reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Nie chce was stresować ale ja od wczoraj leżę w szpitalu. Niestety mój pęcherzyk 5mm nie rośnie i ejst pusty. Hcg też spada. Pewnie za kilka dni dają mi tabletki na wywołanie poronienia. Przeżywała to któraś z was?
Bardzo mi przykro. Sama nie przeżywałam, ale gdy leżałam na podtrzymaniu wiele kobiet tego doświadcza. Trzymaj się. Dlaczego trafiłaś do szpitala? Coś się działo?
 
reklama
Mnie też na smażone i pizze 😉🍕 facet z domino's już się do mnie uśmiecha jak przywozi 🍕 ale mi u nich najbardziej smakuje 😉
Też mi kiedys smakowala ale od lat mąż robi juz tylko nasza domową 😍
Ogolnie lubie piec gotować a ostatnio sil mi brak na mpje dodatkowe wymysly. Dzis wroce i ide na drzemkę lol
Jak ja wam zazdroszczę tego braku objawow 😉
Ja jak wczoraj sie polozylam o 18 spac, tak wstałam dzis do pracy o 5...
od rana mdłości okropne, wymioty. W pracy ledwo wysiedzieć mogę, koleżanki z pracy to się pytają czy ja zdrowa jestem bo wyglądam na zmęczona strasznie 😂
Tragedia.
Dzis na zalecenie lekarza jeszcze beta. Nie mam sił 😖

gratulacje nowych kropeczek na usg! ❤️

Od wczoraj kuja mnie piersi.. Dzis sa ewidentnie cieplejsze i daja znak O sobie.. Juz cos😆
 
Nie chce was stresować ale ja od wczoraj leżę w szpitalu. Niestety mój pęcherzyk 5mm nie rośnie i ejst pusty. Hcg też spada. Pewnie za kilka dni dają mi tabletki na wywołanie poronienia. Przeżywała to któraś z was?
Jejku, tak mi przykro 😔 ja nie miałam pustego jaja, ale serduszko przestało bić naszej kropeczce w 7 tyg. Też dostałam tabletki żeby szyjka miała naturalne rozwarcie. Jak zaczęłam krwawić to od razu brali mnie na salę na łyżeczkowanie. A miałaś jakieś objawy? Zgłosiłaś się na kontrolę do lekarza i wtedy się dowiedziałaś?
Myślę że przy samym pęcherzyku nie będzie potrzebny zabieg. Jak tylko będziesz czuła ból to proś o przeciwbólowe. Nie dają Ci nic rozkurczowo bo macica musi pracować żeby się oczyścić ale zwykła pyralgina w kroplówce powinna pomoc. Ja czułam dużą ulgę bo bolało mnie strasznie
 
Już na pierwszej wizycie widać było tylko pęcherzyk 5mm i pusto w srodku a to było 5y+3d i hcg nie wzrastało prawidłowo. Nie plamie ani nic mnie nie boli. W szpitalu dwa badania hcg jeszcze i usg i dostanę właśnie leki na rozkurczenie szyjki.
 
Już na pierwszej wizycie widać było tylko pęcherzyk 5mm i pusto w srodku a to było 5y+3d i hcg nie wzrastało prawidłowo. Nie plamie ani nic mnie nie boli. W szpitalu dwa badania hcg jeszcze i usg i dostanę właśnie leki na rozkurczenie szyjki.
Pewnie Cię to nie pocieszy, ale puste jajo w większości zdarza się tylko raz. Kolejny raz nie będziesz musiała tego przechodzić. Wszystko będzie dobrze
 
Nie chce was stresować ale ja od wczoraj leżę w szpitalu. Niestety mój pęcherzyk 5mm nie rośnie i ejst pusty. Hcg też spada. Pewnie za kilka dni dają mi tabletki na wywołanie poronienia. Przeżywała to któraś z was?
Tak, ale u mnie oczyściło się samo, a hcg rosło i okazało się, ze jest jeszcze w jajowodzie. Jak beta zaczęła sama spadać, to dobrze. O ile może być dobrze w tej sytuacji.
Trzymaj się tam!
 
Tak, ale u mnie oczyściło się samo, a hcg rosło i okazało się, ze jest jeszcze w jajowodzie. Jak beta zaczęła sama spadać, to dobrze. O ile może być dobrze w tej sytuacji.
Trzymaj się tam!
To miałaś jeden pęcherzyk w macicy a drugi rozwijał się w jajowodzie? 😱
 
reklama
Już na pierwszej wizycie widać było tylko pęcherzyk 5mm i pusto w srodku a to było 5y+3d i hcg nie wzrastało prawidłowo. Nie plamie ani nic mnie nie boli. W szpitalu dwa badania hcg jeszcze i usg i dostanę właśnie leki na rozkurczenie szyjki.
Trzymaj się ❤️ myślę o tobie.
 
Do góry