reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

kiedyś brałam duphaston na uregulowanie miesiączki, ale nie dałam rady używać długo (tylko w jednym cyklu), bo miałam po nim okropne zawroty głowy i nudności (dosłownie musiałam się kłaść, bo czułam, że zaraz się przewrócę)

na szczęście na razie nie jest mi potrzebny, a jakby co to mogę brać luteine,, na duphaston na pewno bym się już nigdy nie zdecydowała, ale widzę, że sporo kobiet bierze i ma się dobrze
Narazie się dobrze czuje po tych tabletkach zobaczymy co będzie dalej 🙂
A w którym jesteś tygodniu ?🙂
 
reklama
A to ja 4+4 [emoji3] byłam w poniedziałek na wizycie to było już widać mała kropeczke 2mm
Narazie co mi dolega to czasem ból podbrzusza jakby jajniki takie ciągniecie a dziś ból krzyża zobaczymy co będzie dalej [emoji2372] A ty jak się czujesz ?[emoji846]

po raz pierwszy tez byłam u gin w 4+4, ale nie było nic, z tym że betę wtedy miałam niską bo 368 (to było dwa dni po spodziewanej @)[emoji2] możliwe, że mi się owulacja przesunęła i ciąża jest młodsza (wczoraj już beta ponad 2tys)

mam nadzieję, że nic więcej nie będzie Ci dokuczać [emoji5]

z objawów mam w zasadzie tylko ból podbrzusza+ nudności podczas jazdy samochodem, ale jak pomyślę czy poczuję zapach wołowiny [emoji38] no i bóle głowy i zaparcia, ale to nie codziennie,, ogólnie jest naprawdę dobrze
 
po raz pierwszy tez byłam u gin w 4+4, ale nie było nic, z tym że betę wtedy miałam niską bo 368 (to było dwa dni po spodziewanej @)[emoji2] możliwe, że mi się owulacja przesunęła i ciąża jest młodsza (wczoraj już beta ponad 2tys)

mam nadzieję, że nic więcej nie będzie Ci dokuczać [emoji5]

z objawów mam w zasadzie tylko ból podbrzusza+ nudności podczas jazdy samochodem, ale jak pomyślę czy poczuję zapach wołowiny [emoji38] no i bóle głowy i zaparcia, ale to nie codziennie,, ogólnie jest naprawdę dobrze
To ja miałam w poniedziałek 4+1 o było widać jak to lekarz powiedział zarys jest ❤️ To ja jak narazie oprócz nadętego brzucha nie mam zaparć gonie do łazienki zazwyczaj rano 🤦🏼‍♀️ A tak to tez ok pare razy mnie zemdliło wiec zobaczymy co będzie dalej 😀 bardzo wie cieszę z mężem się staraliśmy 1,5 po drodze była ta ciąża biochemiczna ...
 
To ja miałam w poniedziałek 4+1 o było widać jak to lekarz powiedział zarys jest [emoji3590] To ja jak narazie oprócz nadętego brzucha nie mam zaparć gonie do łazienki zazwyczaj rano [emoji2360] A tak to tez ok pare razy mnie zemdliło wiec zobaczymy co będzie dalej [emoji3] bardzo wie cieszę z mężem się staraliśmy 1,5 po drodze była ta ciąża biochemiczna ...
bardzo szybko było już coś widać [emoji3059][emoji3059]

u nas trochę ciąża z zaskoczenia, nie zaczęliśmy starań, ale ucieszyliśmy się po pozytywnym teście [emoji4]
 
po raz pierwszy tez byłam u gin w 4+4, ale nie było nic, z tym że betę wtedy miałam niską bo 368 (to było dwa dni po spodziewanej @)[emoji2] możliwe, że mi się owulacja przesunęła i ciąża jest młodsza (wczoraj już beta ponad 2tys)

mam nadzieję, że nic więcej nie będzie Ci dokuczać [emoji5]

z objawów mam w zasadzie tylko ból podbrzusza+ nudności podczas jazdy samochodem, ale jak pomyślę czy poczuję zapach wołowiny [emoji38] no i bóle głowy i zaparcia, ale to nie codziennie,, ogólnie jest naprawdę dobrze
A to fajnie jak już gin odwiedzony. Ja się wybieram w sobotę jak będzie 5t+6 bo nie mam większych objawów i się martwię jak z moją fasolką tam jest. Ja w dniu spodziewanej miałam betę 500, a potem już nie badałam.
 
reklama
Do góry