reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Miłego i spokojnego dnia Dziewczyny!
My planujemy wreszcie się gdzieś ruszyć z domu jak mi moje mdłości tym razem pozwolą... [emoji19]
Buzka!

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
reklama
Witam się niedzielne.
Ja juz z małym po śniadanku. Zaraz zbiera się do kościoła, potem obiadek i niewiem co dalej.

f2w3skjol4llo8s8.png
 
Hejo Dziewczynki.
Ja już też na nogach a reszta bandy śpi.
Pisałam Wam ostatnio o tej mojej nieszczesnej boleriozie która wyszła przez przypadek. A więc doktor zadecydował że jutro da mi skierowanie na oddział zakaźny w Szczecinie i tam mnie przebadają. Ech, teraz już wiem skąd były te moje bóle głowy, straszne osłabienie i ciągle zmęczenie. Modlę się tylko żeby mój Bejbuszek mógł się prawidłowo rozwijać.
Miłej niedzieli Kochane :happy:
 
Hejo Dziewczynki.
Ja już też na nogach a reszta bandy śpi.
Pisałam Wam ostatnio o tej mojej nieszczesnej boleriozie która wyszła przez przypadek. A więc doktor zadecydował że jutro da mi skierowanie na oddział zakaźny w Szczecinie i tam mnie przebadają. Ech, teraz już wiem skąd były te moje bóle głowy, straszne osłabienie i ciągle zmęczenie. Modlę się tylko żeby mój Bejbuszek mógł się prawidłowo rozwijać.
Miłej niedzieli Kochane :happy:
Twoja historia jest niesamowita. Jak często zdarzają się takie zabiegi okoliczności... To tylko pokazuje, że może każda z nas powinna zrobić takie badanie, ja na pewno zrobię, tylko już po porodzie. Bardzo dobrze, że cię przebadają, mam nadzieję że powiedzą że to nie ma wpływu na rozwój dziecka :) udanej niedzieli dziewczyny! [emoji173]
 
A ja na infekcje biore femisepturo. Moj gin powiedzial ze taka ziolowka wystarczy. Ale mnie nic sie nie dzieje a cos tam wyszlo w badaniu. Mialam brac 10 dni 3x2 no i sie zobaczy bo jutro badania powtarzam. A co do syfnego zarcia to ja wczoraj tez grzeczylam ale ze bylam w trasie dlugo to jadlam kanapke grilowana na stacji w bp a jak rozilam to moj noc tylko to burger kinga. :laugh2:chcial wiec zjadlam na kolacje tortille. Od dzis post scisly wiec na sniadanko zrobilam mnimniusna paste jajeczna mmmm juz od tylu dni za mna chodzila z taka gora szczypiorku. Polecam:rolleyes::rofl2:a ktos pisal o imionach i my mamy duzy problem z imioeniem dla dziewczynki. chlopak Ignas to juz postanowione chyba ze jak go utodze to popatrze i powiem Zbigniew jak nic hehe:laugh2: a dla dziewczynki nic wpolnie nam sie nie podoba moj upiera na Lucje ale mnie sie nie widzi za to ja moglabym miec Helene albo Marie ale moj twierdzi ze to za proste imiona sa:-p
 
reklama
A ja na infekcje biore femisepturo. Moj gin powiedzial ze taka ziolowka wystarczy. Ale mnie nic sie nie dzieje a cos tam wyszlo w badaniu. Mialam brac 10 dni 3x2 no i sie zobaczy bo jutro badania powtarzam. A co do syfnego zarcia to ja wczoraj tez grzeczylam ale ze bylam w trasie dlugo to jadlam kanapke grilowana na stacji w bp a jak rozilam to moj noc tylko to burger kinga. :laugh2:chcial wiec zjadlam na kolacje tortille. Od dzis post scisly wiec na sniadanko zrobilam mnimniusna paste jajeczna mmmm juz od tylu dni za mna chodzila z taka gora szczypiorku. Polecam:rolleyes::rofl2:a ktos pisal o imionach i my mamy duzy problem z imioeniem dla dziewczynki. chlopak Ignas to juz postanowione chyba ze jak go utodze to popatrze i powiem Zbigniew jak nic hehe:laugh2: a dla dziewczynki nic wpolnie nam sie nie podoba moj upiera na Lucje ale mnie sie nie widzi za to ja moglabym miec Helene albo Marie ale moj twierdzi ze to za proste imiona sa:-p

Do Femiseptu możesz jeszcze Trivagin żel do smarowania [emoji6]

Co do imion- nie mamy pojęcia szczerze mówiąc...mamy Amelię i Emme w związku z tym śmiałam się, ze następne dziecko tez musi być na samogłoskę, ale tak naprawdę jeszcze nie myśleliśmy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry