reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Moj na szczescie nie mial takiego zwyczaju, zdazylo mu sie moze z 5 razy zsikac po zdjeciu pampersa moze zapamietal sobie szczegolnie jeden raz jak nasikal sobie na twarz i wiecej tak nie robił[emoji28]
Teraz za to sika za kazdym razem jak tylko wloze go do wanny [emoji846]
 
reklama
Piszecie i wyprawkach, dla mnie część rzeczy też must have i je akurat po pierwszym synu mam. Jeżeli będzie syn no to większość rzeczy po nim mam, chociaż część wiadomo trzeba dokupić. Ale tym się jeszcze nie martwie, bo dopiero 10-11tc mam i nie wiemy jaka płeć.

Też nie raz zostałam obsikana a nawet obsrana przez syna więc podkłady jednorazowe na przewijak konieczność. Któraś widziałam że pisała o pieluchach dada z biedronki ja też używam i są super przy kolejnym też tych będę używać. Jedynie muszę jakieś na już chusteczki mokre znaleźć, bo akurat tych co z dada używam się skończyły i ciężko je dostać.
 
Piszecie i wyprawkach, dla mnie część rzeczy też must have i je akurat po pierwszym synu mam. Jeżeli będzie syn no to większość rzeczy po nim mam, chociaż część wiadomo trzeba dokupić. Ale tym się jeszcze nie martwie, bo dopiero 10-11tc mam i nie wiemy jaka płeć.

Też nie raz zostałam obsikana a nawet obsrana przez syna więc podkłady jednorazowe na przewijak konieczność. Któraś widziałam że pisała o pieluchach dada z biedronki ja też używam i są super przy kolejnym też tych będę używać. Jedynie muszę jakieś na już chusteczki mokre znaleźć, bo akurat tych co z dada używam się skończyły i ciężko je dostać.
Ja polecam Babydream extra sensitive z Rossmanna. Nie wysychają szybko, skład też jest całkiem dobry. Są też 99% wody w rossmanniez mieliśmy je na próbę ale starsznie szybko wysychają i wydają mi się mało wilgotne. My również używamy pieluch Dada extra care, te złote. Zielone nam się nie sprawdzały w nocy, wydaje mi sie, ze maja troszkę gorsza chłonność, choć to też pewnie zależy ile dziecko siusia w nocy.
My na początek kupiliśmy 3 albo 4 różne firmy po jednej paczce, żeby zobaczyć jak skóra synka bedoze reagować. Z żadnymi nie miał problemu, pampersy zioło o niebieskie, wedlug mnie najgorsze, próbowaliśmy pampersów premium i chłonność mega, ale przy kupkach siateczka kleila się do pupci strasznie a przez pierwszy miesiąc zdarzalo się i 12 kupek na dobę 😁🙈 zostaliśmy przy dada i używamy do dziś dnia.
 
Ja nic z siusiakiem nigdy nie robiłam. Nikt nigdy nie kazał nic naciągać, pytałam o to peduatrow, bo wiedzialam, że kuzynki synek miał jakiś problem. Mój nigdy mnie nie osikal, faktem jest, że jak mu sie ułoży do góry albo na bok to mu przykleszczam na dol, żeby wlasnie nie przesikał pieluchy. Początki były niezle, bo maly był jakiś wrażliwy, wystarczyła kapka siuskow i piszczał i trzeba było zmieniać pieluchę ( dzienny rekord 16 pampersow 😂). Raz jak wyglądało mi, że na stannzapalny ale to już był po roku to mu płukalam rivanolem.
 
Piszecie i wyprawkach, dla mnie część rzeczy też must have i je akurat po pierwszym synu mam. Jeżeli będzie syn no to większość rzeczy po nim mam, chociaż część wiadomo trzeba dokupić. Ale tym się jeszcze nie martwie, bo dopiero 10-11tc mam i nie wiemy jaka płeć.

Też nie raz zostałam obsikana a nawet obsrana przez syna więc podkłady jednorazowe na przewijak konieczność. Któraś widziałam że pisała o pieluchach dada z biedronki ja też używam i są super przy kolejnym też tych będę używać. Jedynie muszę jakieś na już chusteczki mokre znaleźć, bo akurat tych co z dada używam się skończyły i ciężko je dostać.
Zgadzam się z Tobą te nowe z dady chusteczki są beznadziejne. Ja używam teraz z pampersa aqua pure tylko one drogie a z tańszych polecają chusteczki tuli one chyba są po 3.5 za paczkę 60 szt.
 
Ja polecam Babydream extra sensitive z Rossmanna. Nie wysychają szybko, skład też jest całkiem dobry. Są też 99% wody w rossmanniez mieliśmy je na próbę ale starsznie szybko wysychają i wydają mi się mało wilgotne. My również używamy pieluch Dada extra care, te złote. Zielone nam się nie sprawdzały w nocy, wydaje mi sie, ze maja troszkę gorsza chłonność, choć to też pewnie zależy ile dziecko siusia w nocy.
My na początek kupiliśmy 3 albo 4 różne firmy po jednej paczce, żeby zobaczyć jak skóra synka bedoze reagować. Z żadnymi nie miał problemu, pampersy zioło o niebieskie, wedlug mnie najgorsze, próbowaliśmy pampersów premium i chłonność mega, ale przy kupkach siateczka kleila się do pupci strasznie a przez pierwszy miesiąc zdarzalo się i 12 kupek na dobę [emoji16][emoji85] zostaliśmy przy dada i używamy do dziś dnia.
Zgadzam się z Tobą te nowe z dady chusteczki są beznadziejne. Ja używam teraz z pampersa aqua pure tylko one drogie a z tańszych polecają chusteczki tuli one chyba są po 3.5 za paczkę 60 szt.
Ja właśnie ostatnio wzięłam z bambino 2 paczki na próbę i nawet nie są najgorsze, ale chyba czegoś lepszego szukam. A ja wcześniej używałam tych chusteczek z dada ale te co były w kartonie 6 paczek dada naturals i naprawdę super, chociaż paczka otwarta dość sporo nie wysychały. Teraz nie wiem czy tych bambino nie będę używać, ale może się uda jakieś lepsze trafić, a do rossmana mam 20km a najprędzej pojadę dopiero jak pojade na badania krwi za tydzień półtora.
 
reklama
Ja tez z chusteczek polecam zielone babydreamy z rossmana, co do pieluch to moj byl wczesniakiem i nawet pampersy 0 byly za duze i ciekly wiec kupilam wtedy przez internet happy bo inne marki nie mialy takich małych pieluszek, byly bardzo dobre i tak sie przywiązalam juz do tej marki, ze do tej pory kupujemy [emoji846]
 
Do góry