reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Ja niestety nie mam dobrych wieści. Dokładnie rok temu usłyszałam że serduszko naszej kropeczki przestało bić, a dzisiaj widziałam pusty pęcherzyk o nieprawidłowym kształcie, który nie urósł za dużo od ostatniej wizyty. Jest mi tak cholernie przykro... Trzymam za Was kciuki 😘
Tak myślę o Tobie i mam nadzieje ze jednak nie wszystko stracone.
Mialas monitoring owulacji?
 
reklama
Właśnie owulacja była wcześniej, już koło 10dc 😕 więc ciąża powinna być starsza. Pęcherzyk w najdłuższym miejscu miał 1,1cm bo nie był okrągły tylko taki spiczasty. Więc nawet prawidłowo nie przyrastał bo 1,5 tygodnia temu miał 0,6cm
A wybierasz się na poniedziałkową wizytę?
 
Hej, nieśmiało mogę się podzielić z Wami radosną nowiną. Wg aplikacji itp.itd.termin to połowa lutego. Wczoraj ujrzałam dwie kreski z popołudniowego moczu, a dziś dla pewności zrobiłam beta hcg, która wyniosła 262. 7 lipca lekarz, teraz ma urlop.
Ogólnie to wszystko było dziwne. Moje cykle to równe 35 dni, ale ostatni miałam krótszy, trwał 30 dni. Ostatnia miesiączka była 30 Kwietnia, po drodze się jeszcze zaszczepiłam i miałam stresujący etap w życiu. Na początku czerwca w długi weekend byłam przeziębiona, i zaraz potem w termin domniemanego okresu miałam beżowe plamienie i jedną nitkę krwi. Później bolały mnie sutki mocno faktycznie, że czułam każdy ruch oraz podbrzusze jak na okres. Takie napięcie i miniskurcze. Ale nic nie przychodziło, robiłam test 9 i 16 czerwca i był negatywny.

Aktualnie czuję się napuchnięta i zmęczona, piersi zaczynają być pełne i pobolewać. Myślę, że zrobię betę w najbliższym tygodniu ponownie by sprawdzić przyrost no i oczywiście kwas foliowy. Z niecierpliwością czekam na wizytę. To moja pierwsza ciąża. Pozdrawiam wszystkich.
Witaj, rozgość się 😊 Jak masz ochotę, napisz coś o sobie, ile masz lat, skąd jesteś 😉
 
Witajcie, ja też wróciłam właśnie z wizyty dzisiaj 6+1 ,brak zarodka , lekarka kazała zbadać betę i pojawić się za tydzień ... Eh 🥺 jednak miałam dobre przeczucia..
Kurczę…. Co to się dzisiaj dzieje .
Nic nic nawet ciałka żółtego ?
a powiedz mi jakiej wielkości masz pęcherzyk ciążowy . Na tym etapie to wystarczy dzień , dwa i dzidzia się pojawia 💪 trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze 💪 nie trać nadziei 😘
 
@Stelle myślałam o Tobie całe popołudnie. Nie mogłam się doczekać, aż wejdę na forum i przeczytam wieści. Jest mi cholernie przykro. Cholernie. Nie jestem dobrą pocieszająca, jednak proszę nie trać nadziei. Kiedy idziesz tetaz do lekarza? Tak bardzo chciałabym, żeby było dobrze.
 
Dostałam eutyrox 25 na to tsh. Ogolnie ten lek sprawi to, że tsh pójdzie w dół a ft4 w górę? Bo ft4 mam za niskie niestety
 
Hej! U mnie sytuacja ma się tak że według USG 7tydz plius 5 dni a według @ powinno być już koło 9tyg więc coś się musiało poprzesuwać....według lekarza wszystko ok tylko zaś był problem z USG nawet na lepszym sprzęcie widoczność na USG dopochwowym bardzo słaba prawdopodobnie przez zrosty po CC i też słabo było wychwycić tętno ale mój gin twierdzi że widzi ruch zarodków i że wykrylo przepływ krwi więc serduszka też powinny być na miejscach tylko tak jak mi to powiedział to ciąża młodsza drugi fakt bliźniaki i za dwa tygodnie kolejna wizyta i żebym była spokojna jak to on to stwierdził ciąża się trzyma może już pani się ujawnić he ( apropo moja mama położna pracuje z tym lekarzem w szpitalu) odnośnie tego ujawniania się😂
 

Załączniki

  • IMG_20210625_190154.jpg
    IMG_20210625_190154.jpg
    943,1 KB · Wyświetleń: 117
reklama
Do góry