reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Synek za 2tygodnie kończy roczek. U mnie sytuacja jest troszkę inna bo ja miałam umowę do dnia porodu, więc jedyne co mogę zrobić to zarejestrować się w urzędzie pracy jako osoba bezrobotna
Ojej. No mi sami przedłużyli na dodatek dostałam umowę na czas nieokreślony. A mój mały dopiero w październiku rok.
 
reklama
Ojej. No mi sami przedłużyli na dodatek dostałam umowę na czas nieokreślony. A mój mały dopiero w październiku rok.
Kochana my wróciliśmy z UK po 15 latach a maju 2019, prace zaczęłam od połowy września, będąc już w ciąży, niestety 30 września poronilam ale od razu udalo się zajść w drugą ciążę 😁 także nie liczyłam na przedłużenie umowy bo mój pracodawca nawet nie zdążył mnie za dobrze poznać jak byłam na L4, najpoerw z powodu poronienia a później ciążowym. No ale są rzeczy ważne i ważniejsze. Staraliśmy się ponad półtorej roku o dzidzie i ciąża była dla nas priorytetem. Mąż nie zarabia źle, także damy radę spokojnie. Wiadomo, że fajnie byłoby mieć większy dochód ale nie można mieć w życiu wszystkiego :)
 
Kochana my wróciliśmy z UK po 15 latach a maju 2019, prace zaczęłam od połowy września, będąc już w ciąży, niestety 30 września poronilam ale od razu udalo się zajść w drugą ciążę [emoji16] także nie liczyłam na przedłużenie umowy. No ale są rzeczy ważne i ważniejsze. Staraliśmy się ponad półtorej roku o dzidzie i ciąża była dla nas priorytetem. Mąż nie zarabia źle, także damy radę spokojnie. Wiadomo, że fajnie byłoby mieć większy dochód ale nie można mieć w życiu wszystkiego :)

No pewnie że są ważniejsze priorytety. No jasne, że nie można mieć w życiu wszystkiego, ale ważne że udało sie zajść i oby maleństwo się urodziło zdrowe [emoji5] my po porodzie po 8 miesiącach nawet nie przypuszczałam że tak szybko się uda, zostawili nam chate wolną na godzinę i bach od razu zaskoczyło, na dodatek trafiliśmy w dni płodne [emoji1787]
 
No pewnie że są ważniejsze priorytety. No jasne, że nie można mieć w życiu wszystkiego, ale ważne że udało sie zajść i oby maleństwo się urodziło zdrowe [emoji5] my po porodzie po 8 miesiącach nawet nie przypuszczałam że tak szybko się uda, zostawili nam chate wolną na godzinę i bach od razu zaskoczyło, na dodatek trafiliśmy w dni płodne [emoji1787]
To najważniejsze. My tym razem też złoty strzał 😁😁😁 odstawiłam synka od piersi, dostałam okres i pyklo od razu. No właśnie cieszymy się, że będzie drugi bobas. Finansowo kiedyś nadrobimy, jak dzieci się z domu wyprowadza 🙈🙈🙈🤣🤣🤦🤦
 
To najważniejsze. My tym razem też złoty strzał [emoji16][emoji16][emoji16] odstawiłam synka od piersi, dostałam okres i pyklo od razu. No właśnie cieszymy się, że będzie drugi bobas. Finansowo kiedyś nadrobimy, jak dzieci się z domu wyprowadza [emoji85][emoji85][emoji85][emoji1787][emoji1787][emoji1751][emoji1751]

Ja nawet nie przypuszczałam, że teraz się uda, wolałabym trochę później no ale cóż tak widocznie miało być. Ja już od połowy lutego nie karmie, mało pokarmu było, ale też położna do dupy i zbytnio nie pomogła, więc przy kolejnym maluchu położną zmieniam.
 
Ja mam dzisiaj wizytę prywatną, miałam zostać na NFZ ale mąż mnie w piątek wziął do labolatorium zapłacił za badania i dał na dzisiejszą wizytę
Martwi mnie ta wysoka tarczyca , no zobaczymy co mi lekarz powie
Jeszcze córka 39 stopni - angina ropna musze dzwonić też do naszego pediatry
Kochany mąż i zdrówka dla córci.
W Polsce mialam pare razy doczynienia z angina i wiem jakie to jest bolesne auucc :(
Tu na szczescie od lat tego swinstwa nie mialam masakra
Cześć dziewczynki. U mnie standardowo nic nowego. Mdłości mdłości mdłości. Od samego rana. Próbuję nie narzekać, ale płakać mi się chce, nie jestem w stanie nic zrobić. Mam tyle prania sprzątania, pustka w lodówce. Jak się ogarnąć kiedy każdy ruch sprawia, że chce mi się wymiotować? 😪
Jej ale sie meczysz ale mam badzieje ze szybciutko minie. Ja za to wstaje z uczuciem kaca.. Pozniej juz lepiej

Tez mnie wczoraj brzuch bolal.. Vardziej sprawy jelitowe.. No w ciąży to wszystko jakies strasznie wrazliwe..
Nazwę grupy na fb tez w sumie można zmienić na taką nie związaną z ciążą i też nikt się nie domyśli
W sumie moze tak być. Bo przecież nie bedziemy przyjmować obcych ludzi spoza tego forum.
Z resztą mi to obojetne czy tu. Czy tu prywatnie czy na face.

Piszecie w czasie kiedy ja mam młyn 😄
Dopiero usiadlam na dluzsza chwile.

Od dzis od rana mam dziewczynke pod opieką do 14 a potem robota. Ale tylko 3 dni😄 nawet bylam z nimi na zakupach🤣🤣🤣
Zrobilam obiadek.
Poledwixe w sosie pomidorowo miodowym

ajstarszy obierze ziemniaki. Doikroje pomidora z Cebulka i będzie git.


Zrobilam placem drozdzowy z budyniem i owocami z cynamonem orzechami ( pychota)
Naprawde szybko się robi


I zrobilam ta salatke szwagra 😋 o matko sie poleca!! Z tego przepisu jakby ktos chciał






Ja czuje sie nie raz niedobrze ale nie przeszkadza mi to jeść 😄🤣
 
No pewnie że są ważniejsze priorytety. No jasne, że nie można mieć w życiu wszystkiego, ale ważne że udało sie zajść i oby maleństwo się urodziło zdrowe [emoji5] my po porodzie po 8 miesiącach nawet nie przypuszczałam że tak szybko się uda, zostawili nam chate wolną na godzinę i bach od razu zaskoczyło, na dodatek trafiliśmy w dni płodne [emoji1787]
Nas poniosło na rocznicę slubu 😂 chciałam 2 dziecko ale dopiero zacząć się starać koło sierpnia 😂 ale cieszę się że tak się stało. Ale juz koniec produkcji dzieci 😂
 
Nas poniosło na rocznicę slubu [emoji23] chciałam 2 dziecko ale dopiero zacząć się starać koło sierpnia [emoji23] ale cieszę się że tak się stało. Ale juz koniec produkcji dzieci [emoji23]
Ja miałam nadzieję że bliżej września października się uda, a tu już. Ale jak mówią lepiej teraz niż później nie wiadomo co by miało być i ile mielibyśmy się starać.
 
reklama
Dziewczyny grupa na fb jest prywatna i nikt nie widzi oprócz was co piszecie i gdzie do grupy należycie. Spokojnie, tez nie chce aby ktoś widział co i jak piszę. Jeśli juz zbierze się konkretna grupą zrobię jako tajna to już będzie w ogóle nie widoczna nigdzie.
Ja nie mam fejsa więc tak czy tak mnie nie będzie
 
Do góry