reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Beta z dziś 19108, a w tamten czwartek 3228, więc niby przyrost jest 66%, ciekawe co będzie w sobotę. Do tego dzisiaj męczą mnie straszne nudności i nie udało mi się utrzymać żadnego posiłku w żołądku :(
Ale po co badać Betę na tym etapie ? Na tym etapie przyrost bety nie będzie tak wysoki jak na początku . Wg mnie to tylko dodawanie sobie teraz niepotrzebnego stresu 🤪
 
Beta z dziś 19108, a w tamten czwartek 3228, więc niby przyrost jest 66%, ciekawe co będzie w sobotę. Do tego dzisiaj męczą mnie straszne nudności i nie udało mi się utrzymać żadnego posiłku w żołądku :(
Kurcze, wszędzie piszą że beta powyżej 10tys przyrasta już dużo wolniej i nie ma sensu jej badać. Nie rozumiem lekarzy którzy zlecają to badanie przy takich poziomach 🤷‍♀️ skoro nie było jeszcze zarodka to mógł Cię tylko umówić na kolejną wizytę bo myślę że beta tylko Cię niepotrzebnie stresuje. A często jest tak że na jednej wizycie nie ma zarodka a np na wizycie za dwa dni już się pojawia 🙂 przyrost masz ładny więc staraj się myśleć pozytywnie 🙂
Dziewczyny a ft4 mam wynik 16...to dużo?
Podaj normy z laboratorium 🙂
 
Kurcze, wszędzie piszą że beta powyżej 10tys przyrasta już dużo wolniej i nie ma sensu jej badać. Nie rozumiem lekarzy którzy zlecają to badanie przy takich poziomach 🤷‍♀️ skoro nie było jeszcze zarodka to mógł Cię tylko umówić na kolejną wizytę bo myślę że beta tylko Cię niepotrzebnie stresuje. A często jest tak że na jednej wizycie nie ma zarodka a np na wizycie za dwa dni już się pojawia 🙂 przyrost masz ładny więc staraj się myśleć pozytywnie 🙂

Podaj normy z laboratorium 🙂
Szczerze mówiąc to ta beta mimo wszystko mnie trochę uspokoiła, bo przyrost jest :) bałam się, że stanął w miejscu albo w ogóle zaczęła spadać.
 
Ja pytałam swojego lekarza czy robić betę jeszcze to mi powiedział, że już nie.
Ft4 chyba norma od 11 do 23 kurde nie pamiętam.
A coś nam się @Inffinito2 nie odzywa ❤️
 
reklama
Wg okresu wczoraj byłam w 6t+2 i widoczny był sam pęcherzyk płodowy, bez zarodka i pęcherzyka żółtkowego
To pewnie ciąża młodsza , chociaż przy takiej becie powinno byc widac coś wiecej … ale to jest loteria i każda z nas inna . Powodzonka i dawaj znać jak będziesz po wizycie ✊🏻✊🏻✊🏻
 
Do góry