reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
No i sprawdza się że ciąża to nie matematyka. Ja jestem na Facebooku na takiej grupie po poronieniu i tam też dziewczyny pisały jak zarodek pojawiał im się dopiero w 8 tyg z serduszkiem. Ja to wszystko wiem a jak chodzi o moją ciążę to kazde odchylenie od normy daje tyle stresu że glowa mała 🙈

Czlowiek wszystko wie ale jak chodzi o niego samego to zaczyna świrować 😆

Dlatego czekam. Bo tak samo zapewne moglabym sie wciągnąć co tylko doprowadziłoby mnie do palpitacji serca😆

A jak napisałaś. Ciaza to nie matematyka

trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte.

Aha hehe kurcze ja się na tym nie znam, naprawdę

Mialam pisac ze inne jednostki pewnie.
Wyniki skonsultuj z lekarzem a najlepiej z endokrynologiem. Hormony działają sprzężeniowo. Mimo iz czytalam duzo na ten temat to Ciągle mam problem sie w tym połapać 😆
 
Jest mała fasolka, 0,48 cm ❤️ Serduszko bije! Wielkością na 6+1. Także warto poczekać do tego 6 tygodnia z wizytą 😁 następna za 2 tygodnie.
Wybaczcie, ze tak późno ale czekałam 2,5 h na wizyte 🙈 nigdy wiecej nie pójdę na „miedzy pacjentkami”
 

Załączniki

  • F043B4F6-9241-45CD-8849-6B638BEC2507.jpeg
    F043B4F6-9241-45CD-8849-6B638BEC2507.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 71
Jest mała fasolka, 0,48 cm ❤️ Serduszko bije! Wielkością na 6+1. Także warto poczekać do tego 6 tygodnia z wizytą 😁 następna za 2 tygodnie.
Wybaczcie, ze tak późno ale czekałam 2,5 h na wizyte 🙈 nigdy wiecej nie pójdę na „miedzy pacjentkami”
Pięknie!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
W którym tyg dziś jesteś?
Tak bardzo się cieszę ❤️
 
Hej dziewczyny 😉
U nas dzis pochmurnie caly dzien.
Mimo ze jestem juz na urlopie to sie dzis wkurzyłam na robote. Powinnam miec to gdzies, nie wszyscy sa tacy sumienni itd ale mjie wkurzylo ze ktos nie dziala wg przyjetego schematu... Az cala chodzilam z nerwow... Nie mogłam sie uspokoić... Glupia ja nie umiem miec wywalone na robote.
Teraz zaczalo bolec podbrzusze i sie martwię o maleństwo 🥺🥺🥺🥺
Ja wiem ludzki gatunek by nie przetrwal gdyby z nerwow tak szyblo cos sie działo ale mimo to lek jest. Nie umiem odciąć sie od pracy, lubie gdy wszystko jest na tip top a inni maja wywalone no szlag trafia.
Utulcie😔
 
reklama
Do góry