reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Wy schodzicie wieczorami i popołudniami, a ja od samego rana mam tak potworne mdłości... Juz dziś zaliczyłam 2 wizyty w toalecie 🤮, mąż gotuje ziemniaki a ja wychodzę z siebie jest mi tak niedobrze, ninje do opisania ten stan, zjadłam gruszkę, jabłko i ciut rosłu 🤢
 
Wy schodzicie wieczorami i popołudniami, a ja od samego rana mam tak potworne mdłości... Juz dziś zaliczyłam 2 wizyty w toalecie 🤮, mąż gotuje ziemniaki a ja wychodzę z siebie jest mi tak niedobrze, ninje do opisania ten stan, zjadłam gruszkę, jabłko i ciut rosłu 🤢
jeju tak Ci współczuję :( tak czytam za każdym razem to aż mi szkoda Ciebie. Ja wieczorami miałam potworne mdłości i wymioty byle zapach mi przeszkadzal, teraz w 12 tygodniu czuje się niepokojąco dobrze. Bolesnosc piersi aż tak nie dokucza, mdłości i wymiotów w ogóle. Oby do wizyty wtorkowej!
 
jeju tak Ci współczuję :( tak czytam za każdym razem to aż mi szkoda Ciebie. Ja wieczorami miałam potworne mdłości i wymioty byle zapach mi przeszkadzal, teraz w 12 tygodniu czuje się niepokojąco dobrze. Bolesnosc piersi aż tak nie dokucza, mdłości i wymiotów w ogóle. Oby do wizyty wtorkowej!
Ja liczę, że najpóźniej w 12 tygodniu już całkiem dobrze się poczuje, bo w końcu muszę zacząć jeść normalnie. Myślę, że u Ciebie wszystko dobrze, wkraczasz w 2 trymestr, a ten pod względem objawów jest najłagodniejszy
 
Wy schodzicie wieczorami i popołudniami, a ja od samego rana mam tak potworne mdłości... Juz dziś zaliczyłam 2 wizyty w toalecie [emoji2961], mąż gotuje ziemniaki a ja wychodzę z siebie jest mi tak niedobrze, ninje do opisania ten stan, zjadłam gruszkę, jabłko i ciut rosłu [emoji1785]
A dostałaś jakieś leki na to?
 
Ja liczę, że najpóźniej w 12 tygodniu już całkiem dobrze się poczuje, bo w końcu muszę zacząć jeść normalnie. Myślę, że u Ciebie wszystko dobrze, wkraczasz w 2 trymestr, a ten pod względem objawów jest najłagodniejszy
Rownież mocno współczuje, ale łącze sie w bólu.. wymioty, mdłości i nocna zgaga to tragedia. Jeszcze te upały do tego i wydaje mi sie, że zejdę z tego świata 😭
Dziś u mnie 9+2 i póki co od rana zero mdłości, wiec nadrobiłam sprzątanie🙄
Ale.. urlop się kończy w niedziele i od poniedziałku znów do pracy 🥴
 
Hej 🙂 jestem po wizycie u endokrynologa. Zwiększył mi trochę dawkę ale tragedii z wynikami nie ma. Ja mam prenatalne 27.07 to będzie 13+2
 
jeju tak Ci współczuję :( tak czytam za każdym razem to aż mi szkoda Ciebie. Ja wieczorami miałam potworne mdłości i wymioty byle zapach mi przeszkadzal, teraz w 12 tygodniu czuje się niepokojąco dobrze. Bolesnosc piersi aż tak nie dokucza, mdłości i wymiotów w ogóle. Oby do wizyty wtorkowej!
Ja też 12 tydzień i również czuje się bardzo dobrze, piersi trochę bolą, wyostrzone zapachy, raz za czas jakieś mdłości i to tyle 🤷🏻‍♀️ Miejmy nadzieję, że my to te szczęściary, które dobrze znoszą ciążę, a przynajmniej jej początki 🤣
 
reklama
Jestem tu, ale jakoby mnie nie było. Fitmum ja już koło południa zaczynam schodzić z tego świata. Tragedia co za niemoc. Też chciałam projekt w pracy do pewnego etapu doprowadzić i przekazać ale chyba mi się nie uda 😐 śpię na siedząco. Za chwilę mam prezentacje projektu i na samą myśl mam dola bo nie mam siły mówić. Co to się dzieje?
Ja też mam odjazd koło 12:00 a gdzie jescze do 16:00?
 
Do góry