reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Hej! U mnie sytuacja ma się tak że według USG 7tydz plius 5 dni a według @ powinno być już koło 9tyg więc coś się musiało poprzesuwać....według lekarza wszystko ok tylko zaś był problem z USG nawet na lepszym sprzęcie widoczność na USG dopochwowym bardzo słaba prawdopodobnie przez zrosty po CC i też słabo było wychwycić tętno ale mój gin twierdzi że widzi ruch zarodków i że wykrylo przepływ krwi więc serduszka też powinny być na miejscach tylko tak jak mi to powiedział to ciąża młodsza drugi fakt bliźniaki i za dwa tygodnie kolejna wizyta i żebym była spokojna jak to on to stwierdził ciąża się trzyma może już pani się ujawnić he ( apropo moja mama położna pracuje z tym lekarzem w szpitalu) odnośnie tego ujawniania się😂
Ja pinkole ale czad 😍 bliźniaki 😍😍😍.
Piekne widac na usg 💪 . Zawsze wychodzą jakieś niewielkie różnice dni między miesiączką a usg . Mi samej wyszla różnica 2 ,3 dni - ale najważniejsze ze lekarz nie widzi nic niepokojącego 💪. No to już wiemy kto będzie miał największy brzuszek na forum 🤣❤️
 
reklama
Jest serduszko! ♥️ Zarodek ma 8mm a w zeszła sobotę pęcherzyk miał tylko 3mm. Dzisiaj 6+5 termin na 12.02. Jakbym mogła cofnąć czas nie szłabym na wizyte przed końcem szóstego tygodnia. Im mniej wiesz tym lepiej śpisz.


@Stelle przykra wiadomość :( daj znać jak zrobisz betę. Może jeszcze coś się zmieni.
 

Załączniki

  • IMG_20210625_194810_edit_14394123991553.jpg
    IMG_20210625_194810_edit_14394123991553.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 62
Hej! U mnie sytuacja ma się tak że według USG 7tydz plius 5 dni a według @ powinno być już koło 9tyg więc coś się musiało poprzesuwać....według lekarza wszystko ok tylko zaś był problem z USG nawet na lepszym sprzęcie widoczność na USG dopochwowym bardzo słaba prawdopodobnie przez zrosty po CC i też słabo było wychwycić tętno ale mój gin twierdzi że widzi ruch zarodków i że wykrylo przepływ krwi więc serduszka też powinny być na miejscach tylko tak jak mi to powiedział to ciąża młodsza drugi fakt bliźniaki i za dwa tygodnie kolejna wizyta i żebym była spokojna jak to on to stwierdził ciąża się trzyma może już pani się ujawnić he ( apropo moja mama położna pracuje z tym lekarzem w szpitalu) odnośnie tego ujawniania się😂
Ale ekstra, pięknie wyglądają te dwa pecherzyki 🥰🥰
 
reklama
Dziewczyny zapomniałam ile mi kazal lekarz
Aplikować luteiny? 2 razy dziennie po 1 tabl może tak być?
Coś wspomniał rano i wieczorem
 
Do góry