reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Ja jak narazie też żadnych objawów nie mam. A starsze dziecko ile lat? Ja wytrzymam muszę, a poza tym wiem po poprzedniej ciąży że lepiej poczekać zwłaszcza że miałam przeboje na początku poprzedniej ciąży
Prawie 7 lat, więc już zapomniałam jak to jest, wszystko od nowa trzeba się uczyć.
 
reklama
Ale jestem wściekła! 😡🤬🤬 chciałam obejrzeć ten serial opowieści podręcznej ale on jest chyba tylko na playerze do zobaczenia. Nie miałam konta więc zarejestrowalam się i szukałam najbardziej korzystnej oferty. Wybrałam tą za 30zl na 12 miesięcy z reklamami. I co się okazało... Że akurat do tego serialu trzeba dodatkowy dostęp wykupić za 25zl na miesiąc 😡 no jakaś kpina. A jak chciałam inny serial na próbę puścić to te reklamy lecą przed rozpoczęciem 3 min i później dwa razy w trakcie po 7min. No ja pierd... Najgorzej zainwestowane pieniądze 🤬
 
Ale jestem wściekła! 😡🤬🤬 chciałam obejrzeć ten serial opowieści podręcznej ale on jest chyba tylko na playerze do zobaczenia. Nie miałam konta więc zarejestrowalam się i szukałam najbardziej korzystnej oferty. Wybrałam tą za 30zl na 12 miesięcy z reklamami. I co się okazało... Że akurat do tego serialu trzeba dodatkowy dostęp wykupić za 25zl na miesiąc 😡 no jakaś kpina. A jak chciałam inny serial na próbę puścić to te reklamy lecą przed rozpoczęciem 3 min i później dwa razy w trakcie po 7min. No ja pierd... Najgorzej zainwestowane pieniądze 🤬
Od kiedy zrobili platny player juz ich bie lubię!!! 😡
 
Generalnie mi oprócz lekkiego bólu piersi też nic nie jest ale czasem mnie coś tam zakluje albo poczuje w podbrzuszu lub w plecach tak po bokach
 
Moja też druga ciąża, byłam w 5+0tc i nic nie było widać, wtedy kozaczylam mężowi że spokojnie wytrzymam do 8 tc na kolejną wizytę co już mam na NFZ ale z każdym dniem coraz ciężej mi się nie denerwować , zwłaszcza że oprócz piersi nie czuje się już ciążowo
Ciążowo i z brzuszkiem mozesz sie nie czuc🤣

Nie martw sie. Wszystko predzej czy później przyjdzie. Zeby nie Ze zdwojona siła 🤣
 
Ja dzis czulam sie dobrze ( czasem cos zakluje) tylko jestem cholernie śpiąca i dla mnie Nasz upał mi nie pasuje😆 szczególnie jak jestem w pracy 🥵
Mąż sie juz smieje ze jeszcze chwila i bede zasypiać na stojaco😆
 
Zobacz załącznik 1286324A to moje maleństwo z piatkowej wizyty❤️
Współczuję Malutka😭 3 lata temu poronila w 8tc, nie zabilo serduszko. Lekarz dal 2 tyg by organizm sam zaskoczyl. Wszystko sie oczyscilo i bez szpitala. Jednak gdy trzeva to niestety.
Dzis w Poznaniu byla mega ulewa i ja tam bylam🙈 pominę ta historie😁swoja droga zawsze w ciazy jakas akcja musi byc. W poprzedniej w 27tc ratowałam kota z dachu... Jak sobie to przytomne🙈
Juz mam wrażanie ze po brzuszku cos widac😉❤️
Cudna kropeczka 😍
 
reklama
Do góry