reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Jestem już po zabiegu w domu. Fizycznie całkiem ok. Psychicznie trochę gorzej ale wiadomo.. Potrzeba czasu..
Trzymaj się! 😘

Dzisiaj byłam na wizycie 5+3, widać pęcherzyk żółtkowy i ogólnie mówi że aktualnie wszystko poprawnie. Kolejna wizyta za 2 tyg może będzie bicie serca 🤞😊Zobacz załącznik 1287549
piękna fasolka, trzymamy kciuki za serduszko ❤️

Panienki nie wiem jak ja to zrobiłam ale ze starym wypucowaliśmy dziś całe mieszkanie 💪. Sernik na zimno zrobiony a na dodatek na kuchence pyrkają sobie gołąbki z młodej kapusty 😍. Ostatnio tak Bardzo brakowało mi energii i wogóle chęci do czegokolwiek ze naprawdę jestem z siebie mega dumna 💪. Wspaniałego weekendu Wam życzę ❤️
ja tak miałam wczoraj, dzisiaj lenistwo 🤭😅
 
reklama
Żadna z Was nie spotkała się że spłaszczony pęcherzyk ipęcherzykiem?
Moja poprzednia ciąża spłaszczony pęcherzyk i jeszcze zarodek w fatalnym miejscu bo w tym spłaszczeniu. Syn jak pisałam urodził się w terminie cały i zdrowy.
IMG_20210626_170932.jpg
 
I ja 18 luty
Naprawdę? I lekarz powiedział Ci, że niepokoi go ten pęcherzyk?
Moze nie powiedzial bo to się moze zmienic;)
Przykro mi z powodu pierwszej dzidzi:(
Moja znajoma straciła córeczkę w 38tyg.po prostu przestało jej boc serduszko ale po tym urodzila zdrowego chlopca a teraz niedawno blizniaki. Dwoch chlopcow. Na dodatek byly jednokosmowkowe i jednoowodniowe i rosba jak na drozdzach❤️


Ale jestem zmeczona😴
Wróciłam z pracy i od razu w szlafrok. Czekam az mąż przyniesie mi Pizze z tuńczykiem i zaczelam mu wymieniac jakie jesscze warzywa ma dodac.. Smial sie ze to juz nie bedzoe pizza a sałatka 😆😋
Co tu tak cicho?
 
Ostatnia edycja:
Też jestem dziś jakąś padnięta. Wczoraj w pracy myślałam że zasnę, kawa przestała smakować więc przestałam pić w pracy. Dziś po załatwieniu spraw na mieście zamiast posprzątać mieszkanie położyłam się spać 😂
 
Też jestem dziś jakąś padnięta. Wczoraj w pracy myślałam że zasnę, kawa przestała smakować więc przestałam pić w pracy. Dziś po załatwieniu spraw na mieście zamiast posprzątać mieszkanie położyłam się spać 😂
I ja sie na tym lapie ze tak robię 🤣🤣🤣
Zrobię juz co musze i bach.. Lezanko😆
No jestem strasznie nie do zycia i tez kawa mi przestaje smakowac🤣🤣🤣 zas kubka nie dopilam bo stwierdzilam ze juz nie smakuje jak kiedys haha
 
Też jestem dziś jakąś padnięta. Wczoraj w pracy myślałam że zasnę, kawa przestała smakować więc przestałam pić w pracy. Dziś po załatwieniu spraw na mieście zamiast posprzątać mieszkanie położyłam się spać 😂
Mi też już kawa nie smakuje wcześniej musiałam wypić 2-3 a teraz problem mam rano dopic jedna. Też robię to co muszę nic więcej 😊
 
To ja mam tak samo. Wcześniej uwielbiałam kawę. Teraz nie smakuje. Kurcze jak tak piszecie o obumarciach na późniejszym etapie aż mam dreszcze 😪 straszne.
 
reklama
Hej hej jakos żyje 🙈 ale co to za życie 😬
Kawa mi nie smakuje, w ciagu dnia 2 drzemki 😉 masakra nic sie nie chce, w pon zaczynam 10tc🙈
Termin 1.02.2022
 
Do góry