reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamusie 2022

Kurcze właśnie wzięłam nospe, bo cały dzień czuję nagle kłucia w lewym jajniku i już się martwię 😒
Kochana kłucia są normalne. Mi lekarz na pierwszej wizycie powiedział, pani wiolu, lewy jajnik będzie się dawał we znaki bo z niego była owulacja, także proszę się nie stresować. Mnie też czasem kłuję jajnik, teraz jeszcze na domiar złego dostałam infekcji pochwy. Dobrze, że wizyta w środę to może mi coś przepisze.
 
reklama
Hej. Dzisiaj cały dzień na działce, bez łączności. Pełen chill🙂 ja robię USG plus pappa. Ze szczepionką dylematu nie mam bo zaszczepiłam się jeszcze przed staraniami
 
Hej Dziewczyny,

Ja dzisiaj znowu krwawiłam, skończyło się na izbie przyjęć. Z dzieckiem wszystko ok, nie wiadomo skąd krwawienie. Lekarz powiedział, że daje 95% szans, że wszystko będzie ok. Jestem wykończona, krwawię jakbym miała okres, psychicznie klapa straszna 😭 biorę leki, leżę, jutro mam wolne i od wtorku poproszę lekarza o zwolnienie. Staram się nad sobą panować, ale jestem w dołku... Wczoraj miałam super dzień, w dzisiaj takie rewolucje 😭
 
Ja niedawno, tu pisałam, że miałam taki dzień bezobjawowy jak na ciąże. Najbardziej zmartwiło mnie wtedy, że piersi przestały być wrażliwe, ale już na szczęście się to zmieniło i zaczely się powiększać, apetytu też za bardzo nie mam. Więc jakoś czuję, że wszystko jest OK 😊
 
Hej Dziewczyny,

Ja dzisiaj znowu krwawiłam, skończyło się na izbie przyjęć. Z dzieckiem wszystko ok, nie wiadomo skąd krwawienie. Lekarz powiedział, że daje 95% szans, że wszystko będzie ok. Jestem wykończona, krwawię jakbym miała okres, psychicznie klapa straszna 😭 biorę leki, leżę, jutro mam wolne i od wtorku poproszę lekarza o zwolnienie. Staram się nad sobą panować, ale jestem w dołku... Wczoraj miałam super dzień, w dzisiaj takie rewolucje 😭
I nie zostawili Cię na oddziale? Mnie jeszcze przed zbadaniem jak tylko lekarz usłyszała że krwawię w 9 tyg kazał przyjmować na odzial i dostałam kroplówkę z exacyl'em. A może to tak ja u mnie, ze zmęczenia właśnie? Odkąd zwolniłam tempo to i podbrzusze mnie mało pobolewa i ustało krawienie.

Dziewczyny dzięki za rady, próbowałam już renni i gaviscon i na zgagę troszenke pomaga ale na to przelewanie i pieczenie w żołądku prawie nic. No trudno, muszę zgłosić się do gastrologa znowu.
 
Hej Dziewczyny,

Ja dzisiaj znowu krwawiłam, skończyło się na izbie przyjęć. Z dzieckiem wszystko ok, nie wiadomo skąd krwawienie. Lekarz powiedział, że daje 95% szans, że wszystko będzie ok. Jestem wykończona, krwawię jakbym miała okres, psychicznie klapa straszna 😭 biorę leki, leżę, jutro mam wolne i od wtorku poproszę lekarza o zwolnienie. Staram się nad sobą panować, ale jestem w dołku... Wczoraj miałam super dzień, w dzisiaj takie rewolucje 😭
Jej wspolczuje kochana. Trzymam jednak mocno kciuki aby skonczylo sie to szybko i wiecej nie wróciło🙏

Ja od rana sie zajebiscie czulam a od 17 pobolewanie takie tepe.
Klucia jajnikow tez mialam Ostatnio i to caly dzien. Nospa to nie wiem Czy na klucia coś pomoże

z pappa naczytalam sie duzo false Positive szczególnie kobiet w moim wieku ze jak zaproponuja to nie wiem czy sie zgodze. ( bardzo wazne jak duze dziecie jest i kiedy to jest zrobione)
 
Ja po pierwszej dawce zaszłam w ciążę. Zamierzam się zaszczepić drugą po 16 tygodniu. Większym ryzykiem jest ciężki przebieg covida w ciąży, a czekają nas jesienne i zimowe miesiące, niż ryzyko powikłań po szczepieniu. Ja wierzę w naukę i lekarzy.
 
Ja po pierwszej dawce zaszłam w ciążę. Zamierzam się zaszczepić drugą po 16 tygodniu. Większym ryzykiem jest ciężki przebieg covida w ciąży, a czekają nas jesienne i zimowe miesiące, niż ryzyko powikłań po szczepieniu. Ja wierzę w naukę i lekarzy.
W tym cyklu czy zaszłas w ciążę przyjęłaś szczepionkę? W którym tygodniu jesteś? Miałaś już USG? Wszystko ok?
 
reklama
W tym cyklu czy zaszłas w ciążę przyjęłaś szczepionkę? W którym tygodniu jesteś? Miałaś już USG? Wszystko ok?
Mój poprzedni post z jakiegoś powodu chyba się nie dodał, może dlatego, że jestem nowa. Ja o ciąży dowiedziałam się 2 dni po 2 dawce Pfizera, był to wtedy 5 tydzień jakoś. Zaszłam w ciążę po 1 dawce. Dzisiaj 9+4, jest w porządku, ginekolog nie widziała w tym nic złego, a wręcz powiedziala, że dobrze, że się zaszczepilam.

Czytałam badania, mogę podesłać, nie został wykazany negatywny wpływ szczepionek ani na płodność ani na % ciąż zakończonych sukcesem. Myślę, że więcej szkód może narobić alkohol i styl życia w momencie kiedy jeszcze nie wiemy o ciąży.

Badania w języku angielskim Link do: Explainer on COVID19 vaccine and fertility.docx
 
Ostatnia edycja:
Do góry