reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Mdłości mam od jakiś 4 dni raz mniejsze raz większe ale nie wymiotuje na szczęście . Czasem poczuje jakieś ciągniecie , czasem coś zakłuje noi spać mi się chce i leżeć długo 🤣🙈
To ja jak narazie tez tylko ciągniecie w podbrzuszu czasami ból jak na miesiączkę mdli mnie czasem ale może tez przez duphaston 🤔 odbija mi się i od dwóch dni godzina 21 a ja ziewam jak nie wiem 😅
 
powiem wam, że dzis mam chyba wyjątkowo niskie ciśnienie, bo co wstanę robi mi się ciemno przed oczami

ciśnieniomierza nie zdążyliśmy jeszcze kupić, także nie sprawdzę, ale zrobiłam sobie kawę, może będzie lepiej [emoji28]

a ogólnie czuję się zaskakująco naprawdę dobrze, jedyne co to wstaje koło 10 bardzo głodna, zjem coś i jakoś funkcjonuję, ale koło 18 baterie mi się kończą i zasypiam [emoji2] już 4 razy mąż mnie obudził wchodząc do domu po pracy

i dzisiaj z rana tez nic zjeść nie mogłam tak mi było niedobrze, dopiero koło 12 udało mi się coś wcisnąć
 
Witam się nieśmiało i ja. Wczoraj wyszedł pozytywny test, dzisiaj dwa kolejne i znowu 2 krechy. Wizytę mam dopiero 19.06. Ostatnio coś często burczy mi w brzuchu 😅 Życzę Wam wszystkim spokoju na najbliższe miesiace :)
Gratulacje 😊 też życzę spokoju na najbliższe miesiące.
Chyba dziś coś jest z ciśnieniem bo bym 2 razy zasnęła na siedząco bawiac się z córeczką. Dobrze że jutro mąż w domu to będę mogła drzemkę zrobić jakąś w dzien. 😊
 
Witajcie, nieśmiało chciałabym do Was dołączyć... ☺️
2.06 pokazały mi się dwie kreski, 3.06 powtórka i również. Jestem lekko w szoku, bo podeszliśmy z mężem na luzie i że może za pół roku coś się uda, a tu niespodzianka w pierwszym cyklu starań. 😱 Dopiero jutro wybieram się na betę, kolejna we wtorek. W środę umówiłam się na konsultację, ale telefoniczna żeby wypytać o dodatkowe badania i ewentualnie czy coś powinnam dalej brać z supli. Potem postaram się złapać jakąś wizytę ok 8-9 tyg. Aktualnie apka pokazuje mi 4+6.
Pozdrawiam Was ciepło. ☺️
 
reklama
Dziewczyny, a czy do pierwszej ciążowej wizyty u lekarza wymagane są badania bety ? Czy można iść bez? Nie mam możliwości iść kilka dni pod rząd na betę a do lekarza chce się umówić na 7 tydzień gdzieś, aktualnie apka pokazuje mi 5 tydz :)
 
Do góry