reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Kochane kolorowych snów [emoji182]
Ja jutro mam wizytę o 10:40 trzymajcie kciuki


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Trzymam kciuki[emoji110][emoji110][emoji110]a raczej zacznę od rana, bo może wieczorem przydadzą mi się swobodne dlonie[emoji38]zarcik[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gratuluje pierwszych ruchow. Ja w pierwszej ciazy poczulam je w 19 tc. Ciekawe jak bedzie teraz. Pamietam na poczatku takie wrazenie jakby motyl machal w brzuchu skrzydelkami. :-)
 
Co do tych dziwnych opinii to czesc z nich zapewne niestety jest moja. Ale to nie celowo jest robione. Jak tylko zauwaze to od razu usuwam ale u mnie to wynika z tego ze od czasu do czasu przywiesi mi sie telefon i cos sie kliknie i wierzcie albo noe ale najczesciej nie tam gdzie trzeba. Dlatego jesli coa ja wystawiam to przepraszam. A dzis dzien masakra. Nie bylo nas w domu na weekend a to byl chyba najgorszy dzien ciazy poza tamtym plamieniem i jazda na sor. Bol od plecow do podbrzusza taki ze plakalam momentami. Ale po nospie w 10 min przechodzilo i tak powtorka trzy razy. I kiedy za trzecim razem zdecydowalam sie jechac na sor to bole juz nie wrocily. No nic nie pozostaje jak tylko przyspieszyc wizyte by sie dowiedziec czy wszystko jest ok i tyle. Zwiekszylam tez dawke magnezu jak kazal lekarz. Klade sie i mam nadzieje ze bol kuz nie wroci. Jesli tak chocby mniejszy ale w tym samym miejscu jade od razu i soe nie zastanawiam. Spokojnej nocy zycze i Wam i sobie.
 
Mavika dopiero teraz weszlam na watek zakupowy I przeczytalam twoj komentarz. Matko nic takiego nie zaznaczalam!!! Czasem jak przesuwam palcem po telefonie to przypadkiem cos mi sie zaznacza, wtedy odklikuje. To na pewno niechcacy sie stalo i bez mojej wiedzy. Cholerny telefon! Chyba sie przezuce na laptopa. Mam nadzieje ze innym nie powciskalam glupot przypadkiem. :-( AZ mi przykro :-(wybaczcie
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry Dziewczyny :)
Mój mąż pierwszy raz od 2 tygodni poszedł do pracy, będę sama jak palec, w dodatku przykuta do łóżka, nie wiem jak dam rade. Na szczęście przygotował mi kanapki, herbatkę w termosie i oby do 14.30 ;)

@Syla88 kurcze nie wiem jak Co to opisać, takie fajne uczucie [emoji16] takie łaskotki, motylki, wcześniej się zastanawiałam czy to to, czy jednak nie, ale wczoraj już nie miałam wątpliwości :)

@Dotkass udanej wizyty :)

Dziewczyny Wy się zastanawiacie i obawiacie czy sobie poradzicie?? A co ja mam powiedzieć? [emoji16] Dwójka na raz i w dodatku teściowa mnie straszy że sobie nie poradzę i ona BĘDZIE MI POMAGAĆ [emoji33]

1503893736-aaaaaa.jpeg



Miłego dnia :)
 
witam sie nie nadrobie was niestety nie mam kiedy, moj najmlodszy sie rozchorowal , a wlasciewe to nie wiem co mu jest, bo ma temp od piatku, a w zasadzie od soboty taka wysoka 39.8 pod paszką kombinowalismy z męzem caly wekend, zeby mu zbic, okazalo sie, ze paracetamol na niego nie działa ani w syropku ani w czopku, po podaniu ibuprofenu temp spadla do w miare znosnej dla młodego, bo przynajmniej nie marudził,ale po 4 godz wzrasta znowu do 39... obstawiam trzydniowke, bo ani nie kaszle, ani nie smarka nic zupelnie zero innych objawow, na razie wysypki nie ma, dzis mija trzeci dzien jak nie przejdzie jutro do lekarza pędze.
@Dotkass udanej wizyty!
 
Dzień dobry,

Spałam tragicznie, tak się odzwyczaiłem od miejskiego hałasu i odgłosów blokowych mieszkań, ze może na 6 h przymknęłam oko. Na dodatek strasznie mnie wieczorem bolał brzuch. Wydawało mi się, ze jak na @, ale później pomyślałam, ze to może po kfc, które u teściowki jadłam [emoji15]...później miałam straszny sen, ze zaczęłam krwawic [emoji17]

Miłego dnia [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej cała drogę do pracy czyli prawie godzinę próbowałam nadrobić od piątku :D dziewczyny które pisały że nie rozróżniają śpiochów od pałaców itd. to mam to samo :p mam na szczęście starszą siostrę która ma dwójkę dzieciaczków więc muszę się wybrać na jakieś przeszkolenie! ;) miłego dnia!
 
reklama
Witam się poniedziałkowo.
Mój synio tez ma ostatnio temp nie taka wysoka ale mu rośnie i po ibupromie spada. Poza tym zero objawów. Tez niewiem o co chodzi ale on już 6 lat w styczniu 7 także liczę ze przejdzie to coś samo.

@ana. Może neosine podaj. To raczej coś wirusowego. Albo samo przejdzie. Przy obecnych skokach temp na zewnątrz wszystko jest możliwe. Wczoraj u mnie gorąco nie było czym oddychać dziś rano 15 stopni raptem, zimno.

f2w3skjol4llo8s8.png
 
Do góry