reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Ja pytałam swojego lekarza czy robić betę jeszcze to mi powiedział, że już nie.
Ft4 chyba norma od 11 do 23 kurde nie pamiętam.
A coś nam się @Inffinito2 nie odzywa ❤️
Dokładnie mi to samo powiedziała lekarka , ze nie widzi już sensu badania bety - ostatnia jaka badałam to 2500 i na następny dzień miałam wizytę . Ale co lekarz to różne praktyki z tego co widze 🤷🏼‍♀️
 
reklama
Ja pytałam swojego lekarza czy robić betę jeszcze to mi powiedział, że już nie.
Ft4 chyba norma od 11 do 23 kurde nie pamiętam.
A coś nam się @Inffinito2 nie odzywa ❤️
16 nie jest źle, ale w ciąży dobrze jak jest przy górnej granicy bo dzidziuś z tego też korzysta 🙂 tsh w sumie nie jest tragicznie wysokie, jeśli endokrynolog, albo ginekolog uznają na wizycie że masz brać hormon to tsh spadnie a ft4 poszybuje troszkę w górę 🙂
 
Śląsk, jakieś 70km od Katowic. I szczerze, to już się stresuje że dzidzia urodzi się w okresie największego smogu 🙄

Podlasie musi mieć w sobie to coś 😋 koleżanka z pracy kupiła działkę na Podlasiu i budują dom. Zostawią tutaj wszystko - rodzinę, pracę i jadą na Podlasie układać życie na nowo 🙂 ale jak pokazywała mi zdjęcia z okolic tej działki to chyba się jej nie dziwie ze jest taka zakochana 😁
Ja kiedyś na pewno tam wrócę 😍 super klimat i uroki natury, cisza, spokój... 😍

Dziewczyny a ft4 mam wynik 16...to dużo?
To zależy też jaka jest norma laboratoryjna 😉
 
U mnie w sobotę był sam pęcherzyk na usg, tez nie wiem po co miałam robić betę w 7mym tyg ale zrobiłam. beta z poniedziałku 41500. Przyrosła do wczoraj do 51800. Nie wiem jak interpretować ten wynik ale idę jutro na kolejne usg. Stres jest...
 
U mnie w sobotę był sam pęcherzyk na usg, tez nie wiem po co miałam robić betę w 7mym tyg ale zrobiłam. beta z poniedziałku 41500. Przyrosła do wczoraj do 51800. Nie wiem jak interpretować ten wynik ale idę jutro na kolejne usg. Stres jest...
Chodzi o to że to tylko dodatkowy stres doszedł bo tak naprawdę wiesz tylko ze Beta urosła ale czy prawidłowo to Ci już tego nikt nie jest w stanie powiedzieć bo najzwyczajniej na tym etapie się jej już nie bada - chyba ze rzeczywiście dzieje się coś niepokojącego i zleci to lekarz . To już trzymam mocno zaciśnięte kciuki za piękny zarodek i mocne serduszko 💪✊🏻✊🏻✊🏻. Dawaj znać jutro po wizycie😘
 
16 nie jest źle, ale w ciąży dobrze jak jest przy górnej granicy bo dzidziuś z tego też korzysta 🙂 tsh w sumie nie jest tragicznie wysokie, jeśli endokrynolog, albo ginekolog uznają na wizycie że masz brać hormon to tsh spadnie a ft4 poszybuje troszkę w górę 🙂
Aha czyli generalnie powinno ft4 byc wyższe tak?
 
Aha czyli generalnie powinno ft4 byc wyższe tak?
Dobrze jak jest wyższe, ale nie stresuj się Twoim wynikiem 🙂 ja jestem na wysokiej dawce hormonu i teraz jak sprawdzałam ft4 to mam 1,22 a norma od 0,70 do 1,48. Też mogłabym mieć więcej ale i tak uważam że to dobry wynik bo moja tarczyca słabo współpracuje 🙈
 
Dobrze jak jest wyższe, ale nie stresuj się Twoim wynikiem 🙂 ja jestem na wysokiej dawce hormonu i teraz jak sprawdzałam ft4 to mam 1,22 a norma od 0,70 do 1,48. Też mogłabym mieć więcej ale i tak uważam że to dobry wynik bo moja tarczyca słabo współpracuje 🙈
Kurcze to ty masz 1.22 a ja 16?😒 Nie rozumiem 😂
 
reklama
Do góry