reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Witam

Ja dziś dalszy ciąg ogarniania strychu...jeszcze jeden, dwa dni i będzie porządek [emoji16]

@ASA915 wszystkiego najlepszego dla synka...ja ruchy pierwsze czułam już kilka tygodni temu, a teraz już są wyraźne i regularne [emoji2]

@małamysz teraz ruchy nie musza być regularne, nie ma się co martwić, Maluszek ma dużo miejsca i może kilka dni kopać w druga stronę wiec nie będziesz tego czuła- spokojnie [emoji6]

Miłego wieczoru kochane [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć :) jestem tu nowa. Termin mam na połowę lutego :). To moja druga ciąża, ale pierwsza próba była nieudana. Czekam na połówkowe które będę miała na początku października, nie wiem do końca kto mieszka u mnie w brzuchu :). Z 16 tygodnia mam zdjęcie od dołu i niby widać jajka i siusiaka(może to pepowina?) ale też między nogami widać tak jakby wargi i teraz jestem skolowana. Plec mało istotna, najważniejsze żeby dzidziuś był zdrowy ale chciałabym wiedzieć za jakimi ciuszkami się rozglądać :). Czuję się ogólnie świetnie, 0 mdłości, dużo energii no może na samym początku szybciej podałam :). Martwię się trochę że jeszcze nie czuję ruchów, no ale mam jeszcze trochę czasu bo jestem obecnie w 18 tygodniu. Pozdrawiam Was wszystkie może spotkamy się kiedyś na jakimś placu zabaw :).
Nie mogę tu wstawić zdjęcia z usg, jak to zrobić może pomożecie ocenić :)
Ania :)
 
Dziś rozpycha mi brzuch...dziwne uczucie jakby mi sie skóra rozciągała. Wkoncu zaczełam normalnie przybierać na wadze bo na poczatku to wrecz na niej traciłam ale co sie dziwić skoro przez moj jedzeniowstret musialam wpychać w siebie na sile jakiekolwiek jedzenie. Teraz już jest spoko co prawda dalej nie moge zniesc zapachu kiełbasy czy ketchupu ale poza tym to jest o niebo lepiej i oby tak dalej.
 
Hej dziewczyny ja tez mam lozysko na przedniej scianie i nie czuje ruchow jeszcze:( mam nadzieje ze z dzidzia jest ok...

W ogole to czy powstal watek zamkniety??? Bo jakos tu sie cicho zrobilo...
Milej nocy :*

uwo9s65gu1738u3h.png
 
hej dziewczyny :) @Star1310 Ja też mam termin na połowę lutego i jestem w 18 tygodniu, a skąd jesteś? :)
Ruchy już czuję od 4-5 tygodni a łożysko mam na przedniej ścianie i to moja pierwsza ciąża. Nie ma reguły, podobno w pierwszej nawet w 20-22 można poczuć dopiero ruchy. Dziecko jest malutkie i jak się ułoży bardziej do tyłu to sie nie czuje, nie przejmujcie się.
I co do jedzenia, mnie tak samo jak Star 1310 odpycha od mięsa a owoce mogę jeść kilogramami, ale zmuszam się żeby anemii się nie dorobić
 
Puk puk.

I ja z niechęcią do mięsa. Ale jem. Tylko kurczaka nie cierpię. Na sama myśl mdli.

Też nie czuję ruchów. Połowę mam na początek października. Czekam i czekam. Łożysko mam na tylnej ścianie.

Zaczął się sezon przedszkola, szkoły i chorowań. Część z nas pracująca, wyjazdowa. Postaram się częściej zaglądać tutaj :)

Poczynilyscie już jakieś zakupy? Ja wciąż czekam. Choć Lidl teraz kusi.
 
reklama
Bardzo bym chciała już zacząć coś kupować ale z racji takiej,że nie do końca wiem jakiej płci jest mój mały lokator muszę czekać a już bym chciała układać te malutkie śposzki,kaftaniki,czapeczki itd. Chociaż mam już łóżeczko,wanienkę,nosidełko do samochodu i przewijak wiec nie jest tak źle. Jutro wizyta u ginekologa a pojutrze mam 2usg genetyczne więc zobaczymy. Mam wielką nadzieję,że się okaże wkońcu kim jest moja kruszynka :) Wczoraj wieczorem i dziś rano znów się ruszała:) Ostatnio też tak było a potem długo cisza. Zawsze przed każdą wizytą denewuje się czy wszystko wporządku tym razem jest tak samo. Czas coś upichcić bo niedługo głodny tatuś wróci z pracy :) Pozdrawiam


3jgx3e3k7uodj9kf.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry