reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

ja gotować bardzo lubię, ale co z tego, skoro zapachy mnie tak bardzo odrzucają, że zaraz mam odruch wymiotny... a potem wiadomo mieszkanie tez przejmuje ten zapach i mogę co najwyżej na balkonie posiedzieć [emoji38]


moj mąż tez gotować ugotuje, ale przez to że jest w pracy do 19:30, w domu po 20 to ciężko żeby jeszcze stał przy garach [emoji28] i dlatego jego gotowanie to zamawianie,,, a teściowa mieszka kawałek od nas i też bez problemu poratuje jakimś jedzeniem


będziemy kupować mieszkanie i rozglądam się za takim, gdzie jest też balkon w kuchni, bo teraz mam małe okno, które nie daje rady
 
reklama
no to Wam się udało [emoji1] jeśli chodzi o ubranka, to dostaje szału bo teściowa co parę dni przynosi mi całe reklamówki chłopięcych ciuchów, które kupuje na szmatach ( nie patrzy czy poplamione czy nie) ! Nie pomaga tłumaczenie, że nawet jeszcze nie znamy płci, bo ona twierdzi że będzie chłopak.
ojej nieźle sobie wkręciła [emoji51] ja tak naprawdę uwielbiam zakupy w lumpeksach, teraz tu gdzie mieszkam baaardzo mi ich brakuje, nie mogę się doczekać aż polecę do Polski na wielkie zakupy haha
a że polecę jakoś we wrześniu to już będę mogła coś dla dzidzi kupić

co do łóżeczka, wózka i innych spraw to mamy to szczęście, że brat mojego męża nie tak dawno miał dziecko i jeszcze się nie pozbyli także część wydatków odpanie/ zmaleje
 
no to Wam się udało 😄 jeśli chodzi o ubranka, to dostaje szału bo teściowa co parę dni przynosi mi całe reklamówki chłopięcych ciuchów, które kupuje na szmatach ( nie patrzy czy poplamione czy nie) ! Nie pomaga tłumaczenie, że nawet jeszcze nie znamy płci, bo ona twierdzi że będzie chłopak.
🤣🤣🤣 moi teściowie nie wiedzą jeszcze. W zasadzie to wie mój tata (bo u niego pracuję) i moi bracia + moje 2 przyjaciółki. Reszta się dowie po 12 tygodniu. Teściowie nie wiedzą, bo niestety mają bardzo długie języki, a mieszkamy na wsi i tu każdy każdego zna. Nie chce potem się komuś w razie czego tłumaczyć itd.
 
trzymam kciuki za same dobre wieści i z niecierpliwością czekam zdjęcie, bo jesteśmy na tym samamy etapie [emoji3059]
Wreszcie po długich 3 tygodniach nadszedł ten dzień i idę wreszcie zobaczyć co z moim bombelkiem [emoji3059].
Wizyta na 13 [emoji854] . Trzymajcie mocno kciuki [emoji1307][emoji1307][emoji1307]. Dziś tez oficjalnie zaczynamy 10 tc [emoji3590].

Powodzonka wszystkim wizytującym [emoji3590]
 
Ja też wszystko od nowa kompletuje Dziewczyny duze. Wszystko oddałam. Trochę mnie to przeraża. Musimy na dodatek później górę przebudowac bo są tylko 3 sypialnie. Co prawda na dole mamy wolny pokój ale jest bardzo mały.
 
4 sierpnia mam wyznaczone badania prenatalne. Tak sobie liczę że do końca wakacji chce popracować, patrzę w kalendarz a to będzie blisko połowy.
 
My narazie nikomu nie powiedzieliśmy o ciąży. Mój tż chce poczekać do wyników badań prenatalnych, więc został nam miesiąc. W pracy też jeszcze nic nie mówiłam.
Za niczym dla dziecka w sumie się jeszcze nie rozglądamy.
 
Ja mam prenatalne 29 lipca i jeśli wszystko będzie ok planuje pracować do końca lipca. Najchętniej to bym już poszła na zwolnienie bo ciągle chodzę zmęczona i zestresowana przez tą pracę. .
 
reklama
Do góry