reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Dzień Dobry!
jak po weekendzie? 😏 ja już odliczam ostatni miesiąc pracy 😁
W środę wizyta - czuje jakby ostatnia była wieeeeki temu. Mysle o tym detektorze, ale nie wiem czy na tym etapie jeszcze się przyda, czy już czekać na ruchy maluszka 🙈
 
reklama
Jak zwykle witam się z rana dziewczynki. Troszkę nadrobiłam wczorajszych postów. A wiec, nigdy nie pomyślałam, żeby układać siusiaka synkowi, bo inaczej mogę go złamać, uszkodzić czy coś 🙈😅 obsikana też byłam kilka razy i też siusiał jak wkładany był do wanny. O pępek pomagała dbać mi moja mama, bo to akurat też jakoś mi nie szło. Włosy podcinam co miesiąc i nie wyobrażam sobie w ciąży tego nie robić, to są zabobony, w które ja w ogóle nie wierzę, tak samo jak patrzenie przez dziurkę od klucza czy coś w tym stylu 🙈 za 2 tyg będę farbować farbą bez amoniaku. Ja jak zwykle pobudka po 5 i nie mogę dalej spać, masakra 😒
Przyjemnego dnia ❤️
 
Dzień Dobry!
jak po weekendzie? 😏 ja już odliczam ostatni miesiąc pracy 😁
W środę wizyta - czuje jakby ostatnia była wieeeeki temu. Mysle o tym detektorze, ale nie wiem czy na tym etapie jeszcze się przyda, czy już czekać na ruchy maluszka 🙈
Ja też mam wrażenie, że moja była wieki temu i najlepsze jest to, że myślałam że mam wizytę w środę, a w kuźwa mam w czwartek, pomyliłam się 😅😭 muszę czekać dzień dłużej. Ale później prenatalne mamy chyba w ten sam dzień 9 sierpnia. Te wizyty to stanowczo za rzadko 😀
 
Ja mam wizytę w piątek dopiero, więc czeka mnie cały tydzień czekania. O podcinaniu włosów w trakcie ciąży nie słyszałam nic takiego 🤣 kolor pójdę niedługo robić, pytałam o to na pierwszej wizycie ginekolog i mówiła, że jak najbardziej można, tylko żeby farba była bez amoniaku itd 🙂
 
Dzień Dobry!
jak po weekendzie? 😏 ja już odliczam ostatni miesiąc pracy 😁
W środę wizyta - czuje jakby ostatnia była wieeeeki temu. Mysle o tym detektorze, ale nie wiem czy na tym etapie jeszcze się przyda, czy już czekać na ruchy maluszka 🙈
Ja w sumie to cały weekend przespałam... Ostatnio czuję się coraz gorzej. Cieszę się że jednak mam to zwolnienie, mimo tego że chorobowe będę miała o 1500 niższe niż pensję którą dostawałam. Trudno, to tylko pieniądze a czuję że nie dałabym rady dziś w pracy. Ja mam 9.08.2021 prenatalne i jestem pełna obaw. Do tego test pappa... Naczytałam się ostatnio o kontrolach ZUS o wadach genetycznych i tylko mnie zaczęły nerwy zjadać... Muszę przestać czytać tę wszystkie artykuły tylko zabrać się za jakieś książki, wyjdzie mi to na lepsze ;-)
 
Ja też mam wrażenie, że moja była wieki temu i najlepsze jest to, że myślałam że mam wizytę w środę, a w kuźwa mam w czwartek, pomyliłam się 😅😭 muszę czekać dzień dłużej. Ale później prenatalne mamy chyba w ten sam dzień 9 sierpnia. Te wizyty to stanowczo za rzadko 😀
Ooo nie! Ale dobre z tego, że to tylko dzien dłużej a nie tydzien 😃 a prentalane mamy razem, na którą masz godzinę?
 
Ja w sumie to cały weekend przespałam... Ostatnio czuję się coraz gorzej. Cieszę się że jednak mam to zwolnienie, mimo tego że chorobowe będę miała o 1500 niższe niż pensję którą dostawałam. Trudno, to tylko pieniądze a czuję że nie dałabym rady dziś w pracy. Ja mam 9.08.2021 prenatalne i jestem pełna obaw. Do tego test pappa... Naczytałam się ostatnio o kontrolach ZUS o wadach genetycznych i tylko mnie zaczęły nerwy zjadać... Muszę przestać czytać tę wszystkie artykuły tylko zabrać się za jakieś książki, wyjdzie mi to na lepsze ;-)
Czym więcej człowiek czyta tym bardziej sie stresuje, tak to działa 🙈
Ja nie robię pappa, chyba że wyjdą nieprawidłowości w usg to wtedy się zdecyduje.
o tak! Książki, jakiś netflix i humor się poprawi 😏
Ja jeszcze miesiąc w pracy to myśle, tylko jak jest chwila czasu pomiędzy obowiązkami a zajmowaniem się 3 latkiem 😁
 
reklama
Do góry