reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Ja też wszystko od nowa kompletuje Dziewczyny duze. Wszystko oddałam. Trochę mnie to przeraża. Musimy na dodatek później górę przebudowac bo są tylko 3 sypialnie. Co prawda na dole mamy wolny pokój ale jest bardzo mały.
My podobnie, tez się wielu rzeczy zdążyłam pozbyć, dla dziewczynki to już w ogóle nic nie mam wiec wolałabym chłopca 😅 i tez nas będzie czekał remont, bo jedna sypialnia za mało 🙈
 
za każdym razem jak wchodzę na apkę widzę ten bigos i kurczę zjadłabym taki bigos mojej mamy z kluskami (u nas tak się je, kluski szare, najlepiej podpieczone na patelni) 🥲 zaraz się pakuję i lecę do polski [emoji38]
 
🤣🤣🤣 moi teściowie nie wiedzą jeszcze. W zasadzie to wie mój tata (bo u niego pracuję) i moi bracia + moje 2 przyjaciółki. Reszta się dowie po 12 tygodniu. Teściowie nie wiedzą, bo niestety mają bardzo długie języki, a mieszkamy na wsi i tu każdy każdego zna. Nie chce potem się komuś w razie czego tłumaczyć itd.
też nie chciałam nikomu mówić, ale niestety mój mąż ma długi jęzor i odrazu obdzwonił pół świata jak się tylko dowiedział 🤦
 
🤣🤣🤣 moi teściowie nie wiedzą jeszcze. W zasadzie to wie mój tata (bo u niego pracuję) i moi bracia + moje 2 przyjaciółki. Reszta się dowie po 12 tygodniu. Teściowie nie wiedzą, bo niestety mają bardzo długie języki, a mieszkamy na wsi i tu każdy każdego zna. Nie chce potem się komuś w razie czego tłumaczyć itd.
Moi teściowie też nie widzą a dowiedzą się dopiero jak będzie widać brzuszek 😂

Rzeczy nie kupuję bo mam wszystko po córce chyba że będzie chłopak to wpadnę w szał zakupów. Ale wózek i fotelik mam więc odpada już ten koszt
 
U mnie wiedzą moi rodzice, bo moja mama zadzwoniła akurat jak byłam załamana po wizycie i się jej oczywiście rozryczalam do telefonu, a ona nie wytrzymała i powiedziała tacie. Szefowa, z którą mam stosunki bardzo koleżeńskie i nawet jak się okaże, że to tylko pusty pęcherzyk płodowy to i tak by się dowiedziała, bo wtedy pewnie będę chwilę na L4 i znajomi, z którymi byliśmy na urlopie jak zrobiłam test, bo to też było niemożliwe, żeby im nie powiedzieć.
 
ojej nieźle sobie wkręciła [emoji51] ja tak naprawdę uwielbiam zakupy w lumpeksach, teraz tu gdzie mieszkam baaardzo mi ich brakuje, nie mogę się doczekać aż polecę do Polski na wielkie zakupy haha
a że polecę jakoś we wrześniu to już będę mogła coś dla dzidzi kupić

co do łóżeczka, wózka i innych spraw to mamy to szczęście, że brat mojego męża nie tak dawno miał dziecko i jeszcze się nie pozbyli także część wydatków odpanie/ zmaleje
ja też lubię zakupy w lumpie i naprawdę można kupić fajne rzeczy i zaoszczędzić, ale też nie ma co kupować dziadostwa tak jak w przypadku teściowej , bo naprawdę większość tych ciuszkow jest nie do doprania i nadają się do kosza. I rośnie mi tylko taka kupa w domu. 🤦 Jeśli chodzi o resztę rzeczy to stwierdziliśmy że takie rzeczy typu przewijak, wanienka itd, odkupimy od znajomych ale chcemy zainwestować w nowy wózek i łóżeczko :)
 
ja też lubię zakupy w lumpie i naprawdę można kupić fajne rzeczy i zaoszczędzić, ale też nie ma co kupować dziadostwa tak jak w przypadku teściowej , bo naprawdę większość tych ciuszkow jest nie do doprania i nadają się do kosza. I rośnie mi tylko taka kupa w domu. [emoji1751] Jeśli chodzi o resztę rzeczy to stwierdziliśmy że takie rzeczy typu przewijak, wanienka itd, odkupimy od znajomych ale chcemy zainwestować w nowy wózek i łóżeczko :)
pewnie, rozumiem nie ma co kupować rzeczy nadających się tylko na szmaty, kiedy można naprawdę super wynaleźć

ja mam plan żeby od razu zrobić pokój dla dziecka z dużym łóżeczkiem, a do naszej sypialni dać dostawkę, żeby dzidzia była obok, ale nie w naszym łóżku [emoji1] ale do tego jeszcze duuużo czasu
 
Ja mam ubranka po synu, więc jakby chłopak był super, dla dziewczyny nie mam nic. Chociaż mały z października a kolejne z lutego więc rozmiary mogą średnio podpasować później, ale na początku będzie ok.

Co do remontu będziemy za półtora roku górę zrobić chociaż jeden pokój odświeżyć, bo chce żeby październikowy mając 3 lata spał już sam do góry. Na szczęście mamy sporo miejsca do góry, ale trzeba ocieplić itd żeby zrobić kolejne pokoje, narazie jest jeden do dzieci użytku, ale trzeba odnowić.
 
reklama
a ja już się nie mogę doczekać zakupów ubraniowych [emoji2960] już mogłabym zacząć, ale bez przesady [emoji38]

uwielbiam takie neutralne ubranka w roślinki i zwierzaczki [emoji1] także nawet jakbym nie poznała płci to spokojnie dałabym radę zrobić zakupy
 
Do góry