reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Dziewczyny patrze na ten znanylekarz i na moim zadupiu abi kalendarza nie udostepniaja ani zadnych info😂😂😂
Ale znalazłam lekarza do ktorego sie umówiłam i takie ma doświadczenie? Jest ok? Opini mnóstwo bardzo dobrych


Ma certyfikat FMF więc spokojnie możesz zrobić u niego prenatalne :)
 
Ja prenatalne mam w 12+6 - 9 sierpnia i zastanawiam się nad pappa.. w poprzedniej ciąży nie robiłam 🙄
Wizyta u mojego gin za to 12 sierpnia więc sierpień bogaty w wizyty 😁
 
Cześć dziewczyny, ja nie będę się szczepić może rozważę to po ciąży, dla mnie ciągle za dużo niejasności, początkowo nie można było szczepić kobiet i nagle się to zmieniło 🤔🤔 W Anglii nie szczepić dzieci poniżej 18 lat u nas bardzo chętnie już od 12 🥺🥺
 
Ja prenatalne mam w 12+6 - 9 sierpnia i zastanawiam się nad pappa.. w poprzedniej ciąży nie robiłam 🙄
Wizyta u mojego gin za to 12 sierpnia więc sierpień bogaty w wizyty 😁

Tez mam stad na 9 sierpnia (12+3) ktory niestety muszę przełożyć( na 13+5 dni sienuda mam nadzieje) i ten termin dla mnie co do Tego ze dziecię nie może byc za male ani za duze jest idealny.. No ale Cóż:/
Aaa! Doczytałam juz 🤣 jak ma opinie dobre to moim zdaniem warto sie wybrać.

lawina niekończącą sie dobrych opini.
Ja zbytnio duzego wyboru nie mam a do Łodzi nie chce jechać. Auta wynajmować nie będę tym razem a tłuc sie rodzicow którzy czekają az stanie aby kupic nowy nie ma mowy 🤣

Jak pojde to będę 11+5 i oby dzidzia byla pare dni większa to sie idealnie wpasujemy może 😄
 
Ostatnia edycja:
Ja już po wizycie serduszko dalej bije i dobrze się ma moja fasolka. Za 2 tygodnie prenatalne więc znów będę poglądac co słychać u niej. IMG_20210712_110818.jpg
 
reklama
Do góry