reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Hej dziewczyny nie pisałam długo, bo straciłam tel o miałam pożyczony więc nie chciałam ściągać aplikacji i wogole
Ale to nie ważne
Mam inny problem
Poleciało że mnie strasznie dużo sluzu, (toaleta, bielizna, papier)
Takie długie pasma bardzo delikatnie żółte ale bez zapachu
Miała któraś tak? Co to może oznaczać?? Pytam tu, bo nie chce od razu panikować
U mnie dzisiaj 11+1
To moja czwarta ciąża i w porzednich takiego czegoś nie miałam
Nie wiem co robić, wizyta 2.08 dopiero
Poradźcie coś
Mysle ze mialam Coś podobnego i nie martwi mnie tak bo raz woda raz krem raz tak. ale skonsultować lekarzem mozesz chocby telefoniczne. Nawet cp do infelcji bonlazda z nas inna. Ja z tym nigdy nie mialam problemu.
Ja zauwazam po wstaniu rano największe ilości

Dziewczyny wylosowalam ten detektor tetna. Dziś przyszedl. Sonoline. Moze dziś spróbuję użyć??? Kupowała któraś?
 
reklama
Hej dziewczyny nie pisałam długo, bo straciłam tel o miałam pożyczony więc nie chciałam ściągać aplikacji i wogole
Ale to nie ważne
Mam inny problem
Poleciało że mnie strasznie dużo sluzu, (toaleta, bielizna, papier)
Takie długie pasma bardzo delikatnie żółte ale bez zapachu
Miała któraś tak? Co to może oznaczać?? Pytam tu, bo nie chce od razu panikować
U mnie dzisiaj 11+1
To moja czwarta ciąża i w porzednich takiego czegoś nie miałam
Nie wiem co robić, wizyta 2.08 dopiero
Poradźcie coś
Napisze tez ze bywal czasem rozciągliwy sluz w ciazach.. Takie długie ciagnace sie pasma.
 
Mysle ze mialam Coś podobnego i nie martwi mnie tak bo raz woda raz krem raz tak. ale skonsultować lekarzem mozesz chocby telefoniczne. Nawet cp do infelcji bonlazda z nas inna. Ja z tym nigdy nie mialam problemu.
Ja zauwazam po wstaniu rano największe ilości

Dziewczyny wylosowalam ten detektor tetna. Dziś przyszedl. Sonoline. Moze dziś spróbuję użyć??? Kupowała któraś?
Ja mam sonoline B :) teraz jeszcze nie próbowałam bo pożyczyłam bratowej ale w sobotę jedziemy do nich to odbiorę i na pewno będę sprawdzać. Mi pomógł cała ciążę z synkiem, ponieważ byłam po poronieniu, to w chwilach kryzysowych był zbawieniem. A i fajny bajer dla tatusia 😁
 
Hej dziewczyny nie pisałam długo, bo straciłam tel o miałam pożyczony więc nie chciałam ściągać aplikacji i wogole
Ale to nie ważne
Mam inny problem
Poleciało że mnie strasznie dużo sluzu, (toaleta, bielizna, papier)
Takie długie pasma bardzo delikatnie żółte ale bez zapachu
Miała któraś tak? Co to może oznaczać?? Pytam tu, bo nie chce od razu panikować
U mnie dzisiaj 11+1
To moja czwarta ciąża i w porzednich takiego czegoś nie miałam
Nie wiem co robić, wizyta 2.08 dopiero
Poradźcie coś
Kochana ciężko cokolwiek doradzić bo każda z nas jest inna. Ja mam dużo śluzu, gesty i ciągnięty, ale w tamtym tygodniu miałam ogrom (infekcja). Najlepiej skonsultuj z lekarzem, dla swojego zdrowia i spokoju.
 
Ja mam sonoline B :) teraz jeszcze nie próbowałam bo pożyczyłam bratowej ale w sobotę jedziemy do nich to odbiorę i na pewno będę sprawdzać. Mi pomógł cała ciążę z synkiem, ponieważ byłam po poronieniu, to w chwilach kryzysowych był zbawieniem. A i fajny bajer dla tatusia 😁
Znalazłam 😍 tak myślę 🤔
 
Ja kupiłam sobie detektor angelsounds, póki co chyba tylko swój puls wyczuwam 🤔 za kilka dni znowu spróbuję.
 
reklama
Do góry