reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Nie chce was za dużo przytłaczać informacjami bo nie możecie się stresowac. Wasze ciążę są zdrowe i tego się trzymajcie. Ale czytać będę.
Tak mi przykro kochana, ściskam 😥 trzymaj się ciepło.

Ja właśnie czekam na wizytę, miała być o 18.10 ale jest opóźnienie do około 18.40, stresuje się strasznie, to moja pierwsza wizyta. Mam nadzieje, że wszystko będzie ok. A dziewczynie, która czeka w szpitalu na ronienie współczuje z całego serca i przytulam mocno!
Też się stresowałam, ale już po. Daj znać koniecznie.


Właśnie wróciłam do domu, według USG 6+4, 6,6mm - tydzień młodsza ciąża niż liczona od OM. Kropka widać, serduszko pracuje. 👍
 

Załączniki

  • IMG_20210622_185625.jpg
    IMG_20210622_185625.jpg
    133,9 KB · Wyświetleń: 98
Tak mi przykro kochana, ściskam 😥 trzymaj się ciepło.


Też się stresowałam, ale już po. Daj znać koniecznie.


Właśnie wróciłam do domu, według USG 6+4, 6,6mm - tydzień młodsza ciąża niż liczona od OM. Kropka widać, serduszko pracuje. 👍
Piękny kropuś ❤️. Uwielbiam oglądać wasze Usg ❤️
 
To miałaś jeden pęcherzyk w macicy a drugi rozwijał się w jajowodzie? 😱
Niestety. Najpierw czekaliśmy czy cos się w macicy rozwinie, a jak było po wszystkim to dostałam skierowanie na betę, która rosła. No i
....lekarz znalazl tez w jajowodzie. Skończyło się usunięciem razem z jajowodem.
 
Właśnie wróciłam do domu, według USG 6+4, 6,6mm - tydzień młodsza ciąża niż liczona od OM. Kropka widać, serduszko pracuje. 👍
Ojaaaa 🥰 cudny Kropek 🥰🥰🥰 ale w ogóle jaka jakość USG! 😱 kiedy następna wizyta?

A jeszcze mi się przypomniało teraz jak patrzę na to zdjęcie - Ty się martwiłaś kształtem swojego pęcherzyka? Bo wiem ze któraś z Nas miała chyba taki podłużny kształt i się zamartwiała że coś będzie nie tak. A widać że dzidziulkowi tam dobrze 😁
 
Przy ciąży pozamacicznej często w macicy jest tzw pseudo pęcherzyk i dobrze jest mieć mądrego lekarza z dobrym sprzętem żeby takie coś wykrył.
Prawda. Poza tym ciąża pozamaciczna jest trudna do wykrycia. Mnie uratowało to, ze bylam tego samego dnia u dwóch ginekologów. Coś mi nie dawało spokoju. Jeden uważał, że jest czyściutko i takie wczesne poronienia się zdarzają i mam wracać do pracy i próbować dalej. Drugi kazał zrobić betę, dzien później usg i szpital.
 
Niestety. Najpierw czekaliśmy czy cos się w macicy rozwinie, a jak było po wszystkim to dostałam skierowanie na betę, która rosła. No i
....lekarz znalazl tez w jajowodzie. Skończyło się usunięciem razem z jajowodem.
Ojej, strasznie to skomplikowane.. A ile miał Twój pęcherzyk w macicy i na jakim etapie ciąży? Albo przy jakiek becie? Bo czytałam że te pseudo pęcherzyki są małe, jedna historia na googlach miała pęcherzyk 2mm, mój miał 6 więc mam nadzieję że to już może mnie uspokoić
 
Ojej, strasznie to skomplikowane.. A ile miał Twój pęcherzyk w macicy i na jakim etapie ciąży? Albo przy jakiek becie? Bo czytałam że te pseudo pęcherzyki są małe, jedna historia na googlach miała pęcherzyk 2mm, mój miał 6 więc mam nadzieję że to już może mnie uspokoić
Choć nie miałam z tym doczynienia to mialam właśnie pisac ze te pseduo pęcherzyki napewno duzo mniejsze. Pewnie cos aby aby takze nawet sobie pozamacicznej nie wkrecaj
 
reklama
Ojaaaa 🥰 cudny Kropek 🥰🥰🥰 ale w ogóle jaka jakość USG! 😱 kiedy następna wizyta?

A jeszcze mi się przypomniało teraz jak patrzę na to zdjęcie - Ty się martwiłaś kształtem swojego pęcherzyka? Bo wiem ze któraś z Nas miała chyba taki podłużny kształt i się zamartwiała że coś będzie nie tak. A widać że dzidziulkowi tam dobrze 😁
Dziękuję ☺️
To nie ja 😅 to moje pierwsze USG. Co do jakości to trudno mi powiedzieć, nie znam się totalnie, robiłam w Luxmedzie.

Idę w piątek prywatnie jeszcze, chcę prowadzić prywatnie a badania robić w ramach pakietu w LUX 😊😁
 
Do góry