reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Ale np. bawią się z maluchem? Czy bardziej nim opiekują? Czy w ogóle maja swoje sprawy a najmłodszy wychowuje się jak jedynak? Wiem, ze w każdej rodzinie relacje będą inne, ale bardzo mnie to zastanawia, zwłaszcza, ze nie planowałam mieć już wiecej dzieci a zwłaszcza z taka różnica wiekowa
Bawią się , spędzają razem czas na podwórku ;) były momenty , że nie mogli się razem bawić , bo wiadomo , obowiązki szkolne , ale wieczory i popołudnia to tak ;)
 
Lekarz powinien dawać niadzieje lub przynajmniej powiedziec jakie są szanse, a nie dobijać człowieka. Ja też kiedyś chodziłam do kliniki do lekarza, mężowi się od razu nie spodobał, a ja sie uparłam i później żałowałam, sprawę przesądziło jak sie zaczął wyśmiewać z moich koleżanek że się nie znają i że do dupy z takimi koleżankami ( chodziło cos o skutki uboczne bromergonu), na tej samej wizycie wyśmiał to że pojechałam do znanego androloga do krakowa skonsultować wyniki nasienia męża, że on sam chciałby wyniki zobaczyć i ocenić bo może się bardziej zna, ja piernicze, wyszłam taka wściekła w tedy od niego i to był mój ostatni raz jak u niego byłam.
Masakra, i to są wykształceni ludzie, którzy powinni nas wspierać :(
 
Dziewczyny ja mam w środę wizytę będzie to już 10tc i już sram pod siebie . Niewiem ale od wczoraj mam już takie nerwy i myśli czy wszystko będzie ok , czy dzidziusiowi dalej serduszko będzie biło 😕. Nie miałam podglądu już 3 tygodnie i tak bardzo się boje 🥺
 
Tylko nie dość, że idę do lekarza prywatnie i płace za to nie małe pieniądze, to jeszcze jest to niby jeden z lepszych ginekologów u nas w mieście to muszę sama jeszcze wszystko ogarniać. I nie podoba mi się też to, że w sumie jeszcze nic nie jest przesądzone, a on zamiast mnie jednak trochę uspokoić to cały czas mówi mi o pustym jaju. Btw ta nazwa jest dla mnie straszna.
Dlatego ja dojeżdżam do innego miasta do mojego lekarza. Wiem że z jego ust nigdy przykrości nie usłyszę. Bardzo miły i spokojny człowiek. Ma bardzo kojące spojrzenie.
 
reklama
Dlatego ja dojeżdżam do innego miasta do mojego lekarza. Wiem że z jego ust nigdy przykrości nie usłyszę. Bardzo miły i spokojny człowiek. Ma bardzo kojące spojrzenie.
Zazdroszczę lekarza, ja teraz jeszcze pójdę do tego, zobaczymy jak rozwinie się sytuacja, jeśli dalej nie będzie widoczny zarodek to na pewno będę to chciała skonsultować jeszcze z innym lekarzem, ale jeśli będzie wszystko ok to i tak będę się zastanawiać nad zmianą
 
Do góry