reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Ja polecam jeszcze nasiadowki z skórek cebuli :) mi jedna taka nasiadowka pomogła i problem zniknął
Wow. O tym to jeszcze nie słyszałam. Ciekawe:)

Ja na szczęście spie a nie latam do kibelka.. Dopiero z rana jak sie obudzę i ruszę to Już musze wstać 😆
Takie Atrakcje ze siusiu w nocy co Chwila to mialam w koncowkach ciazy kiedy pecherz mial juz o wiele mniejsza pojemność bo brak miejsca 😆
Strasznie męczące 😵😴


Dziś ostatni dzien pracy😍

Wczoraj robilam kolezance paznokcie i tak sie przyglądała jakby ptaszki juz jej coś wycwierkaly ale się nie odezwalam nic😆
 
reklama
Wstaje siusiu bardzo często nawet 5 razy w nocy. Nie wiem już czy to zapalenie pęcherza czy co...
Jeżeli wyniki moczu masz dobre to widocznie już Ci na pęcherz naciska i masz częściej potrzebę isc do toalety. Ja na szczęście śpię całą noc dopiero po wstaniu z lozka kieruje do się toalety.
 
Jeżeli wyniki moczu masz dobre to widocznie już Ci na pęcherz naciska i masz częściej potrzebę isc do toalety. Ja na szczęście śpię całą noc dopiero po wstaniu z lozka kieruje do się toalety.
Właśnie z tymi wynikami to u mnie różnie. Dziś mąż zawiózł mi mocz do badania, bo coś mi się nie podoba że ciągle czuję parcie i siusiam po kropelkach.
 
Wstaje siusiu bardzo często nawet 5 razy w nocy. Nie wiem już czy to zapalenie pęcherza czy co...
Polecam ci paski do badania moczu ktore możesz miec w domu do sprawdzenia na szybko bo wiadomo ze jak Coś się dzieje to marsz do lekarza na badania.
5 razy to dosc często ma boli cie jak oddajesz mocz? Kiedy oddasz mocz do badania?
 
Wow. O tym to jeszcze nie słyszałam. Ciekawe:)

Ja na szczęście spie a nie latam do kibelka.. Dopiero z rana jak sie obudzę i ruszę to Już musze wstać 😆
Takie Atrakcje ze siusiu w nocy co Chwila to mialam w koncowkach ciazy kiedy pecherz mial juz o wiele mniejsza pojemność bo brak miejsca 😆
Strasznie męczące 😵😴


Dziś ostatni dzien pracy😍

Wczoraj robilam kolezance paznokcie i tak sie przyglądała jakby ptaszki juz jej coś wycwierkaly ale się nie odezwalam nic😆
Właśnie boję się bo to będzie na końcu skoro już na początku latam co trochę w nocy siusiu 😂
 
Polecam ci paski do badania moczu ktore możesz miec w domu do sprawdzenia na szybko bo wiadomo ze jak Coś się dzieje to marsz do lekarza na badania.
5 razy to dosc często ma boli cie jak oddajesz mocz? Kiedy oddasz mocz do badania?
Dziś oddałam mocz i czekam na wyniki, a te paski mogę normalnie w aptece kupić? Nigdy ich nie używałam
 
reklama
Do góry