reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Witam wszystkie nowe koleżanki, fajna grupka się tu robi ☺️

Ja za 3h na pierwsze USG, termin ostatniej miesiączki to 3 maja, również pierwsza ciąża. Zaczynam się trochę denerwować i ekscytować 🤪

Ja powiedziałam rodzicom i dwóm koleżankom, nie żałuję, spotkałam się z bardzo pozytywną reakcją :)
Mocne kciuki ✊🏻 I dawaj znać jak po wizycie 😍
 
trzymam kciuki za wszystkie wizyty! ❤️
My na razie nikomu nie mówiliśmy, w pracy chyba powiem po wizycie czwartkowej bo tak tragicznie sie czuje, ze chyba zmuszona bede wziąć l4...
Ale rodzinie i znajomym to myślę powiedzieć bliżej końca 1 trymestru 😊

w pierwszej ciąży bardzo szybko wszyscy wiedzieli, wiec teraz czekam 😁
 
Laski, help me 😞 odebrałam wyniki, lekarka kazała zrobić mi morfologię i crp czy jest faktycznie jakiś stan zapalny w organizmie apropo tego mojego przeziębienia. Morfologia super bo wszystko w normie ale to crp ma normę do mniej niż 5 a ja mam 15,8 😭 co jeszcze może to podwyższać? Bo ja czuje się dobrze, teraz został mi katar i trochę kaszel. Na pewno nie kwalifikuje się na antybiotyk, tym bardziej teraz jak jestem w ciąży 😞 ale martwi mnie ten wysoki wynik 😞
 
Laski, help me 😞 odebrałam wyniki, lekarka kazała zrobić mi morfologię i crp czy jest faktycznie jakiś stan zapalny w organizmie apropo tego mojego przeziębienia. Morfologia super bo wszystko w normie ale to crp ma normę do mniej niż 5 a ja mam 15,8 😭 co jeszcze może to podwyższać? Bo ja czuje się dobrze, teraz został mi katar i trochę kaszel. Na pewno nie kwalifikuje się na antybiotyk, tym bardziej teraz jak jestem w ciąży 😞 ale martwi mnie ten wysoki wynik 😞
Chyba nie tak duzy? Ten wynik zapewne swiadczy o infekcji ale nie bakteryjnej
Jesli sie lepiej czujesz to glowa do Góry. Organizm zapewne wrsca do normy
 
U mnie ostatnie dwa dni dramat. Ból głowy taki, że nie mogłam wstać z łóżka. Ja jestem od samego początku na zwolnieniu, wiec w pracy wiedzą. Przyjaciolki tez :) i kilka innych osób. Ostatnio sie nie pochwaliłam i była pozamaciczna. Teraz czuje, ze będzie dobrze. A jak nie, to trudno. Postanowilam cieszyć się tym stanem, bo jak tym razem się nie uda, to juz nie próbujemy. Psychicznie to dla mnie za duże obciążenie.
Jak w poniedziałek na usg będzie wszystko ok (8 tydzień), to chce wrócić do pracy 😊
 
Chyba nie tak duzy? Ten wynik zapewne swiadczy o infekcji ale nie bakteryjnej
Jesli sie lepiej czujesz to glowa do Góry. Organizm zapewne wrsca do normy
No właśnie nie mam odniesienia bo ostatni raz crp miałam zlecane jako dziecko chyba 🤦‍♀️ napisałam do ginekologa, zobaczę co mi odpisze. W mojej chorej głowie już się pojawił scenariusz że może mam puste jajo, ciąża przestała się rozwijać i robi się już stan zapalny z tego 🙄
 
I mi sie podoba cybex balios s o polowe tanszy od priam ktory z resztą mi nie podpadl do gustu😆

Trzyma. Kciuki za wizytę
 
reklama
I bylam pewna ze odmrazam barszczyk czerwony🤣🤣🤣
No cóż. To też Dobre choć mialam przystopować z ilością smażonego żarełka bo ostatnio codziennie😂



A wczoraj to

Pozarlam 2 uda🤣

Ale Mnie ssie ostatnio!!!
Jak tak dalej pójdzie to kiepsko to widze😬😱
Mnie też na smażone i pizze 😉🍕 facet z domino's już się do mnie uśmiecha jak przywozi 🍕 ale mi u nich najbardziej smakuje 😉
 
Do góry