reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Oj na ta zgaga dziewczyny rennie i będzie git. Jeśli mocno meczy to pomoże.
Ja tez ostatnio budzę się ok 4 i albo zasnąć nie mogę albo nachodzi mnie ochota na wyglupy i chłopa brak, cierpię. Jeszcze 2 tyg. i wróci i nie dam mu żyć .
A to niezdrowe jedzenie tez chodzi za mną taki cheesburger z ryneczka. Oj wielka bula,zawsze zostawialam mega dużo warzyw , do tego najlepszy filet z piersi i taki pyszny zielony sosik.

f2w3skjol4llo8s8.png
 
reklama
Pyzunia ale piekne zdjecie dzieciaczkow:) i brzusio tez super :)

Dziewczyny boli mnie podbrzusze co jakis czas taki bol szczegolnie z lewej strony..ogolnie co jakis czas mialam wczesniej.takie bole ale tak jakby sie nasilily..martwie sie strasznie...

uwo9s65gu1738u3h.png

Jeśli nasiliły się trochę to nic niepokojącego. Może być tak, że raz boli mocniej raz słabiej. Może też jakiś czas nic nie boleć i to też ok. Jeśli ból jest bardzo silny, skurcze to do lekarza. Na słabe bóle no-spa, a najlepiej nic jeśli nie są aż tak dokuczliwe. mnie też chyba częściej boli z lewej strony, choć to moze złudzenie. Owulację miałam właśnie z lewego jajnika i chyba po lewej mi się jajo zagnieździło, ale nie wiem czy to ma jakikolwiek związek. :D
 
U mnie jeszcze jest taka budka z takim jedzeniem :) hamburgery po 4zł,duża buła z sezamem [emoji14] czasem chodzimy z mężem :) dziś pozarlam rollo i nie mam wyrzutów sumienia :D

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeśli nasiliły się trochę to nic niepokojącego. Może być tak, że raz boli mocniej raz słabiej. Może też jakiś czas nic nie boleć i to też ok. Jeśli ból jest bardzo silny, skurcze to do lekarza. Na słabe bóle no-spa, a najlepiej nic jeśli nie są aż tak dokuczliwe. mnie też chyba częściej boli z lewej strony, choć to moze złudzenie. Owulację miałam właśnie z lewego jajnika i chyba po lewej mi się jajo zagnieździło, ale nie wiem czy to ma jakikolwiek związek. :D

Może tak być [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ehhh mi sie chyba infekcja przyplatala, pewnie grzybicza :( umowilam sie wlasnie na wizyte na poniedzialek do lekarza.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzień dobry,

Ja właśnie miałam pobudkę, naszej Młodszej już odechciało się spać, delikatnie trzeba zagadać z rodzicami, co by tu się nie rozespali za bardzo, wiec chyba muszę wstać i zrobić śniadanko...może omlet na ostro??? [emoji12]

@kruszynka28, @Joanka1 współczuje nieprzespanych nocy, wiem co to znaczy- miałam tak w pierwszej ciąży

@Paraplu biedna Ty moja, leć koniecznie do lekarza, lepiej sprawdzić co tam się dzieje...

Miłej niedzieli [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry