reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski! 💝

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
kolega anestezjolog mówi, że w tej robocie najlepsze jest to, że niby pracujesz z pacjentem, a pacjent większość czasu nieprzytomny, więc nie pyskuje :D
Ja w młodości mówiłam że z tego powodu zostanę chirurgiem 😁 lubię być z ludźmi ale potrafią wkurzać i lubię mieć ręce pełne roboty 🤣
 
reklama
A ja mam plamienie - 21 dc , nie wiem czemu . Miałam ta grzybice, mam pieczenie ale lżejsze , wizyty nie da się szybko jak za 1,5 miesiąca . Za tydz teleporada
 
Cześć. Potrzebuję porady. 🙂 okres spóźniony 2 dzień, zawroty głowy, piekący bol w dole kręgosłupa, pobolewanie podbrzusza, test zrobiony w 31dc - negatywny. Czy jeszcze jest szansa, czy nie łudzić się i czekać na nadejście @? 🙂
 
Cześć. Potrzebuję porady. 🙂 okres spóźniony 2 dzień, zawroty głowy, piekący bol w dole kręgosłupa, pobolewanie podbrzusza, test zrobiony w 31dc - negatywny. Czy jeszcze jest szansa, czy nie łudzić się i czekać na nadejście @? 🙂
Idź na betę, a jeżeli będzie negatywna i okres się nie pojawi to do lekarza .
 
reklama
Hej dziewczyny
Jestem tu nowa
14.02 była owulacja
13.02 były przytulanki
Test 20 i 21 negatywny
22 coś mi świtało ale na zdjęciu nie widac
A to tes z dzisiaj. Czy wy coś widzicie? Poczekam do soboty i zrobię jeszcze jeden. Jak będzie chociaż cień to lecę na bete.
Mam za sobą biochema
20220224_074108.jpg
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

L
Odpowiedzi
2 tys
Wyświetleń
144 tys
Do góry