reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Infinito super, gratuluje.
Ja sie wczoraj wyryczałam mężowi w rękaw, bo miałam takie piękne trzy tygodnie bez objawów ze strony żołądka, a od kilku dni tak boli i piecze, że wieczorem mam juz problem z chodzeniem bo się ruszać nie mogę :( jeszcze leków co są dozwolone w ciąży a najszybciej mi pomagają nie mogę nigdzie dostać :( a z domowych sposobów co tez zawsze mi chociaz na chwilę łagodziły objawy teraz nic nie działa. Do tego nie mogę oddychac bo czuje jakby mi ktoś cegłę położył na mostku.
No trochę się wyżaliłam

Ja nie szczepiona i nie zamierzam dopóki mnie nie zmuszą.

Czy jesteście tak samo zestresowane tym, że wszystko będzie dobrze?
tak, strasznie, a wizyta dopiero w środę 30,06
 
reklama
DIewczyny wiem ze pewnie część z was jeszcze o nich nie myśli ale u mnie dziś 8+2 i coraz częściej myśle o dodatkowych badaniach prenatalnych . Na usg mam już termin ale trapią mnie takie sprawy jak pappap , Nifty . Robić czy nie robić ? To moja pierwsza ciąża (wcześniejsza cp) i właśnie rozkminiam czy jeśli usg wyjdzie dobrE to czy jest sens robić np Nifty które tez do tańszych nie należy ? Co planujecie robić ?
jeśli mi lekarz nie zaleci to nie planuje robić,
 
DIewczyny wiem ze pewnie część z was jeszcze o nich nie myśli ale u mnie dziś 8+2 i coraz częściej myśle o dodatkowych badaniach prenatalnych . Na usg mam już termin ale trapią mnie takie sprawy jak pappap , Nifty . Robić czy nie robić ? To moja pierwsza ciąża (wcześniejsza cp) i właśnie rozkminiam czy jeśli usg wyjdzie dobrE to czy jest sens robić np Nifty które tez do tańszych nie należy ? Co planujecie robić ?
Ja będę robic usg i pappa. Pappa to statystyka i wiem, że często wychodzi fałszywie dodatnia pod względem, którejś z trisomii ale wskazuję również na problemy z łożyskiem. W ciąży z synkiem miałam podwyższone ryzyko preeklampsji dlatwgo od 12tc brałam acard.
 
DIewczyny wiem ze pewnie część z was jeszcze o nich nie myśli ale u mnie dziś 8+2 i coraz częściej myśle o dodatkowych badaniach prenatalnych . Na usg mam już termin ale trapią mnie takie sprawy jak pappap , Nifty . Robić czy nie robić ? To moja pierwsza ciąża (wcześniejsza cp) i właśnie rozkminiam czy jeśli usg wyjdzie dobrE to czy jest sens robić np Nifty które tez do tańszych nie należy ? Co planujecie robić ?
Ja tak jak w pierwszej pappa i bhcg do tego USG tak miałam zlecane.
Jest tu któraś w 5tygodniu6 dniu? Bo wszystkie wieże jesteście w 8.
Ja mam 4+6
 
Ja sie wczoraj wyryczałam mężowi w rękaw, bo miałam takie piękne trzy tygodnie bez objawów ze strony żołądka, a od kilku dni tak boli i piecze, że wieczorem mam juz problem z chodzeniem bo się ruszać nie mogę :( jeszcze leków co są dozwolone w ciąży a najszybciej mi pomagają nie mogę nigdzie dostać :( a z domowych sposobów co tez zawsze mi chociaz na chwilę łagodziły objawy teraz nic nie działa. Do tego nie mogę oddychac bo czuje jakby mi ktoś cegłę położył na mostku.
No trochę się wyżaliłam

Ja nie szczepiona i nie zamierzam dopóki mnie nie zmuszą.


tak, strasznie, a wizyta dopiero w środę 30,06
Oooo to wizytujący razem w środę ✊🏻✊🏻✊🏻❤️
 
Ja będę robic usg i pappa. Pappa to statystyka i wiem, że często wychodzi fałszywie dodatnia pod względem, którejś z trisomii ale wskazuję również na problemy z łożyskiem. W ciąży z synkiem miałam podwyższone ryzyko preeklampsji dlatwgo od 12tc brałam acard.
Ja miałam nawet amniopunkcje mimo ze usg dobre to w pappa wyszlo ryzyko inne niz dla wieku. Teraz myślę o nifty. Pappa wyjdzie mi pewnie tez duże ryzyko bo jestem po 35 rz😶
 
reklama
Ja miałam nawet amniopunkcje mimo ze usg dobre to w pappa wyszlo ryzyko inne niz dla wieku. Teraz myślę o nifty. Pappa wyjdzie mi pewnie tez duże ryzyko bo jestem po 35 rz😶
Ja kochana jestem rok starsza od Ciebie jeśli 85 to Twój rocznik 😁 więc też ryzyko pewnie wyjdzie podniesione. Choć w ciąży synkiem miałam 35lat i ryzyka wyszły niskie, jedynie ryzyko stanu przedrzucawkowego przed 34tc jak dobrze pamiętam. Ale dla świętego spokoju wolę zrobić. Teraz będę prowadzić ciążę u innego lekarza ale w poprzedniej moja pani ginekolog wymagała pappa bez względu na wiek.
 
Do góry