reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Oj, to jak ostatnią miesiączkę miałaś 3 mają to ciekawe który to tydzień u Ciebie. Wiesz kiedy mogłaś mieć owulację? 🙂 akurat w tej sytuacji z pracą to nie za bardzo wiem jak mogłabym Ci pomóc. Może spróbuj zadać pytanie na jakimś forum prawniczym? 🙄 tam czasami potrafią fajnie, życiowo doradzić

Cybexy bardzo mi się podobają. Ten Twój model też ładny. Ale jak zobaczyłam cenę 🙈😱 to jest chyba jakiś żart 🤣

My póki co też czekamy z radosną nowiną. W zeszłym roku pochwalilismy się bardzo szybko i niestety bardzo dużo musieliśmy później odkręcać... 😔 nawet mamie na razie nie mówię bo to jeszcze większą panikara niż ja. Pewnie by się stresowała bardzo między wizytami, a jeszcze jej mama też jest teraz w szpitalu, trochę z babcią nieciekawie więc nie chce dokładać mamie zmartwień. Jedynie w pracy każdy się domyślił, bo dziewczyny wiedziały że się staramy więc jak poszłam na l4 to każda się domyśliła 😁

Ja chyba mam, tydzień temu robiłam glukozę na czczo i wyszło mi 94. Lekarz powiedział że mam przypomnieć o tym wyniku na kolejnej wizycie i dostanę chyba od razu skierowanie na krzywa. Na razie staram się nie jeść słodyczy i kontroluje się glukometrem. A Ty masz cukrzycę ciążową?
Hejo, mam. Jem co mi się podoba z umiarem. I cukry idealne. Na czczo tylko nie. A diabetolog zaleca i tak ścisłą dietę.. Nie kumam. A na ten cukier wysoki na czczo dostane insulinę na noc. Daj znać jak będziesz po. Moja dała mi książkę i powiedziala ze mam poczytać i tam jest wszystko.. Prywatna wizyta..
 
Przy 4 ciazy na te odczucia ktore bywaja aby niekomfortowe mowie tzn mysle wtedy.. Produkcja trwa🤣
Fajna będziesz miała gromadkę 😊
Swoją drogą możesz mi napisać czy robisz często siusiu? 😂
Bo ja dosłownie co 15 min i już nie wiem czy to czasem nie problem z pęcherzem 🤔
W czwartek chve dać mocz do badania.
A w nocy wstaje nawet 3 czy 4 razy..
 
I podbrzusze tez mnie boli ale bardziej tak ciągnie jakbym coś tam miała, tak jakby pali. Nie umiem tego opisać.
 
dzisiaj cały dzień nic a teraz tak kłuje w podbrzuszu. Jakby mnie ktoś szczypał... Martwię się bo nie podoba mi się to uczucie 🙈
A nie przepracowała się gdzieś? Albo czegoś nie dzwigalas?
Przy 4 ciazy na te odczucia ktore bywaja aby niekomfortowe mowie tzn mysle wtedy.. Produkcja trwa🤣
Hehe, make in progress.
Dzięki za pocieszenie, już mi lepiej.

Fajna będziesz miała gromadkę 😊
Swoją drogą możesz mi napisać czy robisz często siusiu? 😂
Bo ja dosłownie co 15 min i już nie wiem czy to czasem nie problem z pęcherzem 🤔
W czwartek chve dać mocz do badania.
A w nocy wstaje nawet 3 czy 4 razy..
To podobno normalne, bo macica zaczyna naciskac na pęcherz.
 
Fajna będziesz miała gromadkę [emoji4]
Swoją drogą możesz mi napisać czy robisz często siusiu? [emoji23]
Bo ja dosłownie co 15 min i już nie wiem czy to czasem nie problem z pęcherzem [emoji848]
W czwartek chve dać mocz do badania.
A w nocy wstaje nawet 3 czy 4 razy..
Będzie gorzej z tym siusiu napewno ok 20 tc [emoji1787] i do końca
 
Jestem po wczorajszej wizycie 🙂 wszystko jest jak należy, dzidziutek prawidłowo umiejscowiony, serduszko bije 164 uderzenia na minutę, ma 15mm 🥺 wg aplikacji na dzień wczorajszy było 8+1, wg USG 7+6 🙂 to była moja pierwsza wizyta, sama nie wiem jak wytrzymałam ten czas, bo od 26 maja wiedziałam, że jestem w ciąży 😁 bałam się iść za wcześnie, że nie będzie zarodka, serduszka itd. Pani ginekolog bardzo zadowolona, pyta wczoraj na początku wizyty „który to dzień cyklu dziś pani ma?” (chodziłam na monitorowanie cyklu) A ja do niej ...beta wysoka, testy ciążowe wszystkie 3 pozytywne- to chyba ciąża pani doktor 😁 Mówiła, że właśnie się zastanawiała gdzie zniknęłam przy tym monitorowaniu, a tu proszę taka niespodzianka 🙂 bardzo się cieszę, udało się nam zajść w 2 cyklu brania Duphaston + Clostilbegyt.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty ✊🏻💕
 
reklama
Jestem po wczorajszej wizycie [emoji846] wszystko jest jak należy, dzidziutek prawidłowo umiejscowiony, serduszko bije 164 uderzenia na minutę, ma 15mm [emoji3064] wg aplikacji na dzień wczorajszy było 8+1, wg USG 7+6 [emoji846] to była moja pierwsza wizyta, sama nie wiem jak wytrzymałam ten czas, bo od 26 maja wiedziałam, że jestem w ciąży [emoji16] bałam się iść za wcześnie, że nie będzie zarodka, serduszka itd. Pani ginekolog bardzo zadowolona, pyta wczoraj na początku wizyty „który to dzień cyklu dziś pani ma?” (chodziłam na monitorowanie cyklu) A ja do niej ...beta wysoka, testy ciążowe wszystkie 3 pozytywne- to chyba ciąża pani doktor [emoji16] Mówiła, że właśnie się zastanawiała gdzie zniknęłam przy tym monitorowaniu, a tu proszę taka niespodzianka [emoji846] bardzo się cieszę, udało się nam zajść w 2 cyklu brania Duphaston + Clostilbegyt.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji1307][emoji177]
Super gratulacje [emoji846] ja mam wizytę za 3 tyg i też będzie jakoś ok 8 tc.
 
Do góry