsze to być dobrej myśli :-)
 
Ja już po, wszystko dobrze 😊 za trzy tygodnie prenatalne 😉 Fajnie się wiercił groszek na usg 🥰
Hej maleństwo 😊 dopiero szłyśmy na 1 badania a tu już pierwsze prenatalne będą za chwilę
Hej Dziewczyny :)

Czytam, póki co się nie udzielałam, ale bardzo się cieszę Sojka że się udało ❤️

Ja jutro mam wizytę u gin, u mnie 8t2d i mega się stresuje, ale dodało mi to trochę otuchy :)
O której masz wizytę żebyśmy mogły trzymać kciuki 😊
 
A to u mnie też nawet w ten sposób nie sprawdzali. Odliczam już do wizyty prenatalnej i wtedy się wszystkiego dowiem🙂 na razie dziecię rośnie i to najważniejsze.

Sojka! Piękne maleństwo! ❤️ Tak się cieszę, że wszystko dobrze. Stresu się najadlaś na poczatku tej ciąży więc teraz już będzie wszystko pięknie. Limit nerwow wykorzystałaś na całą ciaze.
Spokojnej ciąży kochana

Ile tu dzisiaj slodkich zdjęć maluszków😍
Oj tak, limit stresu wykorzystany! Coraz więcej tych słodkich fotek :-) Trzymam za Was wszystkie kciuki, naprawdę bardzo mi dzisiaj pomogłyście!
 
reklama
Do góry