reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Ja w pierwszej ciąży na bokach wytrzymywałam tylko chwilę więc większość spałam na plecach 🙂
Ja na plecach w 2 trymestrze juz w życiu. Taki ucisk macicy na naczynia krwionośne ze ból dyskomfort odlot niesamowity. Badanie USG w zaawansowanej ciazy w pozycji półleżącej musiało byc wykonane dosc szybko bo zaraz tracilam oddwch i robilamnsie jak burak 🤯
Ja w kazdej ciazg mialam Za dużo wód i duże dzieci to mose tez temu nienawidzilam tej pozycji
 
reklama
Dziewczyny, które były już w ciąży. Czy można leżeć na prawym boku w ciąży? Słyszałam że nie, wiecie może dlaczego?
Ja w pierwszej ciąży głównie tylko na prawym boku spałam. Mówią że później lepiej na lewym bo lepsze przepływy, ale ja głównie do końca spałam na prawym boku, bo inaczej mi nie wygodnie było.
 
Dziewczyny dziękuję! Tak mocno trzymałyście kciuki i pomogło. Jest dobrze :-)
Aż mi łzy stanęły w oczach… Czułam, że u Ciebie wszystko dobrze. Tylko się nie odzywałam, bo się bałam, że jednak się pomylę. Bo czuję, że u mnie też cała ciąża będzie bez problemów. I mówię: jak się pomylę co do Ciebie to co będzie z dobrym przeczuciem u mnie… Bardzo się Cieszę i gratulacje!!!
 
IMG_20210713_175201.jpg
IMG_20210713_175201.jpg
 
reklama
Ja byłam na wizytach 6+0, 9+2 i 10+3 i jeszcze ani razu nie słuchałam serduszka. A byłam u 2 różnych lekarzy. Potwierdzili, że serduszko bije a słuchać będę pierwszy raz za tydzień na prenatalnych.Na początku serduszko może bić szybciej i to sie później unormuje. @Magdalenamadzia będzie wszystko dobrze 🙂 mam nadzieję, że wizyta u genetyka Cię szybko uspokoi
Lekarz nie musi słuchać żeby ocenić ilość uderzę. W usg wykorzystywane jest we wczesnej ciążę motion Mode, jest to obrazowanie bicia serca, na tej podstawie komputer wylicza częstotliwość uderzeń. Nie zmienia to jednak faktu, że wydaje mi się, że 185, uderzeń to wziąz norma, zwłaszcza dla tak młodej ciąży
 
Do góry