reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Ja niestety na zwolnieniu już, jutro badania. Przy problemach z tarczyca, cukrem i jednym jajowodem (po pozamacicznej) a także dwuletnimi staraniami.... lekarz kazał od razu "zwolnic" i "więcej leżeć". I jest mi mega ciężko. Lubię swoją pracę, prowadzę aktywny tryb zycia, a weekend miał być wyjazdowy. Mam nadzieję, że tym razem ciąża rozwinie się prawidłowo.

Przepraszam za ten wisielczy nastrój, ale nie myślałam, że na samym początku wyladuje w domu (dopiero 4 tydzień).
Od tego jesteśmy żeby się wzajemnie wspierać. Jak masz dola to myśl o swojej kropeczce w brzuchu że to wszystko dla niej robisz. Wyjazdy nadrobicie z dzidziusiem 😊 głowa do góry 😊
 
reklama
Ja niestety na zwolnieniu już, jutro badania. Przy problemach z tarczyca, cukrem i jednym jajowodem (po pozamacicznej) a także dwuletnimi staraniami.... lekarz kazał od razu "zwolnic" i "więcej leżeć". I jest mi mega ciężko. Lubię swoją pracę, prowadzę aktywny tryb zycia, a weekend miał być wyjazdowy. Mam nadzieję, że tym razem ciąża rozwinie się prawidłowo.

Przepraszam za ten wisielczy nastrój, ale nie myślałam, że na samym początku wyladuje w domu (dopiero 4 tydzień).
W pewien sposób Cię rozumiem, bo ja też wczoraj mini dołka miałam. Mąż pojechał na rower, a mi pozostało siedzieć, ale dziś jest już lepiej i wiem, że warto, a tyle jeszcze wakacji przed nami :D
 
A to fajnie jak już gin odwiedzony. Ja się wybieram w sobotę jak będzie 5t+6 bo nie mam większych objawów i się martwię jak z moją fasolką tam jest. Ja w dniu spodziewanej miałam betę 500, a potem już nie badałam.
Hej dziewczyny powiedzcie mi jestem w 4t+5 mam takie ukłucia czasem w podbrzuszu przy poruszaniu się macie może takie coś ? Martwi mnie czy to normalne 🤦🏼‍♀🤷🏼‍♀️
 
reklama
Do góry