reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Byłam dziś u lekarza i na razie widoczny jest sam pęcherzyk ciążowy, nie widać jeszcze ani zarodka ani nawet pęcherzyka żółtkowego. Lekarz kazał mi się nie martwić, bo może ciąża jest młodsza niż wynika z ostatniego okresu, zrobić jeszcze dwa razy beta hcg i w przyszłym tygodniu znowu usg. Mąż mnie pociesza, ale ja niestety jestem mocno zmartwiona.
Ja byłam tydzień temu i też sam pęcherzyk bez żółtkowego ale moja beta wtedy juz 9 tys.. Idę w pt. Też się stresuję. Jakiej wielkości pęcherzyk?
 
Ja ostatnie dni dosłownie wegetowałam. Dzis do południa tez. W pracy sie poprawiło i jak wrocilam do domu to zaczęłam sprzątac, zeby mi siły i chęci nie przeszły 😂 moze w końcu dzis posiedzie dłużej zamiast isc spac o 19 😬
Widziałam w rossmannie gumy z imbirem i witaminami pregna voomi chyba. Planuje kupić, niby działają na wymioty i mdłości
A ty jutro lekarz prawda? 😊Koniecznie daj znać po wizycie ❤️
 
Wiecie co jednak cos jest w teorii ze pierwsza wizyta powinna byc ok 3tyg po spodziewanym terminie @. Wtedy juz wiadomo co i jal i unikamy porównywania i wszystkiego co przyprawia nas o stres.
Ja dzis zdycham, boli brzuch po bokach, jestem chudzielec takze być moze sie wszystlo rozpycha.
Zaraz idziemy na meczyk do znajomych ale chyba wolałbym pod kocyk i spac😔
 
Cześć ja przez te upały wegetuje dlatego nic nie pisze, ale czytam zeby wiedzieć co u Was :) w dodatku cały czas mi się chce spać

A tak sobie dogadzam 😁😁
20210622_195454.jpg
 
reklama
Wydaje mi się, że to mocz i morfologia 😉

Ja ostatnie dni dosłownie wegetowałam. Dzis do południa tez. W pracy sie poprawiło i jak wrocilam do domu to zaczęłam sprzątac, zeby mi siły i chęci nie przeszły 😂 moze w końcu dzis posiedzie dłużej zamiast isc spac o 19 😬
Widziałam w rossmannie gumy z imbirem i witaminami pregna voomi chyba. Planuje kupić, niby działają na wymioty i mdłości
Daj znać jak przetestujesz, mnie męczą niby tylko nudności, ale ciągną się od rana do wieczora 🙄

Ja już chce drugi trymestr 😅
 
Do góry