reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Poczytałam trochę o tych paskach i chyba je kupię. Dziewczyny czy któraś z Was używa? Jak się sprawdzają?
 
reklama
Dziś oddałam mocz i czekam na wyniki, a te paski mogę normalnie w aptece kupić? Nigdy ich nie używałam
Oczywiście tylko mogą byc z Mniejsza badz Wieksza ilością parametrow. Ja mam z taką ilością podobna tu na zdjęciu. Ja kupilam w czasie kiedy córka miala goraczke a ja bylam pewna ze to infekcja gornych drug oddechowych ( kaslala) a ona kaslala po wczesniejszej infekcji po Prostu wciąż. Mężowi powiedziala ze często lata siusiu a on mi tego nie przekazal wrrrr ah te chlopy.. Bo tak to juz pierwszego dnia byłaby u lekarza na badaniu moczu to 3dni z gorączka sie męczyła bo o tym kompletnie nie pomyslalam wrrr. Brala ponad 10dni antybiotyk bo wpierw ogolny a potem celowany po wynikach eh

Dlatego stwierdziłam ze nie zaszkodzi sprawdzać przy infekcjach chociażby czy ogólnie. Bo jest to szybkie do zrobienia







 
Oczywiście tylko mogą byc z Mniejsza badz Wieksza ilością parametrow. Ja mam z taką ilością podobna tu na zdjęciu. Ja kupilam w czasie kiedy córka miala goraczke a ja bylam pewna ze to infekcja gornych drug oddechowych ( kaslala) a ona kaslala po wczesniejszej infekcji po Prostu wciąż. Mężowi powiedziala ze często lata siusiu a on mi tego nie przekazal wrrrr ah te chlopy.. Bo tak to juz pierwszego dnia byłaby u lekarza na badaniu moczu to 3dni z gorączka sie męczyła bo o tym kompletnie nie pomyslalam wrrr. Brala ponad 10dni antybiotyk bo wpierw ogolny a potem celowany po wynikach eh

Dlatego stwierdziłam ze nie zaszkodzi sprawdzać przy infekcjach chociażby czy ogólnie. Bo jest to szybkie do zrobienia







Tez mam takie i polecam
 
Hej dziewczyny nie pisałam długo, bo straciłam tel o miałam pożyczony więc nie chciałam ściągać aplikacji i wogole
Ale to nie ważne
Mam inny problem
Poleciało że mnie strasznie dużo sluzu, (toaleta, bielizna, papier)
Takie długie pasma bardzo delikatnie żółte ale bez zapachu
Miała któraś tak? Co to może oznaczać?? Pytam tu, bo nie chce od razu panikować
U mnie dzisiaj 11+1
To moja czwarta ciąża i w porzednich takiego czegoś nie miałam
Nie wiem co robić, wizyta 2.08 dopiero
Poradźcie coś
 
Hej dziewczyny nie pisałam długo, bo straciłam tel o miałam pożyczony więc nie chciałam ściągać aplikacji i wogole
Ale to nie ważne
Mam inny problem
Poleciało że mnie strasznie dużo sluzu, (toaleta, bielizna, papier)
Takie długie pasma bardzo delikatnie żółte ale bez zapachu
Miała któraś tak? Co to może oznaczać?? Pytam tu, bo nie chce od razu panikować
U mnie dzisiaj 11+1
To moja czwarta ciąża i w porzednich takiego czegoś nie miałam
Nie wiem co robić, wizyta 2.08 dopiero
Poradźcie coś
A nie bierzesz czasem Duphastonu? Któraś z dziewczyn kiedyś tutaj pisała, że przy nim jest właśnie wzmożona ilość śluzu. Może zadzwoń do swojego lekarza i rozwieje Twoje obawy 🙂
 
reklama
Do góry