reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
@Paraplu mam wrażenie, że jesteś w dobrych rękach, bo bardzo szczegółowo chyba Cię babka przebadała. A to najważniejsze, że zmiana nie jest na gorsze, tylko jak piszesz, nawet ciut na lepsze, może jeszcze się wyrówna, jak maluszki podrosną. Życzę, żeby wszystko było dobrze :) choć rozumiem, że na pewno się przejmujesz.
 
Witam się i ja dzisiaj. Piszę mniej od kilku dni, ponieważ na nowym mieszkaniu jesteśmy, a jeszcze nie podpisaliśmy umowy na internet, więc jeszcze nie mamy. Poza tym jeszcze nie rozpakowaliśmy się, bo oboje pracujemy i tylko wieczory zostają, a wieczorem też nas nie ma, bo a to zakupy, a to coś. Jeszcze trzeba było kupić kilka rzeczy, suszarki, kosze, rolety, zasłonki itp itd.
Przed wczoraj dzień na nogach i brzuch bolał, wczoraj też intensywnie, praca 8h a potem do Blue City i Reduta (dzięki @Dotkass za polecenie Kiabi). W H&M jeansy ciążowe drogie, bo 150-180 zł, na przecenach nic nie było. Ale kupiłam jokery ciążowe czarne i już dziś w nich jestem, o niebo wygodniej. Jeszcze muszę upolować jeansy i coś do domu, ale to może w internecie.
Też tak macie, że jak jest dużo chodzenia to brzuch boli na dole, tak jakby ciągnie? Ja wczoraj po całych wojażach jeszcze smażyłam rybę na obiad na dziś, to już nie mogłam wystać przy kuchence, musiałam poleżeć bo mnie zginało. Ale zaraz po położeniu się przechodzi. Chyba powinnam więcej odpoczywać.
@pyzunia86 widać na usg nawet :) A czujesz już ruchy? I jak to jest, przy trójce to czujesz trzy razy więcej niż my, czyli praktycznie cały czas?
@Paraplu bądź dobrej myśli. Nie pogorszyło się, a nawet poprawiło. Trzymamy kciuki, żeby się poprawiało cały czas, pomalutku, ale do przodu. Wiadomo, że ciążą bliźniacza bardziej wymagająca niż pojedyncza, ale wszystko będzie dobrze.
 
@Mimicat, witaj w klubie. Ja już widzę, że pierwsza rzecz jaką muszę zrobić po urlopie to kupić spodnie. Ja uwielbiam jegginsy i trudno mi będzie wrócić do jeansow. Gniotą mnie nawet takie bardzo rozciągliwe. Nie widziałam nigdzie jegginsow ciążowych niestety, więc tak sobie kombinuje, że jedne poświęcę i dam krawcowej do przerobienia na takie z gumką. Jestem z tych sukienkowych kobiet więc uszyje sobie też kilka prostych, dopasowanych sukienek z dzianiny i będzie ok :) Z butami też problem, bo ja również uwielbiam obcasy, zwłaszcza jesień-zima. Nie mam żadnych bez obcasa [emoji30]

pierwsze zupełnie płaskie buty (nie mówię o addidasach, bo takie miałam do ćwiczeń) kupiłam sobie przy pierwszej córce jak zaczęliśmy chodzić do szkoły rodzenia, bo na obsacach jakoś głupio mi było. Teraz mam dużo więcej, bo z wózkiem najpierw, teraz za hulajnogą czy rowerem jest mi wygodniej z córką i trochę się przyzwyczaiłam. Na początku chodzenia na płaskim strasznie mnie pięty bolały :-D

O, dzianinowe sukienki to dobry pomysł, gorzej z rajstopami
 
@Syla88 nie ma za co. Ja dziewczynkom lubię tez kupować w Kiabi, można nieraz trafić na super promo i wyjść z wielka siatą ubrań za 150-200 zł...co do brzucha tak, to kwestia przemęczenia

@Mimicat tez tak miałam jak "przesiadłam się " w pierwszej ciąży z obcasów (non stop oprócz siłowni) na płaskie to śródstopie mnie bolało...teraz w związku z tym ze jednak częściej na płaskim śmigam to bolą nogi jak obcas założę. Kiedyś czytałam dajny artykuł o stopie która przyzwyczaja się do np obcasów, wtedy najzdrowiej nie zmieniać na płaskie tylko w domu mieć np kapcie na obcasie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja tez musze sie niedlugo rozgladnac za spodniami ciazowymi.

Pogoda kiepska. Zawinelam sie pod koldre przytulilam do poduchy ciazowej i zasnelam na godzinke. Bylo blogo. :-)

Dziewczyny pijecie normalna kawe czy zbozowa?
 
Ja kupilam ostatnio rajstopy ciazowe w rosmanie. Sa za 15 zl. Byly troszke za duze jeszcze ale przynajmniej mnie nic nie uciskalo na weselu. A teraz bede miec do sukienek. Wzielam dwie pary grubszych.
 
Cześć Dziewczyny,
Poza H&M i Kiabi polecam sklep Happy Mum. Niestety trochę droższy niż sieciowe ale super jakość i naprawdę fajne ubrania. Dla mnie ekstra jeansy (miałam 2 pary w poprzedniej ciąży i chodziłam cały czas, i wyglądają jak nowe). Jest sklep internetowy i stacjonarny. Kupiłam sobie tam też ekstra kieckę l, w ktorej obskoczyłam kilka imprez i nie wygladałam jak w worku;)
U mnie na 100%synek, wczoraj moja super Pani doktor potwierdziła. Tylko narazie łożysko na dole, ale podobno na tym etapie to jeszcze normalne.
Pozdrawiam wszystkich w ten jesienny dzień. Jejku jak ja kocham słońce:rofl:
 
reklama
@Paraplu Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze!

@Dotkass jestes zadowolona ze spodni z Kiabi? Koleżanka mówiła, że kupiła w h&m ciążowe i po 2 miesiącach wyglądały jak szmaty.
Ja mam z H&M ciążowe od ponad miesiąca i nic się z nimi nie dzieje. Póki co. Oby tak zostało :) Opinie od innych słyszałam raczej pozytywne.

@Mimicat, witaj w klubie. Ja już widzę, że pierwsza rzecz jaką muszę zrobić po urlopie to kupić spodnie. Ja uwielbiam jegginsy i trudno mi będzie wrócić do jeansow. Gniotą mnie nawet takie bardzo rozciągliwe. Nie widziałam nigdzie jegginsow ciążowych niestety, więc tak sobie kombinuje, że jedne poświęcę i dam krawcowej do przerobienia na takie z gumką. Jestem z tych sukienkowych kobiet więc uszyje sobie też kilka prostych, dopasowanych sukienek z dzianiny i będzie ok :) Z butami też problem, bo ja również uwielbiam obcasy, zwłaszcza jesień-zima. Nie mam żadnych bez obcasa [emoji30]
Widziałam jegginsy w C&A Link do: Jegginsy ciążowe | C&A Ale nie mierzyłam, więc nic więcej nie powiem o nich, niestety.
 
Do góry