reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Nas poniosło na rocznicę slubu 😂 chciałam 2 dziecko ale dopiero zacząć się starać koło sierpnia 😂 ale cieszę się że tak się stało. Ale juz koniec produkcji dzieci 😂
Takkk😄

Ja Laski wpadłam na zakupy do Amazon 🤣
Zamowilam zestaw pomadek z Kredkami primerem
Mascara
Podklad puder primer
I jeszcze chodza za mna cienie, neonowe lakiery do paznokci i blender 🤣
I tak wpierw mysle ze chce zwykly normalny ale za Chwile patrze cena tych z dodatkowymi funkcjami nie jest duzo. Wyższa haha masakra
 
reklama
Udało się pobrać krew za pierwszym razem. Mała rzecz a cieszy. Tak się cieszyłam, że nie mam mdłości. A tu ledwo dzisiaj dojechałam do laboratorium i z powrotem tragedia. I cały czas. Z dnia na dzień. Mąż wykrakał, bo mówił że między 9 a 11 tyg mogą się pojawić. A jutro wg usg 9+0 wg miesiączki 9+6… Niech on już lepiej się nic nie odzywa tylko remontuje chatę. Jeszcze mi wymioty przepowiada. Dzięki za dołączenie do grupy na fb 🙂
 
Udało się pobrać krew za pierwszym razem. Mała rzecz a cieszy. Tak się cieszyłam, że nie mam mdłości. A tu ledwo dzisiaj dojechałam do laboratorium i z powrotem tragedia. I cały czas. Z dnia na dzień. Mąż wykrakał, bo mówił że między 9 a 11 tyg mogą się pojawić. A jutro wg usg 9+0 wg miesiączki 9+6… Niech on już lepiej się nic nie odzywa tylko remontuje chatę. Jeszcze mi wymioty przepowiada. Dzięki za dołączenie do grupy na fb 🙂
Super że się udalo za pierwszym razem. O kurde jakiś jasnowidz 😂 mój mi tylko przepowiada chłopaka bo mówi że całkiem inna jestem podczas tej ciąży i ładnie wyglądam. Nie wiem czy to mam uważać za komplement 😂 czy odrazu się obrazić że uważa że brzydko wyglądałam w ciąży z Córką 😂
 
Udało się pobrać krew za pierwszym razem. Mała rzecz a cieszy. Tak się cieszyłam, że nie mam mdłości. A tu ledwo dzisiaj dojechałam do laboratorium i z powrotem tragedia. I cały czas. Z dnia na dzień. Mąż wykrakał, bo mówił że między 9 a 11 tyg mogą się pojawić. A jutro wg usg 9+0 wg miesiączki 9+6… Niech on już lepiej się nic nie odzywa tylko remontuje chatę. Jeszcze mi wymioty przepowiada. Dzięki za dołączenie do grupy na fb 🙂
Dobre :)
Mi tak mąż 3 porody wywróżył.. Ze na weekend 😄 tzn. To byla jego zapowiedz ze dopiero jak wroci z pracy pod koniec Tygodnia
Pt. Pt. Sobota. 😂
 
Dobre :)
Mi tak mąż 3 porody wywróżył.. Ze na weekend 😄 tzn. To byla jego zapowiedz ze dopiero jak wroci z pracy pod koniec Tygodnia
Pt. Pt. Sobota. 😂
Może mężczyźni mają jakiś dar przewidywania 😂

Nic dziś nie zrobiłam jeszcze oprócz ugotowania makaronu no i zabawy z córką. Jakis len dziś się wkradł do mnie
 
Super że się udalo za pierwszym razem. O kurde jakiś jasnowidz 😂 mój mi tylko przepowiada chłopaka bo mówi że całkiem inna jestem podczas tej ciąży i ładnie wyglądam. Nie wiem czy to mam uważać za komplement 😂 czy odrazu się obrazić że uważa że brzydko wyglądałam w ciąży z Córką 😂
Dobre 😁 a mi przepowiada że córka bo ładniej wyglądam…🙃 tłumaczę mu że to na odwrót ale on i tak swoje. No i w sobotę miałam ochotę na słodkie, i też że będzie dziewczynka razem z teściową. Tylko że ja raz na miesiąc ogólnie mam ochotę na trochę cukru a tak poza tym mogłoby dla mnie nie istnieć. Tylko że oni chcą dziewczynkę a mi wszystko jedno więc niech się bawią w przepowiadanie jak im to sprawia radość 😊
 
Ja dzisiaj byłam na izbie przyjęć w szpitalu że skierowaniem które dostałam w piątek, ponownie wykonano mi USG które potwierdziło puste jajo, zabieg łyżeczkowania mam w przyszły poniedziałek, wcześniej spotkanie z anastezjologiem oraz czopek na zmiękczenie i rozwarcie szyjki macicy.
Trzymajcie kciuki by zabieg odbył się bez powikłań bo niestety takowe istnieją 🤷🏼‍♀️
 
Ja dzisiaj byłam na izbie przyjęć w szpitalu że skierowaniem które dostałam w piątek, ponownie wykonano mi USG które potwierdziło puste jajo, zabieg łyżeczkowania mam w przyszły poniedziałek, wcześniej spotkanie z anastezjologiem oraz czopek na zmiękczenie i rozwarcie szyjki macicy.
Trzymajcie kciuki by zabieg odbył się bez powikłań bo niestety takowe istnieją 🤷🏼‍♀️
Przykro mi. Ja wiele lat temu miałam łyżeczkowanie. Z tym że ja byłam w szoku po poronieniu jakoś 13 tydzień i od razu wzięli mnie na zabieg. Nie miałam czasu pomyśleć. Sam zabieg i po zabiegu nic nie bolało. Najgorzej wspominam że ciągle przyłaziła psycholog czy psychiatra, nie pamiętam, bo wielce miałam ochotę zwierzać się obcej babie. Chciałam jak najszybciej do domku się wypłakać i porozpaczać.
 
reklama
Ja dzisiaj byłam na izbie przyjęć w szpitalu że skierowaniem które dostałam w piątek, ponownie wykonano mi USG które potwierdziło puste jajo, zabieg łyżeczkowania mam w przyszły poniedziałek, wcześniej spotkanie z anastezjologiem oraz czopek na zmiękczenie i rozwarcie szyjki macicy.
Trzymajcie kciuki by zabieg odbył się bez powikłań bo niestety takowe istnieją 🤷🏼‍♀️
Bardzo mi przykro 😔
 
Do góry