reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Nie wiem jak u Was 🥰
To moja 4 ciąża, 8 tydzien i wyciągnęłam brzuszek ile mogę 😆
 

Załączniki

  • fdca2532-b9c6-4e7e-a4ff-8c2db6155ef0.jpg
    fdca2532-b9c6-4e7e-a4ff-8c2db6155ef0.jpg
    36,8 KB · Wyświetleń: 96
reklama
Dzień dobry [emoji3059]
Mój 4 latek dziś o 4:40 wsunoł dupkę na moje łóżko, więc Ja już pospsne i kawkę pije [emoji12]
Powiem Wam że poszłam prywatnie do lekarza , ale jak byłam z Alankiem w ciąży to kasował 70 zł teraz 150 zł [emoji33] plus pierwsze badania prawie 250zl
Czy trójce dzieci wydać 400 zł na lekarza to dla mnie dużo
Wizyte mam mieć 5 lipca
Ale na 28 czerwca umówiłam się na nfz w Oświęcimiu 20 parę km ode mnie , ale u Nas lekarze to totalna pomyłka
Także jadę,.jeżeli lekarz będzie w porzadku zostanę na nfz jeżeli nie to muszę wydać na badania i wizytę i zostać prywatnie
Wszystkie ciąże przebiegaly mi książkowo porody w 38 tygodniu wszystkie naturalnie i szczerze mówiąc szkoda mi kasy jeżeli z ciąża wszystko będzie ok
W poniedziałek wizyta na nfz to będzie 7t+5
Ja też dojeżdżam 20km do lekarza, zaczęłam w pierwszej ciąży, przez szybką zmianę lekarza i nie żałuję. Kolejną ciążę też tam będę prowadzić. A co śmieszniejsze moja teściowa ponad 40 lat temu u niej prowadziła ciążę i wszystkie 3, mąż jest po 10 latach od siostry.
Nie wiem jak u Was [emoji3059]
To moja 4 ciąża, 8 tydzien i wyciągnęłam brzuszek ile mogę [emoji38]
Mi zawsze było brzuszek widać, w ciąży to malutki miałam, potem znowu został. Zobaczymy jaki teraz będzie. Gratulacje 4 ciąży [emoji5]
 
Ja dojeżdżam 40 km do lekarza, do Krakowa. I tam też planuje rodzic, nie mam za grosz zaufania do szpitala i lekarzy, którzy są 12 km od mojej miejscowości. Chodzę prywatnie.
 
Czy jesteście tak samo zestresowane tym, że wszystko będzie dobrze?
Są dni, że się okropnie stresuję, są dni, że tłumaczę sobie, że robię wszystko co mogę, by było dobrze i nie zawsze jest wszystko ode mnie zależna 🙂 jak szlam na pierwszą wizytę do ginekologa, to myślałam, że zemdleje jak moja ginekolog wyszła z gabinetu i powiedziała „zapraszam” 😃
 
reklama
DIewczyny wiem ze pewnie część z was jeszcze o nich nie myśli ale u mnie dziś 8+2 i coraz częściej myśle o dodatkowych badaniach prenatalnych . Na usg mam już termin ale trapią mnie takie sprawy jak pappap , Nifty . Robić czy nie robić ? To moja pierwsza ciąża (wcześniejsza cp) i właśnie rozkminiam czy jeśli usg wyjdzie dobrE to czy jest sens robić np Nifty które tez do tańszych nie należy ? Co planujecie robić ?
 
Do góry