reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski! 💝

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć! Zapraszam dziewczyny które mają nadzieję na 2 kreski w lutym. Miejmy nadzieję, że dostaniemy piękny prezent na walentynki w postaci 2 kresek :)
Zapraszam do wpisywania się na konkretny dzień :)

1.02 @INKA1990 @xxx-xxx 🐵
2.02 @Ladycarooo 🚫 @Azi93 🐵 @Karola270984

4.02 @Kamilka12 @Jaxtoxja
5.02 @MPAnia
6.02 @pluto_nova
7.02 @mollyn95 @Myńka
8.02 @AScarlett

12.02 @Blondynka w sieci

16.02 @Nantes

18.02 @Bibi89
19.02 @coca
20.02 @hachette

26.02 @Moonstone


Legenda:
⏸️ - pozytywny test
🐵 - okres
🚫 - brak okresu, test negatywny
Tu chyba jeszcze @INKA1990 dwie kreseczki powinny być 🤭
 
reklama
Dzisiaj jakies lekko różowe plamienie mi się zaczelo... dziwne, bo jeszcze 11 dni do @. Zastanawiam się czy to może być plamienie implantacyjne, ale dopiero 6dpo wiec moze sobie wkręcam...
 
Dzisiaj jakies lekko różowe plamienie mi się zaczelo... dziwne, bo jeszcze 11 dni do @. Zastanawiam się czy to może być plamienie implantacyjne, ale dopiero 6dpo wiec moze sobie wkręcam...

Masz 17 dniowa fazę lutealna?
 
Masz 17 dniowa fazę lutealna?
Nie, troche zle spojrzałam w kalendarz... dzisiaj 5 dzien po owu, mialam ja 28 lutego (dzien wczesniej pik na teście owu). Miesiaczka wg flo wypada mi 12.02 co się zgadza z poprzednimi miesiącami kiedy robiłam testy owu.
 
Mam pytanie do kobitek testujących testami owu.. jeśli aplikacja wyznaczyła mi (high) to już pozytyw czy dopiero jak znaznaczy peak? Dzis 21dc i dopiero widać grube wyraźne krechy juz musiałam dokupić druga turę testów 🤣🤣 także myślę że jednak @ nie bedzie 8.02...
 
reklama
Mam pytanie do kobitek testujących testami owu.. jeśli aplikacja wyznaczyła mi (high) to już pozytyw czy dopiero jak znaznaczy peak? Dzis 21dc i dopiero widać grube wyraźne krechy juz musiałam dokupić druga turę testów 🤣🤣 także myślę że jednak @ nie bedzie 8.02...
Ja wyczytalam ze owu jest po ok 24-36 godzinach od pozytywu na tescie. Jak wklepie pozytyw w apke owu to mi wyznacza owulacje na dzień następny.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

L
Odpowiedzi
2 tys
Wyświetleń
145 tys
Do góry