reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Daags, ja też jestem ze Szczecina, a właściwie spod Szczecina. Chodzę do dr Engel, koło Bramy Portowej. A Ciebie kto prowadzi? Mówisz że nawet w szpitalu się udaje? Fajnie 😊 To pewnie tam też planujesz rodzić?
Fasolkowoooo - mi dr powiedziała że ona może wystawiać L4 od wizyty do wizyty, choć już mówiłyśmy o tym, że będę je ciągnąć do końca. Trzymam mooooooocno kciuki za prenatalne 🌈☀️✨ Na pewno wszystko będzie super!
FalaLala wspaniale! Aaaale duża Dzidzia 💚 Super! Masz dla nas foteczkę? 😁 Olka156 - również gratuluję 💚 I czekamy na wszyyyyyystkie foteczki 😁 Ja nigdy nie robiłam w 3D, choć jak ogląda się innych 3D to wyglądają naprawdę zachwycającoooooo!
Szczypiorek - wielkie kciuki i czekamy na relacje ✊:)💚
Agabaj - wspaniale 😊 Może to już będzie koniec z tymi dolegliwościami? Albo chociaż początek końca 😁 Oby tak było 💚
Od lat chodzę do dr. Kowalczyk Pękalskiej, ciążę prowadzę u niej w poradni w szpitalu na Golęcinie w Zachodniopomorskim Centrum Onkologicznym. Ale niestety nie ma tam porodówki 😁 Będę rodzic na Pomorzanach, już podjęłam decyzję. 10 lat temu jak rodziłam w szpitalu w którym pracowała moja doktor to i tak spotkałam Ją tylko na wypisie, więc to i tak nie ma dla mnie znaczenia 😁
Co do doktor Engel to z tego co wiem, też pracuje na Pomorzanach 😁
 
Cześć. Chcialam się z Wami pożegnac. U mnie się nie udało. Serduszko przestało bić. Wszystkiego dobrego dla Was i Waszych cudów.
Nawet nie wiesz jak mi przykro 🥺 ja przed każdą wizytą panicznie się boję, że to usłyszę. Mogę tylko zapytać, w którym to było tygodniu?
Wiem, że żadne nasze słowa nie ukoją Twojego/Waszego bólu, ale życzę Ci byś jak najszybciej zaszła w kolejną ciążę i ją szczęśliwie donosiła. Albo jeśli nie chcesz od razu się starać o dzidziusia to po prostu dużo siły, żeby przez to wszystko przejść 🥺 współczuję Ci ogromnie z całego serca, trzymaj się kochana! 💔
 
Nawet nie wiesz jak mi przykro 🥺 ja przed każdą wizytą panicznie się boję, że to usłyszę. Mogę tylko zapytać, w którym to było tygodniu?
Wiem, że żadne nasze słowa nie ukoją Twojego/Waszego bólu, ale życzę Ci byś jak najszybciej zaszła w kolejną ciążę i ją szczęśliwie donosiła. Albo jeśli nie chcesz od razu się starać o dzidziusia to po prostu dużo siły, żeby przez to wszystko przejść 🥺 współczuję Ci ogromnie z całego serca, trzymaj się kochana! 💔
Było to w 10 tygodniu, ale dziecko już się wchłania bo mniejsze niż ostatnio było 6 mm a dzisiaj 4 mm ostatnio serce biło a dzisiaj już nie.
 
reklama
Było to w 10 tygodniu, ale dziecko już się wchłania bo mniejsze niż ostatnio było 6 mm a dzisiaj 4 mm ostatnio serce biło a dzisiaj już nie.
Kochana przechodziłam to w pierwszej ciąży. Że dopiero na USG zobaczyłam że serduszko przestało bic. Pamiętaj że możesz pisać jakbyś potrzebowała komuś się wyżalić albo po prostu pogadac.
 
Do góry