reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@coldold oj czy ja wiem czy byc sie cieszyla z 3 trymestru latem. Nie znam zadnej dziewczyny uwazajacej lato to fajna pora roku na koncowke w ciazy. Te co akurat tak trafily to meczyly sie okropne bo im duszno bylo, puchly stasznie, nogi bolaly. Kiepsko to wspominaja. Polog w takie upaly to tez nic przyjemnego.

Wiosna i jesien to chyba najlepsze pory roku na rodzenie, przynajmniej tak wychodzi jak sie pytalam znajomych.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Czyli dobrze wymierzyłyśmy :D
 
reklama
Cześć dziewczyny
U mnie nastąpiły gorsze dni... Bardzo źle się czuję :/ od wczoraj straszne mdłości i wymioty... dostałam jakiejś swedzącej wysypki na rękach :/
Do tego jak trochę dłużej postoje to zaraz robi mi się słabo :/ po wstaniu zawroty głowy... Dobrze ze mam urlop bo bym nie dała rady pracować a moja ginekolog nie chce mi zwolnienia wystawić...
 
W pierwszej ciazy przytylam 8kg (do 33tc) teraz mam zamiar tez sie pilnować chociaz jest gorzej bo mam ciagle ochote na slodycze a z synkiem mnie od nich odrzucalo.
Wam tez zaczęły wypadac wlosy lamac sie paznokcie i wyskakiwac pyszcze?? :( jestem przerazona
 
Dziewczyny, jak mocne macie te bóle brzucha?
W terminie miesiączki i tydzień później miałam bardzo silne, teraz mam takie dni że prawie nic nie boli poza ukłuciami, ale są i takie że boli kilka razy dziennie ale nie jest to bardzo silny ból. Tylko raz brałam nospe, tydzień temu jak się przemęczylam i na prawdę bardzo mnie bolało cały dzień. Także ogólnie nie jest tak, że nic mnie tam nie zaboli ale to już nie jest tak silny ból jak w trakcie okresu.

Czuję straszną presję. Moja siostra w pierwszej ciąży schudła zamiast przytyć, w drugiej utrzymała wagę. Boję się, że się roztyję. Na dodatek od ostatniej owulacji jestem strasznie wzdęta i czuję się jak balon.
I ja się trochę boję. Zawsze byłam bardzo szczupła, noszę ten sam rozmiar od liceum i dziwnie mi myśleć, że mogę być gruba. Boję sie, że się nie poznam :D niby jest tak, że najważniejsze jest aby dziecko było zdrowe, z resztą można sobie poradzić. Ale towarzyszy mi jednak strach przed zmianami w moim ciele.
 
Hej dziewczyneczki :)
Jakie fajne apki wrzucacie :)
Powiedzcie czy macie juz zachciewajki jesli chodzi i jedzenie?
Ja zjadlam dzisiaj kawaleczej tortu i mi niedobrze..
 
Hej dziewczyneczki :)
Jakie fajne apki wrzucacie :)
Powiedzcie czy macie juz zachciewajki jesli chodzi i jedzenie?
Ja zjadlam dzisiaj kawaleczej tortu i mi niedobrze..
U mnie śledzie, ogórki kiszone królują.. Pomimo że całe życie kocham słodycze tak teraz wogole nie mam na nie ochoty. Generalnie na nic nie mam ochoty oprócz śledzi i kiszonek i jakieś kwaśne owoce [emoji1]
 
reklama
Do góry