reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Prawda. Poza tym ciąża pozamaciczna jest trudna do wykrycia. Mnie uratowało to, ze bylam tego samego dnia u dwóch ginekologów. Coś mi nie dawało spokoju. Jeden uważał, że jest czyściutko i takie wczesne poronienia się zdarzają i mam wracać do pracy i próbować dalej. Drugi kazał zrobić betę, dzien później usg i szpital.
Kochana w tamtym roku tez przechodziłam cp . Mi Beta z 600 urosła do 900 tylko i dostałam takiego lekkiego plamienia . Mam cudowna lekarkę do której chodzę już kilka lat prywatnie ale przyjmuje tez w szpitalu i ona odrazu jak zrobiła usg na izbie przyjęć stwierdziła ze to raczej nie poronienie . Miałam dodatkowo płyn w zatoce douglasa . Pęcherzyka nie widzieli w macicy . Na 2 dzień jak robił mi inny lekarz usg mówił żebym nie rozpaczała bo on coś widział w macicy - zrobił nadzieje ale już wtedy Beta przerastała bardzo mało . Byłam leczona metotreksatem - ale koniec końców i tak w lutym tego roku okazało się ze jajowody są niedrożne 😔.
 
reklama
Dziękuję ☺️
To nie ja 😅 to moje pierwsze USG. Co do jakości to trudno mi powiedzieć, nie znam się totalnie, robiłam w Luxmedzie.

Idę w piątek prywatnie jeszcze, chcę prowadzić prywatnie a badania robić w ramach pakietu w LUX 😊😁
W luxmedzie mają taki sprzęcior? 😶 jestem w szoku 😁 koleżanka prowadziła ciążę w luxmedzie i powiedziała że większych konowałów nigdzie się chyba nie znajdzie. Narzekala bardzo
No ale pewnie zależy od miasta ☺ naprawdę cudne masz to zdjęcie. Pęcherzyk żółtkowy tak wyraźnie widać. Nie mogę wyjść z podziwu 🙈😅 i w piątek znów będziesz ten piękny widok oglądać? No gdzie tu sprawiedliwość 😁 ja znów dzisiaj już trzy razy łapałam się na myślach że może umowie się gdzieś do innego lekarza na USG żeby nie czekać do poniedziałku, ale potem próbuje sobie wmówić że czas szybko zleci... 🤦‍♀️
 
Tak mi przykro kochana, ściskam 😥 trzymaj się ciepło.


Też się stresowałam, ale już po. Daj znać koniecznie.


Właśnie wróciłam do domu, według USG 6+4, 6,6mm - tydzień młodsza ciąża niż liczona od OM. Kropka widać, serduszko pracuje. 👍
Cudny kropek, gratulacje 🥰

Swoją drogą, nieźle dzisiaj naskrobałyście, cały czas odczytuję 🙈😅
 
Jej ale Wam zazdroszczę że już macie zdjęcia i widzieliście swoje maleństwa. Ja tu schozuje czy nie iść gdzieś prywatnie jeszcze w tym tygodniu bo wizytę mam dopiero na za tydzień w środę, jak ja wytrzymam w tej niepewności. Myślałam że będzie spoko, ale po tych Waszych historiach zaczynam się bać.

Malutka bardzo mi smutno i współczuję Ci, trzymaj się tam jakos
 
Jej ale Wam zazdroszczę że już macie zdjęcia i widzieliście swoje maleństwa. Ja tu schozuje czy nie iść gdzieś prywatnie jeszcze w tym tygodniu bo wizytę mam dopiero na za tydzień w środę, jak ja wytrzymam w tej niepewności. Myślałam że będzie spoko, ale po tych Waszych historiach zaczynam się bać.
Ja mam wizytę za 3 tygodnie dopiero, a to moja druga ciąża. Spieszyć się nie ma co z wizytą bo dodatkowo tylko nerwy będziesz mieć i stres.
 
Ja mam wizytę za 3 tygodnie dopiero, a to moja druga ciąża. Spieszyć się nie ma co z wizytą bo dodatkowo tylko nerwy będziesz mieć i stres.
Moja też druga ciąża, byłam w 5+0tc i nic nie było widać, wtedy kozaczylam mężowi że spokojnie wytrzymam do 8 tc na kolejną wizytę co już mam na NFZ ale z każdym dniem coraz ciężej mi się nie denerwować , zwłaszcza że oprócz piersi nie czuje się już ciążowo
 
Moja też druga ciąża, byłam w 5+0tc i nic nie było widać, wtedy kozaczylam mężowi że spokojnie wytrzymam do 8 tc na kolejną wizytę co już mam na NFZ ale z każdym dniem coraz ciężej mi się nie denerwować , zwłaszcza że oprócz piersi nie czuje się już ciążowo
Ja jak narazie też żadnych objawów nie mam. A starsze dziecko ile lat? Ja wytrzymam muszę, a poza tym wiem po poprzedniej ciąży że lepiej poczekać zwłaszcza że miałam przeboje na początku poprzedniej ciąży
 
W luxmedzie mają taki sprzęcior? 😶 jestem w szoku 😁 koleżanka prowadziła ciążę w luxmedzie i powiedziała że większych konowałów nigdzie się chyba nie znajdzie. Narzekala bardzo
No ale pewnie zależy od miasta ☺ naprawdę cudne masz to zdjęcie. Pęcherzyk żółtkowy tak wyraźnie widać. Nie mogę wyjść z podziwu 🙈😅 i w piątek znów będziesz ten piękny widok oglądać? No gdzie tu sprawiedliwość 😁 ja znów dzisiaj już trzy razy łapałam się na myślach że może umowie się gdzieś do innego lekarza na USG żeby nie czekać do poniedziałku, ale potem próbuje sobie wmówić że czas szybko zleci... 🤦‍♀️
Luxmed ma tak, że USG i konsultacja to dwie wizyty. 😬 Prowadzić w Luxmedzie nie chcę właśnie, bo obawiam się, że ciężko będzie się dostać do lekarza jak już sobie znajdę lepszego. Staram się sprawdzać opinie na znanym lekarzu zanim zarezerwuje i jak już raz udało mi się trafić do jakiegoś fajnego to potem się umówić znów do niech to naprawdę trzeba masę czasu spędzić w aplikacji i klikać czy nic się nie zwolniło :/ albo terminy z du... 😬

Właśnie jeszcze nie wiem czy będę znow robić USG, zobaczę co powie ginekolożka w tej prywatnej klinice 😊
 
reklama
1624387099751199023842172970963.jpg
A to moje maleństwo z piatkowej wizyty❤️
Współczuję Malutka😭 3 lata temu poronila w 8tc, nie zabilo serduszko. Lekarz dal 2 tyg by organizm sam zaskoczyl. Wszystko sie oczyscilo i bez szpitala. Jednak gdy trzeva to niestety.
Dzis w Poznaniu byla mega ulewa i ja tam bylam🙈 pominę ta historie😁swoja droga zawsze w ciazy jakas akcja musi byc. W poprzedniej w 27tc ratowałam kota z dachu... Jak sobie to przytomne🙈
Juz mam wrażanie ze po brzuszku cos widac😉❤️
 
Do góry