reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

W małopolsce wreszcie się pochmurało 🙏🏻 Duchota taka ze masakra - czekam teraz ma deszcz żeby się troszkę ochłodziło bo ileż można . Temperatura na zewnątrz 32 . Temperatura w mieszkaniu 27 - już nie wspominam ze od 10 wiatrak chodzi 🤣
 
reklama
zazdroszczę wam, że możecie jeść bez problemów, bo kurczę ja patrzę na te zdjęcia jedzenia i mi niedobrze [emoji38]

dziś zjadłam jabłko i kanapkę z serem [emoji55] a z rana oczywiście wymioty po herbacie haha
mam nadzieję, że w drugim trymestrze się to uspokoi, jeszcze miesiąc [emoji2960]
 
Czesc dziewczynki. Miło, że nasza grupa tak się rozwija 😊ja siedzę i pije koktajl z truskawek i banana. Pychotka... Czuję się bardzo dobrze, cycki bolą tylko. W pt mam lekarza i bardzo się stresuję bo ostatnio był tylko pusty pęcherzyk... Trzymajcie kciuki! Chociaż mam dziwne przeczucia... Ale co mam być to będzie, ja już tego nie zmienię. Biorę luteinę dopochwowo 2 razy dziennie. Zobaczymy 😊
 
Wszędzie czytam że już taki pęcherzyk jak mój to chociaż powinien mieć żółtkowy w środku, a mój był pusty. 😒
No, ale wszystko jest po coś, nic nie zmienimy martwiąc się 😊 staram się myśleć pozytywnie, bo to już pół sukcesu, prawda? :)
 
zazdroszczę wam, że możecie jeść bez problemów, bo kurczę ja patrzę na te zdjęcia jedzenia i mi niedobrze [emoji38]

dziś zjadłam jabłko i kanapkę z serem [emoji55] a z rana oczywiście wymioty po herbacie haha
mam nadzieję, że w drugim trymestrze się to uspokoi, jeszcze miesiąc [emoji2960]
Miałam identycznie w ciąży z synem 😊
 
Laski, help me 😞 odebrałam wyniki, lekarka kazała zrobić mi morfologię i crp czy jest faktycznie jakiś stan zapalny w organizmie apropo tego mojego przeziębienia. Morfologia super bo wszystko w normie ale to crp ma normę do mniej niż 5 a ja mam 15,8 😭 co jeszcze może to podwyższać? Bo ja czuje się dobrze, teraz został mi katar i trochę kaszel. Na pewno nie kwalifikuje się na antybiotyk, tym bardziej teraz jak jestem w ciąży 😞 ale martwi mnie ten wysoki wynik 😞
Crp po przebytej infekcji spada. 15 to już może być tendencja spadkową. Zrób za kilka dni i powinno iść w dół
 
reklama
zazdroszczę wam, że możecie jeść bez problemów, bo kurczę ja patrzę na te zdjęcia jedzenia i mi niedobrze [emoji38]

dziś zjadłam jabłko i kanapkę z serem [emoji55] a z rana oczywiście wymioty po herbacie haha
mam nadzieję, że w drugim trymestrze się to uspokoi, jeszcze miesiąc [emoji2960]
Ja w poprzedniej ciąży jadłam chleb z serkiem topionym i Rzodkiewka tylko to mi wchodziło. Dostałam w szpitalu jak leżałam na plamienia w 6 tygodniu i to było moje pożywienie. Wszystko inne odruch wymiotny. A teraz zre jak oszalala. Niedobrze mi rokuje to🤪😐
 
Do góry