reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Byłam jeszcze u mojego lekarza prowadzącego. Miałam u niego monitoring więc wiemy że owulacja była wcześniej, dlatego nie wygląda to dobrze 😓 jutro ma dyżur w szpitalu, mam się zgłosić rano na izbę i będę znów lyzeczkowana. Pytałam czy nie możemy spróbować z tabletkami ale powiedział że i on miałby przez to kłopoty i ja, podobno cytotec jest już nielegalny 🤷‍♀️ nie wiem, chce mieć to już za soba i moc odliczac do kolejnych starań 😔
 
reklama
Byłam jeszcze u mojego lekarza prowadzącego. Miałam u niego monitoring więc wiemy że owulacja była wcześniej, dlatego nie wygląda to dobrze [emoji29] jutro ma dyżur w szpitalu, mam się zgłosić rano na izbę i będę znów lyzeczkowana. Pytałam czy nie możemy spróbować z tabletkami ale powiedział że i on miałby przez to kłopoty i ja, podobno cytotec jest już nielegalny [emoji2368] nie wiem, chce mieć to już za soba i moc odliczac do kolejnych starań [emoji17]
Ojej przykro mi bardzo trzymaj się [emoji3059]
 
A wasz lekarz praktykuje wizyty co 4 tyg czy częściej? Ja teraz idę za 3 tyg ale mówił że później już co 4 tyg wystarczy.
Co 4 tygodnie po 32 TC co 3 tygodnie
Byłam jeszcze u mojego lekarza prowadzącego. Miałam u niego monitoring więc wiemy że owulacja była wcześniej, dlatego nie wygląda to dobrze 😓 jutro ma dyżur w szpitalu, mam się zgłosić rano na izbę i będę znów lyzeczkowana. Pytałam czy nie możemy spróbować z tabletkami ale powiedział że i on miałby przez to kłopoty i ja, podobno cytotec jest już nielegalny 🤷‍♀️ nie wiem, chce mieć to już za soba i moc odliczac do kolejnych starań 😔
Strasznie mi przykro 😔 trzymaj się jakoś.
 
Eh dziewczyny mam myslenice w głowie.. przeczytałam całe forum i internety i dużo dziewczyn w 6 tyg. Nie miało zarodka ani ciałka żółtego , a nawet u niektórych zarodek pojawiał się w 8 tyg.. nie wiem co o tym myśleć.. miałam już zaśniad była to moja pierwsza ciąża ,po roku zaszłam w drugą z której mam teraz 9 latka, a w 3 zaszłam po 7 latach czego owocem jest niespełna dwuletni maluch, tak więc to moja 4 ciąża. Czytałam też artykuł u mamy ginekolog, że puste jajo / zaśniad raczej nie pojawia się po raz kolejny , z kolei moja ginekolog twierdzi innaczej. Od kilku dni mam mdłości i piersi lekko się powiększyły , ale to nie jest żaden wyznacznik niestety. Czy mam się jeszcze łudzić ,że zarodek się pojawi? Czy jednak już wszystko przesadzone?
Pani doktor kazała mi zrobić betę, ale jaki to będzie miało sens skoro , robiłam badania ok 2 tyg temu 🤷🏼‍♀️
 
Byłam jeszcze u mojego lekarza prowadzącego. Miałam u niego monitoring więc wiemy że owulacja była wcześniej, dlatego nie wygląda to dobrze 😓 jutro ma dyżur w szpitalu, mam się zgłosić rano na izbę i będę znów lyzeczkowana. Pytałam czy nie możemy spróbować z tabletkami ale powiedział że i on miałby przez to kłopoty i ja, podobno cytotec jest już nielegalny 🤷‍♀️ nie wiem, chce mieć to już za soba i moc odliczac do kolejnych starań 😔
Tak bardzo bardzo jest mi przykro..
 
Eh dziewczyny mam myslenice w głowie.. przeczytałam całe forum i internety i dużo dziewczyn w 6 tyg. Nie miało zarodka ani ciałka żółtego , a nawet u niektórych zarodek pojawiał się w 8 tyg.. nie wiem co o tym myśleć.. miałam już zaśniad była to moja pierwsza ciąża ,po roku zaszłam w drugą z której mam teraz 9 latka, a w 3 zaszłam po 7 latach czego owocem jest niespełna dwuletni maluch, tak więc to moja 4 ciąża. Czytałam też artykuł u mamy ginekolog, że puste jajo / zaśniad raczej nie pojawia się po raz kolejny , z kolei moja ginekolog twierdzi innaczej. Od kilku dni mam mdłości i piersi lekko się powiększyły , ale to nie jest żaden wyznacznik niestety. Czy mam się jeszcze łudzić ,że zarodek się pojawi? Czy jednak już wszystko przesadzone?
Pani doktor kazała mi zrobić betę, ale jaki to będzie miało sens skoro , robiłam badania ok 2 tyg temu 🤷🏼‍♀️
A ile mm ma twój pęcherzyk ciążowy?
 
reklama
Jeszcze zwróciła uwagę na jedną rzecz , zaznaczę to na zdjęciu. Że jej się wydaję że coś z tego może być..
 

Załączniki

  • IMG_20210625_224147.jpg
    IMG_20210625_224147.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 69
Do góry