reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Lekarz nie musi słuchać żeby ocenić ilość uderzę. W usg wykorzystywane jest we wczesnej ciążę motion Mode, jest to obrazowanie bicia serca, na tej podstawie komputer wylicza częstotliwość uderzeń. Nie zmienia to jednak faktu, że wydaje mi się, że 185, uderzeń to wziąz norma, zwłaszcza dla tak młodej ciąży
Kurcze mam nadzieję. Umowie się do poradni genetycznej i mam nadzieję że będzie wszystko ok..
 
reklama
Oooch Sojka ale cudownie!!!!! 😍🌈🎉🎊🎈
Ja też się aż wzruszylam i cały dzień czekałam ❤ Widzę jedno dzieciątko. Najważniejsze że to jedno jest silne i zdrowe. Silny Maluszek 🌞 Teraz już bedzie TYLKO DOBRZE. Nawet nie wiesz jak się cieszę! Pewnie wszystkie tu tak samo cieszymy się z Tobą, to w końcu NASZ DZIDZIAK 😘😘😘😘😘
 
ale super czytać dobre wieści [emoji3059]
piękne dzieciaczki, musi byc juz tylko dobrze [emoji847]

ja się ostatnio nie odzywam, bo stwierdziłam że nic ciekawego się u mnie nie dzieje [emoji16] miałam straszną migrenę, nawet tabletki na wymioty nie pomogły i cały dzień wymiotowałam... na szczęście już kolejnego dnia wszytko dobrze, migreny w ciąży to jakiś inny wymiar bólu [emoji55] i okropnie wyostrzył mi się węch, czasem aż przeszkadza

do lekarza pójdę 26 albo 27 i wtedy będę chyba miala usg genetyczne [emoji4] jakoś w ogóle się nie stresuję, wierzę, że wszystko będzie okej i niedługo te pierwsze 3 miesiące miną [emoji3059] zorientowałam się, że 26 lipca będzie już 2 miesiące odkąd dowiedziałam się o ciąży, jak to zleciało :o

życzę wam samych dobrych dni i samych cudownych wieści [emoji5]
 
Ja już po, wszystko dobrze 😊 za trzy tygodnie prenatalne 😉 Fajnie się wiercił groszek na usg 🥰
 

Załączniki

  • IMG_6626.jpg
    IMG_6626.jpg
    173,3 KB · Wyświetleń: 64
Madziu piekny bejbiszonek 😍 Chyba stoi na baczność, bo tak trudno wypatrzeć gdzie główka gdzie rączka 🤔 Ale wydaje się duży i zdjecie takie wyraźne! Nic sie nie przejmuj tym tętnem. Pewnie lekarz przewrażliwiony. A wlasciwie to i badań nigdy za wiele 👍 A co z Twoim samopoczuciem, lekarz zaproponował coś sensownego?
 
Lekarz nie musi słuchać żeby ocenić ilość uderzę. W usg wykorzystywane jest we wczesnej ciążę motion Mode, jest to obrazowanie bicia serca, na tej podstawie komputer wylicza częstotliwość uderzeń. Nie zmienia to jednak faktu, że wydaje mi się, że 185, uderzeń to wziąz norma, zwłaszcza dla tak młodej ciąży
A to u mnie też nawet w ten sposób nie sprawdzali. Odliczam już do wizyty prenatalnej i wtedy się wszystkiego dowiem🙂 na razie dziecię rośnie i to najważniejsze.

Sojka! Piękne maleństwo! ❤️ Tak się cieszę, że wszystko dobrze. Stresu się najadlaś na poczatku tej ciąży więc teraz już będzie wszystko pięknie. Limit nerwow wykorzystałaś na całą ciaze.
Spokojnej ciąży kochana

Ile tu dzisiaj slodkich zdjęć maluszków😍
 
reklama
Do góry