reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Ja dzis przekroczyłam dzienna dawke cukru 🤣🤣🤣 jeszcze teraz dokladam kulki czekoladowe ktore dostałam 😂
Re zachcianmi mnie wykończą 🤣
Moze będzie dziewczynka???? 😅


Soufflé pancakes. Opadly od razu jak wyjelam z patelni ale w smaku myślę takie same 🤣 moze druga porcja jak przyrządzę bez pomocy 3 latkow wyjdzie 🤣
Ja to chce!
 
reklama
Czasem ciagnie też.. Dzis popracowałam.. Polatałam i czuje sie ok. Nic nie ciagnie.. Tylko zakuło. Zalezy od Dnia
 
Hej, ja też po iv 🙂 u mnie aptetyt dopisuje ale sobie pomyślałam czy u Ciebie mdłości nie są dodatkowo związane z lekami. Ja miałam straszne zaparcia a jak odstawiłam Prolutex to jak ręką odjął. Może jak będziesz schodzić z leków będzie Ci lepiej. Ale z tego co tu czytam wiele przyszłych mam bardzo cierpi z powodu mdłości, jedyne co mogę życzyc to oby szybko przeszly 🙂 no i gratulacje!🧡
Moze właśnie biorac dodaktowy progesteron np. wszystko staje sie wzmozone hmm
 
Dziewczyny ja tak mało pisze bo od rana do południa jestem w pracy, potem jakieś zakupy, obiad i kładę się spać na godzinkę. Potem Was nadrabiam i czas w sumie na kolację i spać. Kolację muszę wcześnie jeść bo później mnie mdli. Na szczęście jakoś w pracy wytrzymuje i nie wymiotuję. Pomagają mi gumy miętowe i landrynki owocowe.
Dziś kupiłam sok z żurawiny aby poprawić wyniki moczu i chyba po prostu poczekam na wizytę którą mam w czwartek.
Natka777 czy bierzesz coś na poprawę parametrów moczu ?
 
U mnie trochę spokojniej się zrobiło tzn już się tak nie stresuje bo puki co od paru dni nie mam już plamień 🙂 Mdłości mam ale nie wymiotuje, brzuch boli od czasu do czasu coś zakuje coś pociągnie z dwa razy się zdarzyło że brałam nospę bo bardziej intensywnie mnie ciagło ale to bardziej dla świętego spokoju bo prawie wtedy miałam jeszcze te plamienia....brzuch też już taki dość widoczny niby czytałam że przy bliźniakach szybciej rośnie i wogole ale bez przesady🤭😂 to ja nie chcę wiedzieć jak będzie wyglądał np już tak w 6-7miesiacu nie wspominając o końcówce....ale ogólnie ta ciąża a ciąża poprzednia z córką dwie inne bajki. Z córką pamiętam może że trzy dni że mnie mdłości męczyły i jak byłam głodna a teraz w sumie od początku w dzień w dzień tak samo odczucia bólowe jeśli chodzi o brzuch z córką to miałam jak już brzuch był duży że coś tam zabolało teraz codziennie coś....no nic tylko się przyzwyczajać 😝 Ogólnie mam nadzieję że wszystko jest ok mimo tych plamień w piątek wizyta trochę stresu jest ale mam nadzieję że wkoncu zobaczę i usłyszę serduszka tak jak należy 😊i wtedy będziemy myśleć o prenatalnych itd a i dam znać jaki wkoncu ten termin mam bo ostatnio była mowa o 27styczniu ale to z @byla data a na USG młodsza ciąża więc zobaczymy co to będzie🙂
 
U mnie trochę spokojniej się zrobiło tzn już się tak nie stresuje bo puki co od paru dni nie mam już plamień 🙂 Mdłości mam ale nie wymiotuje, brzuch boli od czasu do czasu coś zakuje coś pociągnie z dwa razy się zdarzyło że brałam nospę bo bardziej intensywnie mnie ciagło ale to bardziej dla świętego spokoju bo prawie wtedy miałam jeszcze te plamienia....brzuch też już taki dość widoczny niby czytałam że przy bliźniakach szybciej rośnie i wogole ale bez przesady🤭😂 to ja nie chcę wiedzieć jak będzie wyglądał np już tak w 6-7miesiacu nie wspominając o końcówce....ale ogólnie ta ciąża a ciąża poprzednia z córką dwie inne bajki. Z córką pamiętam może że trzy dni że mnie mdłości męczyły i jak byłam głodna a teraz w sumie od początku w dzień w dzień tak samo odczucia bólowe jeśli chodzi o brzuch z córką to miałam jak już brzuch był duży że coś tam zabolało teraz codziennie coś....no nic tylko się przyzwyczajać 😝 Ogólnie mam nadzieję że wszystko jest ok mimo tych plamień w piątek wizyta trochę stresu jest ale mam nadzieję że wkoncu zobaczę i usłyszę serduszka tak jak należy 😊i wtedy będziemy myśleć o prenatalnych itd a i dam znać jaki wkoncu ten termin mam bo ostatnio była mowa o 27styczniu ale to z @byla data a na USG młodsza ciąża więc zobaczymy co to będzie🙂
Będzie dobrze 😊
O to może być termin na marzec ale i tak bliźniaki zawsze wcześniej się rodzą 😊
 
reklama
Do góry