reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Lekarka z pewnością wiedziała o ciazy prawda? Ulotki sa pisane bardzo zachowawczo. Myślę ze warto sobie pomoc
Tak właśnie byłam na potwierdzeniu ciąży i mówiłam i objawach i dlatego mi je przepisała mówiłam jej o wymiotach i mdłościach to przepisała mi czopki.
Może zadzwoń do swojego ginekologa i zapytaj czy na pewno masz to brać?
Próbowałam dzwonić ale najwyżej jutro spróbuje przedzwonić jeszcze.
 
Dziewczyny mam dylemat. Lekarka przepisała mi czopki, a na ulotce pisze ze w ciąży nie brać w aptece jak się pytały do kogo to mówię że do mnie bo z rana to jestem nieżywa bo wymioty i mdłości męczą. No i teraz nie wiem co robić. Brać te czopki czy sobie odpuścić [emoji848]
Odpuść. Mdłości nie Ty jedna masz, przeżyjesz. Odpuść.
zostaw sobie rezerwę brania leków na wypadek jak Cie dopadnie coś poważnego typu gorączka, angina, zapalenie pęcherza, grzybek.
Ja na mdłości nie faszerowałabym się lekami
 
Odpuść. Mdłości nie Ty jedna masz, przeżyjesz. Odpuść.
zostaw sobie rezerwę brania leków na wypadek jak Cie dopadnie coś poważnego typu gorączka, angina, zapalenie pęcherza, grzybek.
Ja na mdłości nie faszerowałabym się lekami
To samo mi powiedział mój lekarz. Wie i widzi, że jestem wypompowana już tym stanem, ale mam pamiętać, że to minie.. Tak więc czekam, aż minie i modlę się, żeby minęło szybko.
 
Odpuść. Mdłości nie Ty jedna masz, przeżyjesz. Odpuść.
zostaw sobie rezerwę brania leków na wypadek jak Cie dopadnie coś poważnego typu gorączka, angina, zapalenie pęcherza, grzybek.
Ja na mdłości nie faszerowałabym się lekami
To samo mi powiedział mój lekarz. Wie i widzi, że jestem wypompowana już tym stanem, ale mam pamiętać, że to minie.. Tak więc czekam, aż minie i modlę się, żeby minęło szybko.
Już mi to dziewczyny na forum z pierwszej ciąży doradziły żeby nie brać. Oby szybko minęło.
 
reklama
Do góry